Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oceniacie obecną sytuację forum?
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum?
EVENo napisał(a):I bardzo przepraszam, że mój gust muzyczny jest prymitywny, ale nie mam zamiaru tego zmieniać
Oj, ale można otworzyć umysł, zacząć od poznawania gatunków "na granicy" czy swoich ulubionych, ale w innych językach etc...

EVENo napisał(a):A pomysł wysłania bukietu kwiatów tym, którzy nas opuścili... Chcesz tu trzymać ludzi na siłę?
Nie na siłę, ale wiesz... Skoro wiele firm wmówiło ludziom, że muszą mieć różnego rodzaju pierdoły, to i do forum da się przekonać Icon_biggrin
No i jednak kiedyś tu byli, więc nie jest to już tak trudne.
Aaa, bo ktoś gdzieś napisał, że ja to mogę sam zrobić... No nie mogę, bo nie mam całej bazy e-mailowej i nie mogę wysłać wszystkim jednocześnie nawet, gdybym chciał, bo jest limit do 5 osób :/ Najpierw go usuńcie i dajcie mi bazę maili, to pogadamy...

Tomekk napisał(a):no właśnie. Gdybyśmy wszyscy przenieśli się na facebooka, to też by nie było dobre dla forum.
Wiadomo. Raczej chodziło mi o to, żeby na Facebooku były "clickbaity".

1981 napisał(a):I to jest minus tego forum, nie wiem, czemu mają służyć wynurzenia na temat "stanu tego forum". Forum żyje i ma się świetnie.
Jest ok, niemniej jednak ja uważam, że zawsze może być lepiej (wiem, w Polsce często wciąż pokutuje zdanie "lepsze jest wrogiem dobrego").

thestranglers napisał(a):sam się tym unieszczęśliwiasz, wiesz o tym? Icon_rolleyes
Cóż, ma to swoje zalety i wady. Ale, z drugiej strony, przyznaj - nie chciałbyś, żeby w razie w operował Cię lekarz, który robi wszystko na odwal się? Icon_lol

dziobaseczek napisał(a):Chcesz jeść ciastko i mieć ciastko.
Najlepiej mieć stałe dostawy, by jednocześnie i jeść ciastka, i je mieć w zapasie... A jeszcze lepiej, by od nich nie tyć Icon_biggrin

dziobaseczek napisał(a):O czym Ty piszesz?
No o felietonach i dyskusjach jak te na temat gwar/języków regionalnych np.

dziobaseczek napisał(a):Które konkretnie
Chodziło o cały dział "Inne tematy".

dziobaseczek napisał(a):Listoholik był ciekawym przykładem - każdy wiedział, że jest specyficzny - zawsze się taki ktos pojawi w społeczności - zamiast przejść do porządku dziennego - ludzie niepotrzebnie się nakręcali ...
Pewnie gdyby Ciebie tylko atakował, to miałbyś inne podejście Icon_wink
I o ile jeszcze byłem wobec niego przez długi czas łagodny, to na samym końcu przesadził i to ostro.
Zresztą, kilku z nas na forum ma podejrzenie, że później stworzył fałszywe konto.

dziobaseczek napisał(a):Kilka razy prosiłem o rekomendację dla mnie - zawsze bez odpowiedzi
E, już bez przesady, że zawsze.

Kuba1201 napisał(a):Bo takiego dziobasa czy prza czasami się naprawdę ciężko czyta.
Ej, ale co ja robię? Icon_lol

EVENo napisał(a):Riverside zwyciężają z dużą przewagą nad miejscem drugim nie z powodu braku chęci do poszerzania swoich horyzontów. Riverside zwyciężają z dużą przewagą nad miejscem drugim... powiedzieć Wam czemu? Tylko trzymajcie się krzeseł, bo sami w życiu byście na to nie wpadli. Wiecie czemu Riverside zwyciężają z dużą przewagą nad miejscem drugim? Riverside zwyciężają z dużą przewagą nad miejscem drugim, bo dostaje najwięcej głosów forumowiczów xD
Z jednej strony tak, ale z drugiej... Czy to, że nie są (no dobra, byli) na pierwszym miejscu LP3 nie miało wpływu? Oczywiście, że miało.
EVENo napisał(a):Muzyka nie płynie w mleku matki.
Hmm, przyznam, że trochę bym się z tym nie zgodził.

kajman napisał(a):I na tym można byłoby skończyć. To jest rola Admina, z której wywiązuje się bez zarzutu. Nie musi być najaktywniejszym forumowiczem, bo nie taka jest jego rola.
Niby nie musi, ALE. Ale. No właśnie jest to ale, bardzo długaśne ale.

Kuba1201 napisał(a):Nie podoba mi się głosowanie przez pół roku lub nawet rok na te same piosenki. No chyba, że to są naprawdę genialne piosenki lub poziom jest bardzo słaby, to wtedy ewentualnie zrozumiem.
Hah, dobrze, że Cię nie było podczas The Ceezgate Icon_biggrin

thestranglers napisał(a):tylko czemu ja np. nic o nim nie wiedziałem?
Ja powiedzmy, że wiedziałem, ale tylko dlatego, że ktoś mi o tym powiedział... Nistety, to był jeden z przykładów klitkowania. Ale nic nie wygra z tym, o czym jakiś czas temu napomknąłem na Sebastosie, tamto to normalnie było mistrzostwo świata...

kajman napisał(a):Bo oficjalnie to zlotem nie jest.
No więc właśnie.

kajman napisał(a):A tak sobie myślę, czy by nie dało się połączyć tego ze zlotem forum LP3.
Ale podczepiany zlot już nie brzmi tak dumnie Icon_biggrin

Artur.O napisał(a):Tutaj większość użytkowników ma swój gust ukształtowany od dekad i nie ma ochoty zmieniać przyzwyczajeń muzycznych.
Myślę, że efekty to jedna kwestia, ale zamknięcie się już na samym początku - to drugie.

EVENo napisał(a):Co do polityki to unikam dyskusji, bo moje zdanie na ten temat da się zmieścić w kilku zdaniach. I jest to opinia kontrowersyjna i być może krzywdząca, dlatego wolę się nie odzywać.
Aż mnie zaciekawiłeś... Choćz drugiej strony już się boję Icon_lol

Co do Offa (i Openera również) - cena.

EVENo napisał(a):Bo nawet na mojej ulubionej kapeli raz bawiłem się naprawdę słabo.
A wiesz, ża ja też? (Tzn. powiedziałbym, że średniawo, a nie słabo, ale jak na oczekiwania, to i tak było słabo). No ale nigdy

EVENo napisał(a):O klimacie już nie wspominając, bo ostatnio prz musiał zaznaczyć, że po występie członkowie zespołu zachowali się jak ludzie wobec ludzi, czyli "nie gwiazdorzyli"...
W sumie prawdą jest, że "nie mają obowiązku". No, ale...
Mnie np. w tym, że Garbage nie wyszli zirytował bardziej nie fakt, że nie wyszli, ale że na następnym koncercie w Bratysławie to zrobili... I gdzie tu sprawiedliwość?
Swoją drogą, nawet napisali po tym posta na Facebooku, że oni wcale nie mają obowiązku i to jest tylko ich dobra wola, lol. W tym wypadku aż chce się rzec, że tylko winni się tłumaczą... A piszę to pomimo tego, że naprawdę wybornie się bawiłem, na początku zwłaszcza.

EVENo napisał(a):Chciałeś tak bardzo, że aż musiałeś Icon_biggrin
Wiesz... Sytuacja, że zespół, na którego koncert idziesz, ma na Twojej liście dwa numery w top 3, to jednak nie jest zbyt częsty przypadek.

Swoją drogą... Macie jakieś ciekawe pomysły na usprawnienie forum? Nawet te, które wydają się wam najbardziej absurdalne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2018 01:18 AM przez prz_rulez.)
09.12.2018 01:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak oceniacie obecną sytuację forum? - prz_rulez - 09.12.2018 01:00 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jubileusze forum mycharts.pl Konrad 23 3 378 29.04.2024 12:52 PM
Ostatni post: neo01
  Jak znalazłeś to forum? Konrad 56 30 734 04.05.2015 04:00 PM
Ostatni post: ku3a
  Propozycje (gruntownych?) zmian na forum [update'u brak, gdyż każdy ma forum w d*pie] prz_rulez 33 14 524 13.05.2014 09:26 PM
Ostatni post: kajman
  7. urodziny forum thestranglers 12 8 807 14.04.2013 08:44 PM
Ostatni post: kajman
Ostrzeżenie Regulamin forum ku3a 0 36 271 13.05.2012 11:00 PM
Ostatni post: ku3a
  urodziny forum 1981 17 11 798 17.04.2010 03:43 PM
Ostatni post: rado
  Statystyki Forum emigrant 6 2 012 20.03.2010 02:37 PM
Ostatni post: Greg
  Popularność forum Konrad 47 19 717 14.03.2010 08:43 PM
Ostatni post: Konrad
  Początki forum Konrad 4 6 180 16.12.2008 08:43 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości