Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAK WYGLĄDACIE?
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #1
JAK WYGLĄDACIE?
Poznajmy się trochę i przy okazji podzielmy przydatnymi radami, jak być pięknymi, młodymi i zdrowymi - o ile chcecie!

Ja mam 176 cm wzrostu, 83 kg wagi ciemne włosy, piwne oczy. Sporo pieprzyków na plecach, ale nie jest to chyba znaczące w tym momencie. Nie mam zarostu, a za ozdobę służy mi mały tatuaż pewnego hinduskiego symbolu umieszczony w lewym przedramieniu.

Obecnie staram się biegać, co wychodzi mi średnio. Na szczęście w tym kontekście pracuje fizycznie w fabryce (metalurgia itd.), więc mam aktywność fizyczną, która mnie trzyma w ryzach. Chciałbym jednak lepiej wyrzeźbić swój brzuch.
12.08.2021 09:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #2
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Jak playlista radia Netka - bez szału.
12.08.2021 09:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 156
Dołączył: Jul 2021
Post: #3
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Ja jak Gioconda, czyli nie wiadomo, co się kryje za tajemniczym uśmiechem Icon_wink
12.08.2021 09:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #4
RE: JAK WYGLĄDACIE?
jogosz napisał(a):, jak być pięknymi, młodymi i zdrowymi -
Trzeba pić piwo i jeść kluski

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
12.08.2021 09:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #5
RE: JAK WYGLĄDACIE?
posiadam 186 cm wzrostu, ważę dokładnie 75 kg, me włosy przynależą do grona ciemnych blond, oczy okazują się być mieszanką koloru żółtego i niebieskiego, dając w rezultacie efekt zieleni; mego ciała nie zdobią żadne tatuaże

ubieram się zwykle w strój white-collar workers: koszula + jakieś eleganckie spodnie; gdy nie jest zbyt ciepło, lubię zakładać nakrycia głowy, na czele z symbolem lewaków - kaszkietem;

aktywność fizyczną zapewniam sobie poprzez wizyty na siłowni, staram się też biegać w plenerze; przypadający na wrzesień urlop wykorzystam na konsultacje z lekarzami co do stanu mych zębów, skóry oraz oczu
12.08.2021 10:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #6
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Ja wyglądam jak Bruce Willis.

Nie ściemniam, naprawdę wyglądam jak Bruce Willis.

Radio Epsilon
12.08.2021 12:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #7
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Jestem coraz bardziej ciekawy Icon_lol

A u mnie też nic ciekawego: chudy (ze względu na zdrowie nie mogę przytyć), średniego wzrostu, łysiejący, obecnie z wąsami i bródką szatyn - wnętrze mam zdecydowanie ciekawsze Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
12.08.2021 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #8
RE: JAK WYGLĄDACIE?
neo01 napisał(a):wnętrze mam zdecydowanie ciekawsze
Otóż to, pięknie powiedziane Icon_biggrin

Radio Epsilon
12.08.2021 02:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #9
RE: JAK WYGLĄDACIE?
A wytłumacz mi jedno, Bruce jest po sześćdziesiątce - jak się to ma do Ciebie? Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
12.08.2021 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #10
RE: JAK WYGLĄDACIE?
(12.08.2021 02:33 PM)neo01 napisał(a):  A wytłumacz mi jedno, Bruce jest po sześćdziesiątce - jak się to ma do Ciebie? Icon_smile

No właśnie źle xD Ale na łyso i tak wyglądam młodziej, niż z zakolami Icon_razz2

Radio Epsilon
12.08.2021 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #11
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Ja mam już więcej niż zakola, ale jakbym zgolił to co zostało to dopiero wyglądałbym jak "dziecko" specjalnej troski, więc jeszcze sobie zostawiam te resztki, ale w ogóle to masakra z tym Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
12.08.2021 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Ogólnie to wyglądam obleśnie.
Szczegółowo to 196 cm, ok. 120 kg, zakola, włosy, broda, wąsy, brzuszek. No i jeszcze kolkanście zębów.
Ubieram się w t-shirty, swetry, dżinsy i adidasy. Koszulę w ciągu ostatnich 20 lat założyłem trzy razy (3 razy na ślubie), a jeżeli mianowałem się w tym czasie to czwarty.
Tatuaży nie mam i kompletnie nierozumiem (pewnie wzbudzi to kontrowersje) jak się można tak oszpecać
12.08.2021 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: JAK WYGLĄDACIE?
kajman napisał(a):Tatuaży nie mam i kompletnie nierozumiem (pewnie wzbudzi to kontrowersje) jak się można tak oszpecać
Raczej dużo ludzi podziela ten pogląd, ja na pewno. Jedyny sensowny tatuaż na jaki wpadłem to podczas oglądania IO, że jakbym był sportowcem to bym sobie walnął na ramieniu kółka olimpijskie w miejscu rozgrywania Igrzysk, jako pamiątka gdyby nie było medalu Icon_wink A tak to owłosienie w zupełności mi wystarczy (włosy rosną mi jak powalone wszędzie, tylko nie na głowie), to taki naturalny tatuaż Icon_mrgreen

Radio Epsilon
12.08.2021 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #14
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Jestem w wieku Stefana Karwowskiego więc w kwestii własnego wyglądu wszystko co najlepsze już za mną.
Jeżeli chodzi o kolor włosów to w dzieciństwie typ aryjski, później szatyn, obecnie trudno powiedzieć, bo włosy na mej głowie widuję dość rzadko.
Ponieważ często wizytowałem koncerty i festiwale rockowe i metalowe, w celu identyfikacji i podkreślenia własnej tożsamości ideologicznej, nosiłem zawsze włosy lekko dłuższe, do tego typowa kozia bródka. Włosy na pewnym etapie odmówiły mi posłuszeństwa, bródka pozostała do dziś.
Waga jeszcze jakieś 4 lata temu 77 kg, potem kilka rzeczy w kwestii zdrowotnej poszło nie tak (wszyscy pomyślą, że się obżeram, ale nie) i poleciało do obecnych 97 kg, o 5 kg za dużo w stosunku do wzrostu, ale nie narzekam, chyba że dostaję akurat brutalnej zadyszki. Ale grubasem nie jestem. Poza tym skoro doszedłem już tak daleko, nie spocznę dopóki nie dobiję do setki. Taka piękna liczba.
Oczy piwne, choć jak na mieszkańca kraju waszych południowych sąsiadów, piwa piję raczej niewiele i rzadko.

Karpie zjem!
12.08.2021 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: JAK WYGLĄDACIE?
santosz napisał(a):Jestem w wieku Stefana Karwowskiego
Ale pewnie w pierwszej wersji.
12.08.2021 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #16
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Icon_biggrin tak, w pierwszej

Karpie zjem!
12.08.2021 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #17
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Ja jak niemiecki nastolatek - prawie marzenie H####ra. Icon_cool Na ogół całkowicie się golę (broda fuj), a włosy to zależy od pory, bo ścinam raz na pół roku. Dżynsy i losowy tyszert z szafy (albo koszula w kratę, aby bardziej wyglądać jak mgr inż, którym jestem), a jak chłodniej, to jeszcze moja ukochana, mocno sprana (kiedyś czarna) bluza.
Ale jak ktoś jedzie na jedyny słuszny festywal w 2022 roku (zakładając, że w końcu będzie jak normalnie), to może mnie spotkać. ^^

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.08.2021 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #18
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Facet bez brody jest jak krowa bez ogona Icon_wink Ja swoją zacząłem zapuszczać właśnie po spotkaniu grupy nazywającej się Bród Stock. Zebrali się jak na jakieś manifestacji i zaczęli napierać pod Dużą Scenę (to było na dzień przed rozpoczęciem festiwalu, więc nie było tam wstępu). Jak dotarli najbliżej jak mogli zaczęli skandować:

JU-REK OW-SIAK!
ZA-PUŚĆ BRO-DĘ!

Owsiaka nie przekonali, ale mnie już tak xD

Radio Epsilon
12.08.2021 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #19
RE: JAK WYGLĄDACIE?
Bo ja mały chłopiec jestem, a nie facet.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.08.2021 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #20
RE: JAK WYGLĄDACIE?
A tam mały chłopiec Icon_wink Ważne, że w bokserkach duży wąż Icon_wink Dla niektórych to ważne info Icon_wink
12.08.2021 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości