Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 46 z 07.07.07
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
p.u.r.h. napisał(a):Oprócz tego w tejże poczekalni widzę debiut kawałka który odnosił u mnie duże sukcesy w 2003 roku Icon_lol Icon_mrgreen
No co ja zrobię, że dopiero co poznałem. Icon_mrgreen Cieszę się jednak, że u Ciebie jakieś sukcesy odniosło. Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):Jeśli chodzi o miejsce pierwsze i drugie to w 100% procentach popieram komentarz mrsapa Icon_wink2
A ja nadal się nie zgadzam Icon_razz Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):A jeśli chodzi o inne pozycje to najbardziej cieszy zwyżkowa forma obu Porcupinów
wydaje mi się, że przynajmniej jeden nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Icon_wink2
10.07.2007 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 747
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Gary napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Jeśli chodzi o miejsce pierwsze i drugie to w 100% procentach popieram komentarz mrsapa Icon_wink2
A ja nadal się nie zgadzam Icon_razz Icon_wink2
Nie masz nic do gadania. Jesteś przegłosowany 3:1. Icon_biggrin3 Icon_wink2 Icon_biggrin3
10.07.2007 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #23
 
Gary napisał(a):25 NE 01 HUMANITY - Scorpions
29 38 01 BACK TO THE RIVER - Riverside
30 31 01 KRAKÓW - Myslovitz & Leszek Możdżer
Bardzo dobre nowości, choć wersji Krakowa z Leszkiem Możdżerem nie znam.
Gary napisał(a):
34 40 ELIZABETH - XIII Stoleti
bardzo energetyzująca piosenka Icon_biggrin3
Gary napisał(a):listę opuściły:
...
29 MOTOREK - Grzegorz Turnau (6 tyg. w top 30, max. 13 miejsce)
Szkoda mi tego wypadku z listy Icon_confused2

.
11.07.2007 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 747
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
stavanger napisał(a):
Gary napisał(a):
34 40 ELIZABETH - XIII Stoleti
bardzo energetyzująca piosenka Icon_biggrin3
No i jak każdy reaguje inaczej. Mnie raczej usypiała.
stavanger napisał(a):
Gary napisał(a):listę opuściły:
...
29 MOTOREK - Grzegorz Turnau (6 tyg. w top 30, max. 13 miejsce)
Szkoda mi tego wypadku z listy Icon_confused2
Mi także bardzo. Chyba będę musiał zacząć komentować także wypadki z 30.
11.07.2007 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Nie pisałem komentarza...
Wystarczy to, że ciesze się z numeru 1, który mamy wspólny. Chyba pierwszy raz tak się zdarzyło. No i ciekawe nowości. Scorpionsi niedługo powinni do mnie dostać się na listę. Już ponad dwa miesiące okupują poczekalnię, a to trochę za długo.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.07.2007 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
kajman napisał(a):stavanger napisał/a:
Gary napisał/a:
listę opuściły:
...
29 MOTOREK - Grzegorz Turnau (6 tyg. w top 30, max. 13 miejsce)
Szkoda mi tego wypadku z listy Icon_confused2
Mi także bardzo. Chyba będę musiał zacząć komentować także wypadki z 30.
Nie można mieć wszystkiego. Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Wystarczy to, że ciesze się z numeru 1, który mamy wspólny.
Chyba drugi tydzień z rzędu. Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):No i ciekawe nowości. Scorpionsi niedługo powinni do mnie dostać się na listę. Już ponad dwa miesiące okupują poczekalnię, a to trochę za długo.
Mam nadzieję, że u Ciebie się w końcu przebije. U mnie jest tak, że po przebywaniu w poczekalni przez 2 miesiące 95% piosenek traci szansę na debiut na liście. Icon_smile2
11.07.2007 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Gdzie nie spojrzysz to Smashing Pumpkins i The White Stripes

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2007 07:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 747
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Konrad napisał(a):Gdzie nie spojrzysz to Smashing Pumpkins i The White Stripes
Zdecydowanie przesadzasz Icon_exclaim White Stripes jest tylko na 13 z 17 list, a Smashing nawet na 11.
12.07.2007 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
nowa lista juz sie smazy, a ja dopiero komentuje tą,
ale ja sie ciesze, bo za chwile czeka mnie ponowna przyjemnosc skomentowania Twojej listy Icon_smile2

pierwsza czworka - nie mam slow, oby jak najdluzej byla w takim skladzie!
chyba, ze RUTH namiesza. Chetnie pozycze chochle Icon_mrgreen
"Rag And Bone" w dziesiatce, spory sukces. Oby szlo jak najwyzej!
"Broken Promise" do gory, "Meds" do gory, kurde, czy w koncu beda jakies zle wiadomosci w tym notowaniu?!
hmm, nie zapowiada sie, "Surrender" tez do gory Icon_smile2. Jeszcze tylko 3 male kroczki i bedzie dycha. Oby!
"Elizabeth" 6 do gory Icon_biggrin3, a mi znowu bardzo sie podoba. Kryzys w zeszlym tygodniu byl spowodowany tylko tym, ze bodajze raz to przesluchalem.
no i debiut "Heart-Shaped Glasses"! Icon_biggrin3 A czemuz to sie tak opierales przed poznaniem tego? Icon_razz Ja tez za Mansonem nie przepadam tak ogolnie Icon_wink2.

z przykroscia stwierdzam, ze wad tego notowania nie stwierdzilem Icon_mrgreen
13.07.2007 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
aha, jeszcze o piosenkach z "Naszej listy" na... naszych listach.
ja prawde mowiac nie mam zamiaru nie umieszczac jakiejs super piosenki na liscie, bo jest jakis okres ochronny or something. Jak cos mi sie tak spodoba, zeby wejsc, to wejdzie. "Elizabeth" i "Theru The Glass" weszlo juz po zakonczeniu plebiscytu, bo dopiero wtedy spodobaly sie tak, zeby sie przebic do trzydziestki. Nie widze nic zlego w tym, zeby te piosenki byly na mojej liscie. Co z tego, ze dowiecie sie jakie piosenki mi sie najbardziej podobaja?
13.07.2007 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
ku3a napisał(a):nowa lista juz sie smazy, a ja dopiero komentuje tą,
ale ja sie ciesze, bo za chwile czeka mnie ponowna przyjemnosc skomentowania Twojej listy Icon_smile2
otóż to, bo powinna być jak tylko się zbiorę i napiszę opis. Icon_smile2
ku3a napisał(a):o i debiut "Heart-Shaped Glasses"! Icon_biggrin3 A czemuz to sie tak opierales przed poznaniem tego? Icon_razz Ja tez za Mansonem nie przepadam tak ogolnie Icon_wink2
i właśnie z tego powodu tak się ociągałem. A utwór z każdym dniem, że tak powiem rośnie w siłę, ale o tym... Icon_wink2

ku3a napisał(a):aha, jeszcze o piosenkach z "Naszej listy" na... naszych listach.
ja prawde mowiac nie mam zamiaru nie umieszczac jakiejs super piosenki na liscie, bo jest jakis okres ochronny or something. Jak cos mi sie tak spodoba, zeby wejsc, to wejdzie. "Elizabeth" i "Theru The Glass" weszlo juz po zakonczeniu plebiscytu, bo dopiero wtedy spodobaly sie tak, zeby sie przebic do trzydziestki. Nie widze nic zlego w tym, zeby te piosenki byly na mojej liscie. Co z tego, ze dowiecie sie jakie piosenki mi sie najbardziej podobaja?
Myślę, że to by nie miało wpływu na nasze wybory. Icon_smile2
Dopóki była runda przesłuchań to starałem się stworzyć tym piosenkom równe szanse, więc na playlistę ich nie wrzucałem. Ale teraz jak sobie je sklasyfikowałem od miejsca 1 do 60, to być może do niektórych wrócę. Problem jest jednak w tym, że dużo piosenek, które podobały mi się najbardziej znałem wcześniej. Dlatego może być trudno przebić się im na moją listę, z powodu o którym wielokrotnie pisałem, czyli braku efektu świeżości i zaskoczenia. Icon_wink2 No, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
13.07.2007 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Gary napisał(a):Problem jest jednak w tym, że dużo piosenek, które podobały mi się najbardziej znałem wcześniej.
ja tak samo i dlatego przyjalem zasade, ze nie bede glosowac na te kawalki ktore sa ogolnie znane. Czyli np. nie zaglosowalem na "Killing In The Name", ktore jest moim zdaniem zdecydowanie najlepszym kawalkiem ze wszystkich ktore byly w plebiscycie, poniewaz bardziej mi to pasuje do Topu Wszechczasow, natomiast zaglosowalem na cos innego, co co prawda znalem, ale nie jest to ogolnie znana piosenka.
14.07.2007 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości