Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 264 (24.12.11)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: DLP - Notowanie 264 (24.12.11)
Nareszcie Metronomy!
Szkoda, że nadal kontestujesz "The Bay". Co jak co, ale ta płyta i ta piosenka moim zdaniem od początku winny przypaść Ci do gustu i nadal jestem zszokowany, że tak się nie stało Icon_smile

"Everything" jest solidne, ale jakoś u mnie przepadło i teraz walczy "Corinne", które jestem pewien trafi niedługo do czterdziestki Icon_smile

Guillemots na święta? Icon_smile Kto by przypuszczał, że jeszcze wyskrobiesz z tej płyty numer jeden, ale ja sam często wracam po czasie do płyt ulubieńców i takie rzeczy i u mnie mają miejsce (jak choćby ostatni Sufjan, który wygenerował aż trzy numery jeden, w tym ostatni po niemal roku od premiery).

Nowe Sleigh Bells takie dobre? Icon_surprised Muszę posłuchać w takim razie. Poprzednie robiły wrażenie na początku, a potem czar prysł i zostało takie nie wiadomo co. Ostatnio nawet słuchałem tej płyty i uważam, że jest zupełnie bezbarwna.

Maus już poza dziesiątką? Ostatnio bieg rzeczy na DLP coraz szybszy. Piosenki ledwie wchodzą, już trafiają na szczyty i zaraz prędko spadają. Szkoda. Ale i u mnie przyspieszyło ostatnio. Za dużo zacnej muzyki nas otacza, żeby trwać ciągle przy tych samych numerach - rozumiem to.

"Stay Gold" było chybione. Nowy singiel mocniejszy? Skoro się pojawił, to najpewniej. Rzucę uchem, ale w sumie już postawiłem na nich kreskę po poprzedniej piosence.

"Together" ledwie ruszyło, a tyle było miłych słów i płyta na 3.5 ( Icon_eek )!

Lana już na wylocie, ale jeśli tylko zechcesz, to masz w czym wybierać, bo poza "Born to Die" są dwa nowe promocyjne single Icon_smile

Tiger faktycznie brzmi dość świątecznie, ale musiałbym zobaczyć tekst, bo teledysk faktycznie lekko makabryczny, a jakoś nie mogłem dokładnie wysłyszeć wszystkiego. Ale fajna piosenka, wrzucam na playlistę Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.12.2011 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
DLP - Notowanie 264 (24.12.11) - saferłel - 23.12.2011, 07:43 PM
RE: DLP - Notowanie 264 (24.12.11) - AKT! - 25.12.2011 03:16 PM
RE: DLP - Notowanie 264 (24.12.11) - AKT! - 26.12.2011, 12:38 AM
RE: DLP - Notowanie 264 (24.12.11) - michal91d - 27.12.2011, 05:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości