Ankieta: Chcesz
w tym samym
oddzielnie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 notowanie z 03.02.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
Paweł, wcale się nie dziwię, bo to bardzo specyficzne nagranie. Choć cieszę się że się zapoznałeś.
05.02.2008 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
Dybuk jest naprawde dobry,choc to spuścizna po nie wydanym słowiańskim materiale Open Folka autorstwa Roberta Wasilewskiego , stad zrobił sie import do Zywiołaka .Ale jak dla mnie nie przebiją go pieśni pt. O Janie Kupale i Epopeja Wandalska.... Icon_smile2
05.02.2008 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Aro napisał(a):Ale jak dla mnie nie przebiją go pieśni pt. O Janie Kupale i Epopeja Wandalska.... Icon_smile2
Zapisane. Icon_smile2 Chyba widziałem gdzieś te nagrania.
EDIT: Wow ! Zobaczcie co znalazłem. http://www.jamendo.com/pl/album/3425 No i usłyszcie. Icon_biggrin3 Spójrzcie też na oceny. Icon_smile2
05.02.2008 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
nowosc na pierwszym to na pewno wydarzenie. ciekawe ile czasu da rade sie utrzymac na szczycie.
"Wracam do domu" debiutuje Icon_smile2.
w pierwszej siodemce w dalszym ciagu 4 piosenki ktore uwielbiam.
komentarz przeczytany oczywiscie w calosci. a nawet obydwa Icon_wink2.
wnosze wniosek o zamiane na liscie plyt pierwszej piatki z druga Icon_wink2.
08.02.2008 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
ku3a napisał(a):nowosc na pierwszym to na pewno wydarzenie. ciekawe ile czasu da rade sie utrzymac na szczycie.
Rzeczywiście ciekawe. Icon_smile2 W tym tygodniu jeszcze nie słuchałem. Myślę, że dzisiaj przesłucham całą płytę.
ku3a napisał(a):komentarz przeczytany oczywiscie w calosci. a nawet obydwa Icon_wink2 .
Dzięki ! Icon_smile2
ku3a napisał(a):wnosze wniosek o zamiane na liscie plyt pierwszej piatki z druga Icon_wink2 .
Już mogę napisać: wniosek oddalony. Icon_wink2 Niestety na razie z tej piątki uważnie przesłuchałem 2 pozycję i wątpię, żebym jeszcze coś z tej piątki zdążył. (Mam kilka innych płyt do przesłuchania.) Może niech pocieszy Cię fakt, że w tym tygodniu nieuważnie przesłuchałem tylko 2 płyty, a w następnym nie mam zamiaru słuchać w takich warunkach żadnej. Icon_biggrin3
08.02.2008 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):Paweł, wcale się nie dziwię, bo to bardzo specyficzne nagranie. Choć cieszę się że się zapoznałeś.

A więc jest u ciebie, jakoś przegapiłem do tej pory, a przecież pisałem, że chcę poznać i poznam za kilka minut.
Przy okazji zaopatrzyłem się w już w spory zbiór plików z propozycji do Lp3. Nowe Gnarls Barkley znalazłem!!! A to Duran Duran to z jakiej okazji się tam pojawiło? Myślałem że same single są na lp3...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 12:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):A to Duran Duran to z jakiej okazji się tam pojawiło? Myślałem że same single są na lp3...
Nie mam pojęcia i szczerze mówiąc nie za bardzo mnie to interesuje. Przesłuchałem raz i więcej nie ma mowy ! To jest okropne ! A co do zestawu LP3 to nie tylko single mogą się znaleźć. Icon_smile2
Żywiołak i reszta nagrań, które pojawiły się (i pojawią) na mojej liście są u mnie na chomiku. Zainteresowanych zapraszam. Icon_smile2
09.02.2008 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):A to Duran Duran to z jakiej okazji się tam pojawiło? Myślałem że same single są na lp3...
Nie mam pojęcia i szczerze mówiąc nie za bardzo mnie to interesuje. Przesłuchałem raz i więcej nie ma mowy ! To jest okropne ! A co do zestawu LP3 to nie tylko single mogą się znaleźć. Icon_smile2
Żywiołak i reszta nagrań, które pojawiły się (i pojawią) na mojej liście są u mnie na chomiku. Zainteresowanych zapraszam. Icon_smile2

Icon_biggrinIcon_biggrin Skin Divers to jedno z moich ulubionych nagrań z nowej płyty DD, no ale tak, wiele osób sądzi tak jak ty, ja chyba trochę przez sentyment... Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 12:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
saferłel napisał(a):Icon_biggrinIcon_biggrin Skin Divers to jedno z moich ulubionych nagrań z nowej płyty DD, no ale tak, wiele osób sądzi tak jak ty, ja chyba trochę przez sentyment... Icon_wink
Icon_biggrin3 Nie wiem, czy dobry utwór znalazłem. Na płycie też jest wersja z Timbalandem ? Ta pseudo-perkusja jest okropna !
09.02.2008 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):Icon_biggrinIcon_biggrin Skin Divers to jedno z moich ulubionych nagrań z nowej płyty DD, no ale tak, wiele osób sądzi tak jak ty, ja chyba trochę przez sentyment... Icon_wink
Icon_biggrin3 Nie wiem, czy dobry utwór znalazłem. Na płycie też jest wersja z Timbalandem ? Ta pseudo-perkusja jest okropna !

Tak, wersja z Timbalandem jest na płycie Icon_smile Zgodzę się że to sztuczny album, bardzo platykowe brzmienie, ale nie oznacza to w tym przypadku głębokiego dna, przynajmniej dla mnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 12:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Zgodzę się że to sztuczny album, bardzo platykowe brzmienie, ale nie oznacza to w tym przypadku głębokiego dna, przynajmniej dla mnie.
Przez kajmana i ku3ę coraz bardziej zwracam uwagę na perkusję, więc takich rzeczy to ja nie mogę słuchać. Icon_wink2
Żywiołak już przesłuchany ? Icon_biggrin3
09.02.2008 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Momento! Icon_smile Na razie jeszcze skusiłem się na Anite i Portera Icon_smile W ogóle cięzko mi an chomika wejść, ciągle sie wiesza i wyskakuje informacja o jakimś skrypcie, który muszę przerwać. Skończyłem odsłuchiwać 1 część audycji o Nirvanie, świetna Icon_wink A teraz czas na Żywiołaka Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 01:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
Z podpisu widzę, że słuchałeś. Icon_mrgreen Czekam na opinię. Icon_biggrin3
09.02.2008 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Oryginalne to jest bardzo i w pamięci zostaje bez problemu. Ale nie wiem czy lubie takie dźwięki. Jest ok, ale bez rewelacji. Jeszcze sobie tego posłucham.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 05:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
saferłel, Dziękuję że się zapoznałeś. Icon_smile2 Jak tak patrzę na te notowanie i następne Icon_biggrin3 to widzę, że coraz więcej specyficznych nagrań trafia na moją listę. Icon_smile2
09.02.2008 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Nie ma sprawy Icon_wink Jeśli sam chce mieć dobrą liste to nie jako jest moim obowiązkiem poznawanie różnych taki egzotycznych numerów Icon_wink
A to dobrze, że na twojej liście pojawia się dużo specyficznych nagrań, z chęcią będę te najciekawsze zapożyczał do siebie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 07:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
Cytat:EDIT: Wow ! Zobaczcie co znalazłem. http://www.jamendo.com/pl/album/3425 No i usłyszcie. Icon_biggrin3 Spójrzcie też na oceny. Icon_smile2
Hm... jak widzę to komentarze nawet niezłe tam dali... ale ja jednak wciąz nie mogę się do tego przekonać. Icon_sad
10.02.2008 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości