Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 259 (19.11.11)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: DLP - Notowanie 259 (19.11.11)
aaktt napisał(a):Hahaha! A tak się naigrywałeś swojego czasu z mojego "Lorelai", a teraz sam je windujesz na szczyt u siebie Icon_biggrin
Nie był to mój faworyt z początku. Bardziej zasłuchany byłem w pierwszej części płyty....poza tym ''Lorelei'' znajduje się w bardzo niedobrym dla siebie miejscu na ''Helplessness Blues''. Podobnie na koncercie. Sąsiadujące z nią numery zgniotły ją.

aaktt napisał(a):Zgadzam się co do chuderlawości Ivera i Beasts. Obie mają coś w sumie, ale jednocześnie czegoś im brak.
Ja sądzę, że np. WB to może być płyta warta nawet 4 i ta chuderlawość nie oznacza czegoś negatywnego Icon_smile A przynajmniej nie na dłuższą metę, po prostu teraz tak mi się jawi, dobija mnie jeszcze bardziej....ale słucham z przyjemnością Icon_wink

aaktt napisał(a):Muszę sprawdzić Kobiety. Dawno nie miałem fajnych polskości u siebie i trochę cierpię z tego powodu. Ale cierpię bardziej, bo nie śledzę tak dogłębnie naszego rynku muzycznego, a on wbrew pozorom coś tam ciągle rodzi przyzwoitego i mam bardzo nieciągłe pobyty polskich wykonawców u siebie na liście.
To ja mam dokładnie to samo.

aaktt napisał(a):Co do ciekawych tegorocznych - sprawdź wreszcie na litość boską tego Johna Mausa, jeśli nie masz czego słuchać. Bo to świetna płyta, a nie widzę oznak Twojego słuchania jej Icon_sad
Jak to nie! Ja już słuchałem z 2-3 razy. Oceny nie ma, ale spokojnie. Bardzo mi się podoba. Nie jest to współczesna wersja PSB, na co liczyłem, raczej zupełnie inne podejście do tematu (Arielowe), ale dla mnie to nie problem Icon_smile Dobra, dobra rzecz.

aaktt napisał(a):Poza tym masz do eksplorowania nową niełatwą Kate Bush, wciąż nie oceniłeś tegorocznych The Drums i Girls, a obie płyty lepsze od poprzednich! Jestem też bardzo ciekaw Twojej opinii odnośnie Youth Lagoon i Arnauda Rebotiniego. Wszystkie je polecam oczywiście Icon_smile
O kurde, tych ostatnich dwóch nie znam. W ogóle nie kojarzę nazw. To może być niezłe wyzwanie. Kate Bush jest dobra, ale bez rewelacji. Jednak nie ma co się łudzić, że nagle nagra płytę równą tym z lat 80. Dla mnie zbyt zimowo mimo wszystko. Być może to już faktycznie muzyka dla koneserów pokroju Marka, ale z drugiej strony to chyba dosyć banalne i naiwne tłumaczenie.

aaktt napisał(a):A z nienowości posłuchaj sobie "7" Apoptygmy Berzerk. Dzisiaj słuchałem i od pierwszych dźwięków pomyślałem, że to taka "Twoja" płyta Icon_smile
Apoptygma to niewątpliwie ciekawa rzecz, szczególnie ze starszych lat. Mieli u mnie utwór już w pierwszym notowaniu DLP. Ich ostatnie rzeczy nie są zbyt pociągające (o ile kojarzę), ale powrót do klasycznych płyt to jest jakiś pomysł. Ciekawe, że Tobie się podoba.

aaktt napisał(a):Ależ Roots do góry, mnie to nagranie nie chwyta.
Nie zdziwię się jak pójdą na podium. Moim zdaniem świetne, po prostu świetne...tylko miałbym jedynie wątpliwości co do rozłożenia ciężaru pomiędzy częścią wokalną i tym długuuugim instrumentalnym ogonem. Z chęcią poznam też ich drugi nowy numer....niedługo.

aaktt napisał(a):Odkryłeś Real Estate! Ja jeszcze jakimś cudem ich nie słuchałem Icon_surprised
Singiel bardzo nośny, aczkolwiek obawiam się, że mogą bardzo pokracznie wypaść ze swoim repertuarem przy obecnej aurze. Próbowałem słuchać płyty, ale ten ich rozmyty pop-rock z takim wybitnie cukierkowym podejściem źle mi się komponował z obrazem za oknem i na razie pozostałem przy singlu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.11.2011 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
DLP - Notowanie 259 (19.11.11) - saferłel - 19.11.2011, 08:55 PM
RE: DLP - Notowanie 259 (19.11.11) - AKT! - 19.11.2011, 09:57 PM
RE: DLP - Notowanie 259 (19.11.11) - saferłel - 19.11.2011 10:11 PM
RE: DLP - Notowanie 259 (19.11.11) - AKT! - 22.11.2011, 10:20 PM
RE: DLP - Notowanie 259 (19.11.11) - michal91d - 19.11.2011, 11:59 PM
RE: DLP - Notowanie 259 (19.11.11) - michal91d - 20.11.2011, 12:11 PM
RE: DLP - Notowanie 259 (19.11.11) - AKT! - 22.11.2011, 10:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości