Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating (/showthread.php?tid=51847)

Strony: 1 2


Dua Lipa feat. DaBaby - Levitating - Szymek79 - 28.07.2020 05:10 PM

Singlem "Levitating" z gościnnym udziałem Madonnyi Missy Elliott brytyjska popowa wokalistka Dua Lipa zapowiada remiksową wersję swojego drugiego studyjnego albumu pt. "Club Future Nostalgia".





RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - Tomekk - 28.07.2020 09:53 PM

czekam na wersję z Madonną i Missy Elliott.
Obie panie ostatnio nie miały dobrej passy.


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - AKT! - 29.07.2020 11:29 AM

no missy nie może wrócić z płytą od 2005 roku, więc to inny lewel, ale madonna faktycznie skończyła się raz na zawsze i definitywnie w zeszłej dekadzie
ale może przynajmniej tutaj jakoś to siądzie, we'll see!


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - kajman - 30.07.2020 08:49 PM

AKT! napisał(a):madonna faktycznie skończyła się raz na zawsze
Nagrywając w zeszłym roku najlepszą płytę w swoim dorobku.


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - AKT! - 30.07.2020 09:36 PM

przy ogólnym bardzo chłodnym przyjęciu tego materiału nie wiem, czy to dla niej jakiekolwiek pocieszenie, że akurat tobie się podoba Icon_wink


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - kajman - 30.07.2020 09:40 PM

Bo ludzie spodziewali się sieczki, a że tego nie dostali to im się nie spodobało.


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - AKT! - 05.08.2020 04:17 PM

będzie też remiks "physical" z markiem ronsonem i gwen stefani!


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - Dobromiera - 05.08.2020 07:38 PM

O, akurat słuchałem 2 dni temu płyty i doszedłem do wniosku, że "Levitating" to trzeci najlepszy utwór na płycie.
Nie wiem, po co miałyby tu być Missy Elliott i Madonna, szczerze mówiąc. Zresztą zgodzę się z aakttem, że Madonna już dawno się skończyła...


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - mike - 05.08.2020 10:38 PM

oooo drugi najlepszy utwór z płyty - obawiam się, że Dua sama brzmiałaby lepiej Icon_biggrin


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - dejmieeen - 05.08.2020 10:41 PM

Ja mam mieszane uczucia - ogólnie mieć Madonnę na feacie to jakiś kosmos, The Black Madonna robi spoko remiksy, ale oryginał jest tak fajny, lekki i przebojowy, że obawiam się, że remiks nie będzie w stanie go przebić. Wydaje mi się jednak, że będzie to kompletnie inna piosenka.


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - kajman - 07.08.2020 09:02 AM

Artur.O napisał(a):Madonna już dawno się skończyła...
Madonna nigdy na dobre się nie zaczęła. Miała przebłyski na Pryer, poza tym kilka innych dobrych piosenek no i ostatnią płytę, na której olała resztki fanów i nagrała coś ciekawego. Ale i tak całościowo wypada lepiej niż Michael Jackson, który najciekawsze utwory miał przed rokiem 1975.


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - AKT! - 07.08.2020 01:26 PM

niezrozumienie przez kajmana muzyki pop, część kolejna (niekoloryzowane)


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - kajman - 08.08.2020 06:44 PM

Muzyka jest jedna. Pop, rock, jazz czy hip hop.


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - AKT! - 10.08.2020 10:58 AM

a gatunki są różne. pop, rock, jazz czy hip hop.


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - Dobromiera - 10.08.2020 11:54 AM

Stawianie wyżej sztampowych, śpiewanych przez dzieciaka na jedną nutę motownowych szlagierków, niż oryginalnie zaaranżowanych, wielokolorowych i już bardzo adekwatnie wykonanych rzeczy z "Thriller" czy (w mniejszym stopniu) "Bad" faktycznie chyba świadczy o nierozumieniu muzyki w ogóle. Icon_smile

A ostatnia Madonna była tak samo słaba, jak parę poprzednich płyt i podobne wzbudziła emocje wśród słuchaczy - twierdzenie, że zaskoczyła negaatywnie fanów nagrywając coś niesieczkowego, to śmiech na sali. Przypominam, że istnieje taka płyta, jak "Ray of Light".


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - kajman - 10.08.2020 01:30 PM

Według mnie muzycznie także w tym co robił jasko dziecko nie ma rewelacji, ale potem nagrywał słabiutkie utworki. Najlepsze, co nagrał po 1975 to Come Together. A Ray O Light to też pop na bardzo marnym poziomie (chociaż chyba jest tam jeden dobry utwór - Mer Girl).


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - AKT! - 10.08.2020 02:29 PM

kajman zupełnie nie łapie, że jest coś takiego jak historia muzyki, jak kontekst, jak ewolucja brzmienia -- wszystko rozwalcowuje swoim specyficznym postrzeganiem tego co w muzyce dobre i złe (bo w gruncie rzeczy, jego motywacje ocen zwykle ograniczają się do stopniowalnych synonimów tych dwóch określeń) i ocenia jedną miarą

nie można mieć do niego pretensji, ma prawo do takiego spojrzenia, ale przez to większość dyskusji z nim dotyczących jakości w muzyce jest zupełnie bezowocnych -- stety, niestety Icon_wink


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - kajman - 10.08.2020 04:47 PM

AKT! napisał(a):jak historia muzyki, [...] jak ewolucja brzmienia
Wiem, ale nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Muzykę oceniam na podstawie tego, co słyszę. Budowy kompozycji, współdziałania instrumentów (w tym także wokalu), umiejętności tworzenia nastroju - to chyba najistotniejsze dla mnie elementy. Oczywiście wszystko subiektywnie. Tak, oceniam to w kategoriach dobre i złe, często także nie opierając się na poniżej podanych kryteriach, lecz na odczuciu (coś po prostu dobrze mi się słucha a coś źle). Faktem jest, że ciężko jest ze mną dyskutować bo ani mi jest blisko do Waszych kryteriów, ani Wam do moich. Dla mnie coś w zasadzie wtórnego może być doskonałe (stąd też wielka miłość do (oczywiście nie wszystkich) coverów).


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - EVENo - 10.08.2020 09:15 PM

Ciekaw jestem, kiedy przyjdzie moment, że tutaj wejdę po publikacji nowego posta i tu faktycznie będzie ta piosenka Icon_mrgreen


RE: Dua Lipa feat. Madonna & Missy Elliott - Levitating - kacper130700 - 13.08.2020 07:12 PM