Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie?
meni napisał(a):Podajcie mi przepis jak dostać się do alternatywnej rzeczywistości w której siedzicie, może codzienność w końcu stanie się łatwiejsza do przyjęcia, bo wszystko stanie się prostsze.
House prostacką muzyką... no ludzie kochani.
W sumie kto zabroni...
EVENo napisał(a):Swoją drogą chciałem sprawdzić jak otagowany na Last.fm jest Ivan, ale ma on tam zawrotną liczbę dziewięciu słuchaczy
No nie, ma 1253.
A tagi to: "political", "conspiracy" i "spisko polo" (przy czym ten ostatni tak jakby dodany w inny sposób)...
meni napisał(a):I wnioskuję o uczciwe i szerokie spojrzenie na temat, bo mogę wziąć od Nightwish "I Wish Had an Angel" a od Arkony "Yarilo" i napisać że metal to w sumie dyskoteka z gitarami.
Toż dla mnie przebojowość rocka i metalu to jego największe atuty - idealna muzyka na rockotekę (niestety, dziś to chyba już rzadkość...). Dlatego tak bardzo narzekam dziś na nudę w mocniejszych brzmieniach...
kajman napisał(a):Nigdy bym nie wpadł, że M5 może ktoś zaliczyć do rocka.
No obecnie... Natomiast przy "This Love" wciąż twierdziłem jeszcze, że to zespół rockowy, a przynajmniej z potencjałem rockowym... A początki Kara's Flowers to w ogóle ocierały się o metal Icon_biggrin

Co do Ivana... Sam nie wiem, co o nim myśleć. Historia osądzi, kto miał rację w sprawie COVID-u. Trochę też mam wrażenie, że miota się między duszą rosyjską i polską Icon_wink A muzycznie... Miewa ciekawsze i mniej ciekawsze momenty, moim zdaniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2021 11:48 AM przez prz_rulez.)
27.07.2021 11:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: ivan Komarenko - co o nim sądzicie? - prz_rulez - 27.07.2021 11:35 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Robert Wyatt - co o nim sądzicie? parzymiech 10 766 28.02.2021 07:36 PM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości