Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating (/showthread.php?tid=51847)

Strony: 1 2


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating [The Blessed Madonna Remix] - AKT! - 14.08.2020 10:57 AM

dużo szumu o nic; w sensie nie jest zła ta wersja, ale nie jest też nadzwyczajna Icon_wink


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating [The Blessed Madonna Remix] - Szymek79 - 14.08.2020 03:16 PM




RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating [The Blessed Madonna Remix] - AKT! - 17.08.2020 10:14 AM

ok, jednak po kolejnych odsłuchach, myślę, że wyszedł im ładny apgrejd, zwłaszcza przyśpieszenie tempa i unowocześnienie aranżacji zrobiło sporo dobrego; madonna i missy też raczej na plus; i klip jest ładny w sumie


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating [The Blessed Madonna Remix] - Szymek79 - 02.10.2020 01:27 AM

[Obrazek: 91Cp7KRG1ZL._SS280_.jpg]




RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating [The Blessed Madonna Remix] - AKT! - 02.10.2020 10:24 AM

bardzo chcą z tego zrobić przebój, heh
myślę, że jest potencjał, nie wiem, czemu nie chwyta i kibicuję, ale takie forsowanie tego na siłę jest trochę s ł a b e


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating [The Blessed Madonna Remix] - Szymek79 - 02.10.2020 11:45 AM

AKT! napisał(a):myślę, że jest potencjał, nie wiem, czemu nie chwyta i kibicuję, ale takie forsowanie tego na siłę jest trochę s ł a b e
myślę, że US wersja z DaBaby może chwycić.


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating [The Blessed Madonna Remix] - Szymek79 - 03.12.2020 11:59 PM

[Obrazek: 71COX6CAivL._SS280_.jpg]




RE: Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating - AKT! - 04.12.2020 01:27 PM

całkiem całkiem ten remiks


RE: Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating - EVENo - 08.01.2023 03:35 AM

Kiedy przeczytałem tytuł "Levitating Dua Lipy, ale wokal jest opóźniony o 9 sekund" oczekiwałem chaosu, śmiechu i kompletnego zamieszania, a tymczasem... wyszła lepsza piosenka, niż oryginał! Trochę to smutne, kiedy uświadamiasz sobie, że piosenki radiowe są skonstruowane z pojedynczych klocków, jak w Minecraftcie i każdy segment ma dokładnie 9 sekund, ale hej, przynajmniej dowiedzieliśmy się czegoś nowego Icon_razz2




RE: Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating - AKT! - 08.01.2023 01:42 PM

wow! to naprawdę znacząco poprawiło ten numer! oryginał wydawał się jakiś taki nerwowy i przebodźcowany, a tutaj mamy przestrzeń i piękną harmonię między wokalem a muzyką, którą wreszcie słychać w pełnej krasie! <3 powinni wydać tę wersję oficjalnie