Największe forum list przebojów Mycharts.pl
DLP - Notowanie 149 (10.10.09) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Domowa Lista Przebojów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Wątek: DLP - Notowanie 149 (10.10.09) (/showthread.php?tid=6314)

Strony: 1 2


- Listoholik - 14.10.2009 04:56 PM

Orbit, to nie jest radio, przynajmniej ja takiego radia nie słucham Icon_razz2


- ku3a - 16.10.2009 01:44 PM

uff, zdążyłem skomentować przed kolejnym notowaniem Icon_smile2.
wszystkie nowości ściągnąłem i będę się osłuchiwać Icon_smile2.
"Crazy In Love" już na szczycie, a mnie na wersja po tych pięciu czy iluś tam przesłuchaniach w ogóle nie przekonuje. nie wiem czy się przyznawać, ale oryginał znacznie bardziej mi się podoba Icon_razz.
no proszę, jak "Fragile Tension" wystrzeliło! u mnie nie może się przebić na listę, ale wciąż pozostaje jednym z najbardziej lubianych utworów z płyty.
"Beginner's Luck" mocno do góry, więc chyba nie szybko doczekam się TLYGTG Icon_wink2.
"Got Some" słabiutko. nie oczekiwałem co prawda u Ciebie rewelacyjnego wyniku, ale debiut w środku czwartej dziesiątki jakieś tam nadzieje dawał.


- saferłel - 16.10.2009 01:49 PM

ku3a napisał(a):nie wiem czy się przyznawać, ale oryginał znacznie bardziej mi się podoba
Gdzieś mi to głęboki w pamięci zostanie Icon_razz

ku3a napisał(a):no proszę, jak "Fragile Tension" wystrzeliło! u mnie nie może się przebić na listę, ale wciąż pozostaje jednym z najbardziej lubianych utworów z płyty.
To za sprawą zdobycia wersji singlowej. Ona daje jeszcze większego kopa.

ku3a napisał(a):"Beginner's Luck" mocno do góry, więc chyba nie szybko doczekam się TLYGTG Icon_wink2 .
Super-szybko pewnie nie, ale skoro mam kontrakt podpisany z Eels na co najmniej 3 single, to na pewno go wypełnię Icon_wink

ku3a napisał(a):"Got Some" słabiutko. nie oczekiwałem co prawda u Ciebie rewelacyjnego wyniku, ale debiut w środku czwartej dziesiątki jakieś tam nadzieje dawał.
:?: Przecież skoczył do góry...Jest prawie w top 30, punktuje na forumowej. A ty piszesz, że słabiutko Icon_razz2 Jakbym Ci pokazał statystyki większości piosenek, które dochodziły do ścisłej czołówki, to wiedziałbyś, że aktualny wynik ''Got Some'' może być raczej początkiem wielkiej kariery, a nie kryzysu Icon_razz2
Po za tym pisałem wielokrotnie, że środek listy jest najbardziej obciążoną częścią DLP. Jak przejdzie się miejsca 50-30, to naprawdę można bardzo szybko z tygodnia na tydzień wejść na szczyty.


- ku3a - 16.10.2009 01:51 PM

saferłel napisał(a):Super-szybko pewnie nie, ale skoro mam kontrakt podpisany z Eels na co najmniej 3 single, to na pewno go wypełnię Icon_wink
Icon_mrgreen

no dobrze, to będę śledzić dalsze losy Pearl Jamu Icon_razz.


- AKT! - 16.10.2009 06:52 PM

Wypatruję i wypatruję nowej listy cały dzień i jakoś nie mogę się jej tu doszukać Icon_razz


- saferłel - 16.10.2009 07:08 PM

Widziałeś kiedyś żebym postował nową listę w temacie starej. Nie wypatruj jej tutaj.....a na pewno już ją znajdziesz Icon_razz2