Największe forum list przebojów Mycharts.pl
JAK WYGLĄDACIE? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: JAK WYGLĄDACIE? (/showthread.php?tid=57697)

Strony: 1 2 3 4


RE: JAK WYGLĄDACIE? - kajman - 12.08.2021 07:51 PM

Węża to jak słyszałem ma się w kieszeni. Jego boxerki mają kieszeń?


RE: JAK WYGLĄDACIE? - EVENo - 12.08.2021 07:52 PM

jogosz napisał(a):Ważne, że w bokserkach duży wąż
A tak, to kolejny powód, dla którego zapuściłem długą brodę. Żeby najwięcej włosów mieć na twarzy, a nie na... plecach Icon_wink


RE: JAK WYGLĄDACIE? - Dobromiera - 12.08.2021 08:07 PM

Chodzi o "weselnego pytona"?


RE: JAK WYGLĄDACIE? - kajman - 12.08.2021 08:18 PM

Kto pyton nie błądzin.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - TuneHunterz - 12.08.2021 08:27 PM

(12.08.2021 09:00 AM)jogosz napisał(a):  Poznajmy się trochę i przy okazji podzielmy przydatnymi radami, jak być pięknymi, młodymi i zdrowymi - o ile chcecie!

Ja mam 176 cm wzrostu, 83 kg wagi ciemne włosy, piwne oczy. Sporo pieprzyków na plecach, ale nie jest to chyba znaczące w tym momencie. Nie mam zarostu, a za ozdobę służy mi mały tatuaż pewnego hinduskiego symbolu umieszczony w lewym przedramieniu.

Obecnie staram się biegać, co wychodzi mi średnio. Na szczęście w tym kontekście pracuje fizycznie w fabryce (metalurgia itd.), więc mam aktywność fizyczną, która mnie trzyma w ryzach. Chciałbym jednak lepiej wyrzeźbić swój brzuch.

Jeżeli chodzi o wybudowanie ładnej sylwetki, to mogę podpowiedzieć, bowiem już ponad 2 lata uczęszczam na siłownię. Aby to zrobić, musisz zacząć inaczej myśleć odnośnie co jesz na co dzień. Wprowadź sobie system 4-5 posiłków dziennie, gdzie w jednym z nich musisz zamieścić grejfruta. Ten owoc w dużym stopniu pomaga w procesie odchudzania. To jeszcze nie wszystko, ponieważ proces diety na którym zjadasz wybrane przez ciebie produkty to połowa sukcesu. Kolejne 50% to właśnie siłka, gdzie np. ja stosuje ćwiczenia wzmożone np. przez pierwszą godzinę robię ćwiczenia siłowe na np. klatkę piersiową, brzuch, nogi etc., a drugą godzinę (większość z drugiej np. 40 minut) to poświęcam na kardio, czyli w jednym dniu robię orbitrek, a w drugim biegam na bieżni o określonym czasie dany dystans. Natomiast jak zejdziesz do idealnej wagi, to już możesz myśleć nad zrobieniem sixpacka. Zanim to zrobisz, to przede wszystkim zrób sobie analizę składu swojego ciała.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - jogosz - 12.08.2021 09:20 PM

Ile dni w tyg. ćwiczysz? Jakie polecasz ćwiczenia? Czy jeszcze coś oprócz grapefruita?


RE: JAK WYGLĄDACIE? - kajman - 12.08.2021 09:23 PM

Nigdy nie interesował mnie przyrost masy mięśniowej w górnej części ciała.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - TuneHunterz - 12.08.2021 09:42 PM

(12.08.2021 09:20 PM)jogosz napisał(a):  Ile dni w tyg. ćwiczysz? Jakie polecasz ćwiczenia? Czy jeszcze coś oprócz grapefruita?

1.Jeżeli chodzi o częstotliwość to maks 4 razy w tygodniu
2.To jest zależne od ciebie czy skupiasz na całym ciele czy tylko na jednej części ciała
3.Na pewno inne owoce jak jabłko, banan czy w sezonie letnim czereśnie,ale też inne owoce + warzywa wspierające proces odchudzania, chude mięso etc.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - gioconda2 - 12.08.2021 09:43 PM

Artur.O napisał(a):Ja jak niemiecki nastolatek - prawie marzenie H####ra.
To jest faktycznie marzenieIcon_wink
kajman napisał(a):Tatuaży nie mam i kompletnie nierozumiem
EVENo napisał(a):Raczej dużo ludzi podziela ten pogląd, ja na pewno.
+2
Nie rozumiem potrzeby posiadania tatuaży i nie zachwycam się nimi.

neo01 napisał(a):łysiejący,
neo01 napisał(a):zostawiam te resztki,
santosz napisał(a):Włosy na pewnym etapie odmówiły mi posłuszeństwa
W ramach dobrego uczynku mogę ściąć swoje o "metalowej" długości i przyzwoitej gęstości (choć z wiekiem ten parametr się zmniejsza) i dać Wam na peruki, doczepy, tupeciki czy co tam wymyślicie Icon_wink
santosz napisał(a):piwa piję raczej niewiele i rzadko.
+1
Ja to w ogóle, powiem więcej (choć się narażę :twistedIcon_smile .... gardzę piwem Icon_razz (gaz i chmiel blee), ale drinki bez gazu okazjonalnie przytulam Icon_wink

I z grapefruitem chyba też się zaprzyjaźnię, bo zamknięcie i zajadanie pandemicznego strachu zrobiło z lekka swoje...

Nie lubię jeansu, wolę kolorowe, zwiewne sukienki Icon_cool


RE: JAK WYGLĄDACIE? - kajman - 12.08.2021 11:53 PM

gioconda2 napisał(a):Nie lubię jeansu, wolę kolorowe, zwiewne sukienki
No sorry, ale ja nie. Przynajmniej na sobie.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - jogosz - 13.08.2021 07:12 AM

TuneHunterz napisał(a):2.To jest zależne od ciebie czy skupiasz na całym ciele czy tylko na jednej części ciała
Ogólnorozwojowe + ten brzuch.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - dziobaseczek - 13.08.2021 07:38 AM

gioconda2 napisał(a):.... gardzę piwem
gioconda2 napisał(a):(gaz i chmiel blee),
Są piwa pozbawione nadmiernego gazu i nadmiernej goryczki chmielowej. Twoja pogarda dla chleba w płynie jest czystym złem.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - kajman - 13.08.2021 07:52 AM

dziobaseczek napisał(a):Są piwa pozbawione nadmiernego gazu i nadmiernej goryczki chmielowej.
A są piwa pozbawione całkowicie i jednego i drugiego? Gardzi piwem - jej sprawa. Nikomu i niczemu (no może poza producentami) to nie szkodzi.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - Dyfeomorfizm - 13.08.2021 09:05 AM

ale przecież dziobaseczek napisał implicite, że mu szkodzi, więc kwantyfikator "nikomu" jest bardzo nie na miejscu, szczególnie że oprócz dziobaseczka i producentów bolesne konsekwencje zgłaszam również ja i, według wstępnych ustaleń, moja siostra


RE: JAK WYGLĄDACIE? - gioconda2 - 13.08.2021 09:42 AM

dziobaseczek napisał(a):Twoja pogarda dla chleba w płynie jest czystym złem.
Tak, bo jestem złem wcielonym Icon_twistedIcon_evilIcon_lol dla producentów piwa, ale ma to dobre strony - mogę być jego strażnikiem na imprezie Icon_cool
Za to producenci napojów 40% okazjonalnie coś tam na mnie zyskają Icon_lol


RE: JAK WYGLĄDACIE? - kajman - 13.08.2021 10:49 AM

Dyfeomorfizm napisał(a):bolesne konsekwencje zgłaszam również ja i, według wstępnych ustaleń, moja siostra
Na czym polegają bolesne konsekwencje gardzenia przez giocondę2 piwem?


RE: JAK WYGLĄDACIE? - jogosz - 13.08.2021 11:06 AM

Jest to m.in. wlew dojelitowy.


RE: JAK WYGLĄDACIE? - gioconda2 - 13.08.2021 11:15 AM

Masz na myśli wlewy z wit. C serwowane przez dr Ziębę?


RE: JAK WYGLĄDACIE? - neo01 - 13.08.2021 12:47 PM

Pogubiłem się w tym wątku... Jaki znowu wlew?


RE: JAK WYGLĄDACIE? - gioconda2 - 13.08.2021 01:48 PM

Nie przejmuj się lekko absurdalnymi wpisamiIcon_smile

choć to wszystko po to, aby być pięknym, młodym, zdrowym i bogatym, czyli... zgodnie z tematem wątku jakoś wyglądać Icon_lol

Wybitnym specjalistą od wlewów jest jogosz Icon_wink