Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 notowanie z 10.02.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
neon.ka napisał(a):no tak, co do Myslovitz to widzę, że planowany wrzesień wydarzył się w tym roku nieco szybciej Icon_wink2 .
Wrzesień to termin zakończenia przesłuchań. Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):najbardziej czekam na Twoje wrażenia po 'z rozmyślań...' i 'miłości w czasach popkultury'.
Bo to Twoje ulubione albumy czy mi mogą się spodobać ? Icon_smile2
neon.ka napisał(a):druga część pierwszej dziesiątki bardzo OK.
A pierwsza to nie ? Icon_wink2 Chociaż faktycznie może za bardzo tam straszy. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):wersja Stacey Kent też ładna ale ja się skupię jednak na wcześniejszym duecie. to już byłby przesyt.
W następnym notowaniu pewnie debiut innej piosenki z tej płyty. Nic nie poradzę, że ta piosenka jest dla mnie szczególna...
neon.ka napisał(a):a Ty pięknie wybrnąłeś z wyrzucenia Katie i Evy poz 50, bo jak się szybkim okiem rzuci na Twoje notowanie to wydaje się, że dalej tu są Icon_wink2 .
Icon_biggrin3 Tam zaraz wyrzuciłeś... Katie odpłynęła sobie łódką, a Eva... Icon_cry
neon.ka napisał(a):no i po spadkach w notowaniu widać, że charakter Twojej listy rzeczywiście idzie coraz bardziej ku zmianie Icon_smile2 .
Ciekawie to brzmi. Icon_smile2 Masz coś konkretnego na myśli ?
neon.ka napisał(a):no ale że piosenka będąc tydzień temu na miejscu 25 może w tym tygodniu wypaść to bym się nie spodziewała. szkoda Arctic Monkeys i Anoushki...
Pierwsze dźwięki zaczęły mnie denerwować, a że konkurencja jest duża. Co do Arctic Monkeys to może uda im się wrócić gdy przesłucham płytę, ale będzie ciężko. Anoushki z drużyną też mi szkoda. No, ale co ja mogę...
12.02.2008 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
Re: 6 notowanie z 10.02.2008
abd3mz napisał(a):1. Grzegorz Turnau to jeden z moich ulubionych polskich artystów, a jeśli wykonuje utwór Marka Grechuty kolejnego bardzo lubianego przeze mnie artystę to jak mógłby nie znaleźć się na mojej liście ? Nie ma takiej możliwości. Icon_smile2 Nie wspominam już o tekście, bo chyba wszyscy wiedzą jak jest dla mnie ważny.
2. Jeden z tych utworów dostał szansę po tym jak ku3a napisał, że artystka [Jimmy Scott] tak popsuła to nagranie [Nothing Compares 2U] jak Anna Maria Jopek Don't Speak. Po takiej rekomendacji nie mogłem nie dać temu utworowi jeszcze jednej szansy. Icon_mrgreen
3. Lepszy okazał się Paul Anka i to on zadebiutował wyżej.
Pierwszy: nowości debiutują na granicy swoich możliwości i bardzo ciężko będzie wywalczyć im lepsze pozycje, a nawet mogą być problemy z utrzymaniem pzycji.
1. Piosenka z jednej z najlepszych płyt Marka napisana do pięknego wiersza Jana Zycha.
2. Rozumiem doskonale Twoje odczucia. Po takiej rekomendacji też bym się utworem zainteresował... ale, kiedy to czytałem utwór był już na mojej liście.
3. Pierwsza informacja bardzo mnie cieszy, ale druga mocno tonuje moją radość, bo wygląda na to, że szanse Paula na powrót do mojego zestawienia są minimalne.
A dalej:
Kasia dotarła u mnie tylko do 3 miejsca. Nagranie jest rewelacyjne, ale na drodze na szczyt stanęły i Anna i Maria. Icon_wink2
Bardzo cieszy pojawienie się Raz Dwa Trzy na podium. Wygląda, że ta piosenka na Forumowej godnie zastąpi Kochanków.
U nas Dybuk, a Aro lansuje innego Żywiołaka. No to się porobiło. A u tadzia3, od którego ten boom się zaczął piosenki dawno już nie ma.
Wprawdzie tłok straszny, ale nieco smuci spadek dwóch piosenek Anny Marii (i mniejszym stopniu kilku innych piosenek).
12.02.2008 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #23
 
kasia na 1Icon_smileIcon_smileIcon_smile):trzymam kciuki za kate bush,mnie porażaIcon_smile
12.02.2008 11:06 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Przykro mi tylko, że NAWET deeper and deeper ci się spodobało Icon_smile bo.....To się podoba OD RAZU a reszta swoją drogą Icon_biggrinIcon_biggrin
No cóż, przesłuchałem Deeper & deeper. Nie jest złe, ale zdecydowanie nie chcę mi się do niego wracać. A jak dla mnie są tam inne utwory, które podobają się od razu. Zresztą u mnie albo coś się podoba od razu albo nie podoba w ogóle. Wprawdzie zadarzają się wyjątki, ale rzadko.
12.02.2008 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
12 NN 01 CLOSE TO YOU - Traincha feat. Grzegorz Turnau - Turnaua nie lubię ale ten duecik jest całkiem spoko

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.02.2008 12:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):Wrzesień to termin zakończenia przesłuchań. Icon_biggrin3
a, no to i tak na te, na które czekam mogę liczyć za jakieś dwa, trzy miesiące, więc nie jest źle Icon_smile2 ...
abd3mz napisał(a):Bo to Twoje ulubione albumy czy mi mogą się spodobać ? Icon_smile2
...a czekam na nie, bo są to moje ulubione płyty i jestem ciekawa, czy mogą Ci się spodobać Icon_razz
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):no i po spadkach w notowaniu widać, że charakter Twojej listy rzeczywiście idzie coraz bardziej ku zmianie Icon_smile2 .
Ciekawie to brzmi. Icon_smile2 Masz coś konkretnego na myśli ?
mam wrażenie, że w większości wypadają z zestawienia dosyć lekkie utwory...
abd3mz napisał(a):Co do Arctic Monkeys to może uda im się wrócić gdy przesłucham płytę, ale będzie ciężko.
a, no to myślę, że może nie być wcale ciężko Icon_smile2 .
13.02.2008 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
Cytat: 03 08 03 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
skoro była na szczycie PSK to dlaczego nie za tydzień z tym własnie utworem. A poza tym najlepszym z płyty Młynarskiego Icon_biggrin3
Cytat:12 NN 01 CLOSE TO YOU - Traincha feat. Grzegorz Turnau
Ta nowość coraz bardziej mnie zachwyca. Jak dla mnie najlepsza w tym tygodniu Icon_biggrin3
Cytat: 23 19 04 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
a to dla mnie najbardziej smutna wiadomość niestety..... Icon_frown
13.02.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Marek napisał(a):trzymam kciuki za kate bush,mnie porażaIcon_smile
W tym tygodniu jeszcze nie słuchałem, więc nie wiem jak to będzie. Ale porażający to w moim zestawie jest inny utwór...
neon.ka napisał(a):a, no to i tak na te, na które czekam mogę liczyć za jakieś dwa, trzy miesiące, więc nie jest źle Icon_smile2 ...
Nie będzie tak źle. Icon_smile2 Miałbym już przesłuchany Sun Machine, ale pobrałem w formacie nie obsługiwanym przez mój odtwarzacz... Właśnie pobieram jeszcze raz z innego źródła. Icon_smile2 Za dwa trzy miesiące to przesłucham już całą dyskografię. Icon_biggrin3 Praktyki mam od 7 kwietnia do 3 maja. A praktyki to prawie jak ferie. Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):mam wrażenie, że w większości wypadają z zestawienia dosyć lekkie utwory...
Ciekawe spostrzeżenie. Icon_smile2 Jak patrzę na 3 pewne nowości w tym tygodniu to dwie raczej należą do cięższych, a trzecia raczej do lżejszych. Icon_smile2
Aro napisał(a):skoro była na szczycie PSK to dlaczego nie za tydzień z tym własnie utworem.
Polecam poczytać komentarz z ubiegłego tygodnia. To jest główna przeszkoda...
Aro napisał(a):a to dla mnie najbardziej smutna wiadomość niestety..... Icon_frown
Wybrzydzasz ! Icon_razz Spadek o 4 oczka to najsmutniejsza wiadomość ? W tamtym tygodniu był awans o 21 pozycji ! Icon_smile2
13.02.2008 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):Wybrzydzasz ! Spadek o 4 oczka to najsmutniejsza wiadomość ? W tamtym tygodniu był awans o 21 pozycji !
No własnie awans o 21..... byłem pewien że wskoczy w tym tygodniu do pierwszej dziesiątki.....
14.02.2008 08:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Aro, Moja lista to nie jest typowa lista przebojów, na której młodsze utwory pną się do góry i wypierają starsze. Zdarzają się wyjątki, ale są one nieliczne. Icon_smile2 Jeśli utwór w pierwszym notowaniu, ewentualnie drugim nie znajdzie się w 10 to później ma bardzo małe szanse.
Konrad napisał(a):12 NN 01 CLOSE TO YOU - Traincha feat. Grzegorz Turnau - Turnaua nie lubię ale ten duecik jest całkiem spoko
A ja lubię i Turnaua i ten duecik. Uważam Turnaua za mądrego człowieka, który czym by się nie zajął zrobi to przynajmniej dobrze.
14.02.2008 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #31
Re: 6 notowanie z 10.02.2008
07 05 03 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek - hmmm... Mam nadzieję, że to tylko taki mały wypadek przy pracy, hę? Icon_surprised

12 NN 01 CLOSE TO YOU - Traincha feat. Grzegorz Turnau - no i jak nic będzie za kilka tygodni przebój na forumowej Icon_mrgreen

38 26 05 SEA DREAMER - Anoushka Shakhar & Karsh Kale & Sting - kocham te transowe klimaty! U mnie już spadają, ale pewnie sięgnę jeszcze do tej płyty Icon_biggrin3
14.02.2008 06:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
Jopkolog napisał(a):07 05 03 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek - hmmm... Mam nadzieję, że to tylko taki mały wypadek przy pracy, hę? Icon_surprised
Kolejny wybrzydza. Icon_razz Nie to nie wypadek. Ten ogromny spadek jest spowodowany nowością na 2 i awansem mojego nowego numeru jeden z płyty Młynarski. Pewnie w następnym notowaniu utrzyma pozycję. Zaraz, zaraz... Spójrzmy gdzie u Ciebie jest. Icon_mrgreen
Jopkolog napisał(a):38 26 05 SEA DREAMER - Anoushka Shakhar & Karsh Kale & Sting - kocham te transowe klimaty! U mnie już spadają, ale pewnie sięgnę jeszcze do tej płyty Icon_biggrin3
Z chęcią posłuchałbym całej płyty, ale:
1. Top U2
2. NL5
Chociaż może się uda. Icon_smile2
14.02.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #33
 
08 06 05 BROTHERS IN ARMS - Metallica

Szkoda że spada... Icon_frown
15.02.2008 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości