Największe forum list przebojów Mycharts.pl
DLP - Notowanie 150 (17.10.09) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Domowa Lista Przebojów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Wątek: DLP - Notowanie 150 (17.10.09) (/showthread.php?tid=6366)

Strony: 1 2 3


- ku3a - 23.10.2009 04:10 PM

dzięki za statystyki Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Ja nie wiem dlaczego ty lubisz się tak mnie czepiać we wszystkim.
to wcale nie jest czepianie się, tylko wiem, że Tobie mogę szczerze napisać co myślę, potem sobie podyskutujemy i zawsze potrafimy dojść do porozumienia Icon_smile2. dla mnie to jest po prostu sztuczne, bo selekcja selekcją, ale nie wierzę, że czasem się nie zmuszasz do dodania czwartej rzeczy, a czasem na siłę czegoś nie ucinasz, tak mówi rachunek prawdopodobieństwa Icon_razz.


- saferłel - 23.10.2009 04:17 PM

ku3a napisał(a):potem sobie podyskutujemy i zawsze potrafimy dojść do porozumienia
A no chyba, że od tej strony.... Icon_wink2

ku3a napisał(a):ale nie wierzę, że czasem się nie zmuszasz do dodania czwartej rzeczy, a czasem na siłę czegoś nie ucinasz
Nie, nigdy nic na siłę nie dodaję. Tego akurat jestem pewny i z ręką na sercu mogę to napisać Icon_smile Natomiast ucinanie związanie jest z tym, że starsze kawałki nie pozwalają się wypchnąć z listy. Równie dobrze mógłbym wymienić całe top 75, no ok...patrząc realistyczne...około 20-30 numerów. Na tyle pozwala mi moja baza, która jest aktualizowana co tydzień. Ale jaki jest w tym sens? Lepiej się pobawić i trochę posiedzieć i pogłówkować, co tak naprawdę jest w tym momencie najciekawsze, bo lista to zabawa Icon_smile2


- ku3a - 23.10.2009 05:08 PM

ale chodzi o to, żeby na liście mieć 75 piosenek najlepszych w tym tygodniu, a nie 60 najlepszych + 4 najlepsze z nowych i 11 które mogłyby z listy wypaść, ale jeszcze ich kolej na wypadnięcie będzie Icon_wink2.


- saferłel - 23.10.2009 09:45 PM

No też te 75 najlepszych jest. Nie wiem dlaczego próbujesz ciągle jakieś teorie podstawiać Icon_wink To nie jest wcale zagmatwane! Icon_smile2


- kleschko - 24.10.2009 06:10 PM

saferłel napisał(a):I cóż...podejrzewam, że jeszcze grudniowy singiel powinien się trafić Icon_smile
Twój? Czy już wiesz co nim będzie?


- saferłel - 24.10.2009 07:09 PM

kleschko napisał(a):Twój? Czy już wiesz co nim będzie?

Mój. DM więcej już nie wyda.