Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Orchestral Manoeuvres in the Dark - History Of Modern - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Orchestral Manoeuvres in the Dark - History Of Modern (/showthread.php?tid=8404)

Strony: 1 2 3


- saferłel - 30.06.2010 09:27 PM

I kiedyś tam się do siebie zbliżyli, chociaż moim zdaniem OMD powinno było pozostać przy bardziej eksperymentalnych brzmieniach. Każdy zespół został stworzony w innym celu i tego powinni się trzymać, bo robili to/robią świetnie. Teraz czas, by OMD znów dołączył do LM synthpopu Icon_smile2 Tylko kiedy ten singiel!?


- saferłel - 15.07.2010 09:31 PM

http://www.omd.uk.com

Dzisiaj odbyła się oficjalna premiera nowego designu strony OMD. W barwach nowej płyty Icon_smile Do posłuchania dwa krótkie fragmenty kompozycji z nowej płyty. ''History Of Modern Part 2'' oraz singlowe ''If You Want It''.


- saferłel - 04.08.2010 11:33 PM

Pierwszy singiel z albumu, czyli ''If You Want It'', krąży już po niektórych stacjach radiowych, ale niestety nie sposób go gdziekolwiek odsłuchać Icon_sad A jak tam na OMD zapatruje się Trójka? Singiel będzie czy nie? Pytanie kieruje głównie do osób będących w ''otoczeniu'' Icon_wink2

Na razie wyszpiegowałem taką oto okładkę (w dodatku zmasakrowaną przez znak jakościowy jakiejś szwajcarskiej stacji radiowej):

[Obrazek: b-OMD%20-%20If%20You%20Want%20It.jpg]


- AKT! - 04.08.2010 11:39 PM

Nawet na YT nie ma?


- saferłel - 04.08.2010 11:48 PM

Nie ma, jest tylko ten remix, którego nie zamierzam słuchać przed wyjściem wersji oryginalnej.


- ku3a - 04.08.2010 11:48 PM

saferłel napisał(a):A jak tam na OMD zapatruje się Trójka? Singiel będzie czy nie?
czy będzie w Trójce ogólnie to ciężko mi odpowiedzieć, bo nie mam do czynienia z osobami które decydują. a czy będzie w głosowaniu na Listę to mógłbym się zapytać, ale w następny piątek, bo teraz będzie notowanie wyjazdowe.


- furbul - 04.08.2010 11:49 PM

A więc zostaje kontemplacja okładki Icon_lol
Taka bez polotu trochę Icon_wink


- saferłel - 04.08.2010 11:52 PM

furbul napisał(a):Taka bez polotu trochę Icon_wink
Moim zdaniem okładka świetna i mówię to z całą odpowiedzialnością, nie bardzo dobra, świetna. Uwielbiam taki minimalizm, grę figur, kształtów. To stosunkowo proste do zrealizowania, a cieszy oko przy profesjonalnym wykonaniu.

ku3a napisał(a):na Listę to mógłbym się zapytać, ale w następny piątek, bo teraz będzie notowanie wyjazdowe.
Jedno wiąże się z drugim, przynajmniej logika wskazuje, że jeśli coś jest w propozycjach na liście, to radio zagra numer chociażby jeden raz ;P
Będę wdzięczny - mam nadzieję, że do tego czasu singiel już będzie Icon_smile


- AKT! - 05.08.2010 12:10 AM

Jak dla mnie też jest profesjonalna i wygląda dobrze Icon_smile


- Miszon - 05.08.2010 03:19 AM

saferłel napisał(a):przynajmniej logika wskazuje, że jeśli coś jest w propozycjach na liście, to radio zagra numer chociażby jeden raz ;P
No niestety praktyka wygrywa z logiką...


- AKT! - 05.08.2010 10:01 AM

Serio Trójka nie gra wszystkich propozycji do LP3?
Rozumiem, że jest ich sporo, ale powinni się starać tak to wszystko zorganizować, żeby jednak każdy utwór gdzieś tam się przewinął choć raz Icon_smile


- saferłel - 05.08.2010 05:55 PM

Icon_sad Singiel grano o 17:08 po raz drugi. Niestety poszedłem wtedy po bilet na OFF Icon_razz2 I nadal nie mamy ''If You Want It'' Icon_evil


- furbul - 05.08.2010 05:58 PM

Może ktoś inny na świecie koczował, nagrał, teraz obrabia i niedługo wypuści Icon_razz


- saferłel - 05.08.2010 06:00 PM

No nie wiem Icon_razz2 W każdym razie kolejny raz puszczą pewnie około 8 rano Icon_razz2


- furbul - 05.08.2010 06:04 PM

Czekasz do rana w towarzystwie Ne-Yo i Taylor Swift? Icon_wink2


- saferłel - 05.08.2010 06:07 PM

Nie, czekam do rana w towarzystwie zespołów, których nie znam, a powinienem poznać chociażby jeden album przed jutrzejszym dniem Icon_wink


- saferłel - 24.08.2010 10:47 PM

Przesłuchałem 30-sekundówki z nowej płyty i przyznam, że nie brzmi to powalająco. Na szczęście znalazłem 3-4 naprawdę mocne rzeczy. Zdziwiła mnie (in minus) bardzo staroświecka produkcja, zupełnie odbiegająca od stylu ''If You Want''. Poza tym ma się wrażenie jakby każdy kawałek był nagrywany w innym roku. Dziwne. Niech jednak wersja HQ to zweryfikuje.

''The Past, The Future And Forever After'' jest świetne!


- Yacy - 16.09.2010 09:16 PM

saferłel i co? jak dla mnie raczej na NIE... ale może warunki odsłuchu były niedostateczne... zobaczymy Icon_wink2


- saferłel - 16.09.2010 09:43 PM

Ja jutro wklepię krótką notkę na temat płyty w stylu tej, którą przygotowałem o Grindermanie.


- AKT! - 17.09.2010 05:47 PM

Zawiodłem się. Jest kilka fajnych rzeczy, trochę kiczu w stylu lat 80tych, to wszystko jest miłe, ale generalnie nic jakoś bardzo mnie nie urzekło. Natomiast "Pulse" jest jednym z najgorszych utworów jakie słyszałem w tym roku.

Coś jednak na pewno na mojej liście się znajdzie, może nawet któryś z singli, ale muszę jeszcze posłuchać z raz tej płyty.