Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Waszym zdaniem (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Wątek: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. (/showthread.php?tid=49315)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - Adam1992 - 16.02.2020 01:29 AM

Za odpowiednie siano to może i R.E.M. wejdą po dziesięciu latach znowu do studia. Icon_biggrin


RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - Dobromiera - 16.02.2020 01:33 AM

O, to niepopularna opinia z mojej strony - po co komu reaktywacja Oasis, skoro i Liam, i Noel tak dobrze sobie radzą solowo? Icon_razz2 Płyty się sprzedają, fanom się podobają (no chyba, że jednak nie), a i dość regularnie wychodzą - bracia nie próżnują.


RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - EVENo - 16.02.2020 02:13 AM

Artur.O napisał(a):O, to niepopularna opinia z mojej strony - po co komu reaktywacja Oasis, skoro i Liam, i Noel tak dobrze sobie radzą solowo
Dokładnie to samo chciałem napisać. Od lat ręce mi opadają, gdy widzę internetowych krzykaczy, że Oasis powinno się reaktywować. Ludzie lajkują takie komentarze zupełnie bezmyślnie, bo jeszcze pięć minut temu twierdzili, że ostatnie dwie płyty grupy to porażka, a pięć minut później będą zachwalać nowe dzieło Noela solo. To trochę jakby kibice skoków pragnęli powrotu Małysza na skocznię, licząc, że znów zdobędzie mistrzostwo Icon_lol


RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - thestranglers - 16.02.2020 06:43 AM

Mi wcale ich razem nie brakuje. Widać po solowych numerach, że radzą sobie teraz wystarczająco dobrze.


RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - thestranglers - 16.02.2020 06:52 AM

A co do reaktywacji to chciałbym by Moz pogodził się z Johnnym. Solowe nagrania obu są marną kopią tego co robili razem.


RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - kajman - 16.02.2020 10:20 AM

Melodia jest przereklamowana.
Wokal także.


RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - EVENo - 04.05.2020 08:58 PM

RMF specjalnie karmi nas takim guano, abyśmy myśleli, że Jarosław Kaczyński wcale nie jest taki zły.