Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 264 (24.12.11)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #11
RE: DLP - Notowanie 264 (24.12.11)
(25.12.2011 03:27 PM)saferłel napisał(a):  
aaktt napisał(a):Szkoda, że nadal kontestujesz "The Bay"
Skąd wyciągnąłeś taki wniosek? Jest błędny.
Takie odniosłem wrażenie po Twoich pierwszych odsłuchach płyty, a teraz trochę Cię podpuściłem. Ale nadal w takim razie nie wiem co sądzisz o tym numerze i gdzie wg Ciebie plasuje się na płycie? Icon_smile

Cytat:
aaktt napisał(a):Maus już poza dziesiątką? Ostatnio bieg rzeczy na DLP coraz szybszy. Piosenki ledwie wchodzą, już trafiają na szczyty i zaraz prędko spadają.
W sumie też nie jestem przyzwyczajony do tej sytuacji, ale nie przesadzajmy. To na pewno się wyrówna w swoim czasie Icon_wink
A mi się wydaje, że to się może nasilić jeszcze. Obserwując choćby swoją i Twoją listę, i kilka innych, na których też są takie tendencje ostatnio, nie widzę jakoś rychłego powrotu do momentu, kiedy w pierwszej dziesiątce dominują piosenki z wielotygodniowym stażem, a ja pamiętam, że w historii swojej listy miałem nierzadko takie momenty, kiedy np. wszystkie piosenki w top 10 były na liście więcej niż 10 tygodni Icon_smile To tylko statystyka, bo liczą się piosenki, ale ja zawsze chciałem trzymać je na liście jak najdłużej. Nigdy nie robiłem tak wnikliwych selekcji jak Ty i nie cedziłem nowości na playlistę. Wolałem raczej wpuszczać ich jak najwięcej, a najlepszych doceniać długimi stażami (w miarę możliwości oczywiście, bo to tylko teoria, a praktyka jednak praktyką). Ale ostatnio diametralnie zmieniłem podejście. Nowości jest jeszcze więcej, debiutują wyżej, awansują szybciej i spadają szybciej. Z 20 utworów, które wypadły w ostatnim notowaniu 9 było na liście 10 tygodni lub więcej, z czego największy wynik to 17 tygodni. Ogólnie zauważam, że piosenki ostatnio są na liście krócej niż były w przeszłości.

Cytat:
aaktt napisał(a):"Together" ledwie ruszyło, a tyle było miłych słów i płyta na 3.5 ( Icon_eek )!
Ja generalnie w samych miłych słowach wyrażam się o swoich nowościach. Płyta dobra, nie ma jej jednak w top 50 roku. Poza tym powtórzę po raz setny, że moje promowanie piosenek nie ma nic wspólnego z ich późniejszym statusem na liście. Opis mi nie jest do niczego potrzebny, to tylko sugestia dla Was. To, że ''Together'' wypadnie za 3 tyg. nie znaczy, że jest złe i że nie należy go posłuchać, a ja zmieniłem co do niego zdanie.
Zmieniłeś zdanie? A nie po prostu już się trochę zużył, albo okoliczności są niesprzyjające - minęła ochota na słuchanie, konkurencja jest silniejsza? Zmiana zdania to nic złego, to nawet dobra sprawa, ale tak po trzech tygodniach po chwalebnych opisach to trochę perwersja Icon_smile

Cytat:
aaktt napisał(a):dwa nowe promocyjne single Icon_smile
''Born to Die'' tu nigdy nie zajrzy. ''Off'' może...ale też wątpliwe. A jeszcze nowszego nie znam.
Wydaje mi się, że Lanę w Twoich oczach jednocześnie zrodził, jak i zabił komercyjny sukces. Inaczej nie zwróciłbyś na nią większej uwagi, ale z drugiej strony jak się trochę ograła, to zacząłeś ją widzieć jako produkt i trochę straciła, czyż nie? Icon_smile Ale też mam wrażenie, że wszystkie dotychczasowe piosenki są oparte trochę na jednym koncepcie, co jest i dobre i złe. "Born to Die" mnie przekonało, ale bardziej ze względu na aranżację i samą piosenkarkę i sympatię do niej, niż na to, że utwór jest rewelacyjny, bo nie jest. Jest taki sobie, dużo gorszy od "Video Games", pewnie dlatego, że powiela ten sam schemat. Gdyby drugim singlem było nieszczęsne "Kinda Outta Luck" widziałbym sprawę zupełnie inaczej. Ale i tak czekam na płytę. Lana jest trochę podpuchą, ale podoba mi się pomysł na nią, więc nie będę jej z tego powodu skreślał Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.12.2011 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
DLP - Notowanie 264 (24.12.11) - saferłel - 23.12.2011, 07:43 PM
RE: DLP - Notowanie 264 (24.12.11) - AKT! - 25.12.2011, 03:16 PM
RE: DLP - Notowanie 264 (24.12.11) - AKT! - 26.12.2011 12:38 AM
RE: DLP - Notowanie 264 (24.12.11) - michal91d - 27.12.2011, 05:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości