Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią (/showthread.php?tid=48177)



dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - thestranglers - 14.11.2019 08:53 AM

Hmm... Ma być szczerze? To na dzień przed zejściem nie w głowie by mi były piosenki, z całym szacunkiem.


RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - kajman - 14.11.2019 09:13 AM

A mi taka, jak każdego dnia. Na przykład:
Voo Voo - Dobry wieczór



RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - neo01 - 14.11.2019 10:29 AM

thestranglers napisał(a):na dzień przed zejściem nie w głowie by mi były piosenki
E tam... Dla mnie muzyka jest na tyle ważna, że na pewno chciałbym się nią jeszcze w miarę możliwości trochę nacieszyć...
Niech będzie to zatem zespół mojego życia i jeden z ważniejszych dla mnie kawałków:

Hey - Ho


RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - EVENo - 14.11.2019 10:47 AM

Nic lepszego nie wymyślę, bo najchętniej to bym wcale nie umierał. No, ale "jeśli muszę" Icon_razz2

Myslovitz - CHCIAŁBYM UMRZEĆ Z MIŁOŚCI



RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - Miszon - 14.11.2019 12:26 PM

Niedawno wracając z wesela miałem przyjemność słyszeć w samochodzie (właściciel samochodu ciekawym trafem właśnie to puścił na drogę powrotną Icon_wink2 ) płytę "The Dark Side of the Moon". Tak nocą i na lekkim wiadomo czym zabrzmiało wprost kosmicznie.
Pomyślałem sobie wtedy, że umierając będę żałował każdego roku, w której jej już nie posłucham i doliczyłem do listy rzeczy, których nie zrobię już po śmierci, a które chciałbym robić dalej.



RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - neo01 - 14.11.2019 12:48 PM

A nie możesz wybrać jednego utworu?


RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - Miszon - 14.11.2019 01:07 PM

Hah, na forum.lp3.pl ktoś stwierdził, że to podobno jeden utwór jest Icon_razz .

edit:

No dobra, jeśli jeden utwór, to ten:
John Cage - As Slow As Possible
Nie ma go na youtube, bo...

Jego odtworzenie na żywo odbywa się w kościele w Halberstadt w Niemczech, wykonanie rozpoczęto w 2001 roku, planowane zakończenie odgrywania tego utworu to rok 2640 Icon_lol . W dniach, kiedy ma być zagrany kolejny dźwięk z kompozycji, do kościoła przybywają fani z całego świata, by być świadkami postępu "koncertu".

Więcej info tu:
https://www.atlasobscura.com/articles/curious-fact-of-the-week-slow-organ

a także tu:



RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - Dobromiera - 14.11.2019 03:30 PM




RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - AKT! - 14.11.2019 03:42 PM

coś życiowego, ale pogodnego




RE: dzień 239 - utwór, którego chciałbyś posłuchać na dzień przed śmiercią - prz_rulez - 18.11.2019 01:29 AM

Miszon napisał(a):Nie ma go na youtube
To nie do końca prawda. Jest kilka wersji na Youtubie, np. ta:

Ale grane oczywiście zdecydowanie szybciej.

--------------------

Kiedyś miałbym mniej problemów z tą kategorią, a teraz kompletnie nie mogę znaleźć takiego utworu Icon_neutral3