Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) (/showthread.php?tid=45409)



Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) - prz_rulez - 31.05.2019 11:56 PM

Nowy utwór rosyjskiej grupy Leningrad.




RE: Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) - kajman - 03.06.2019 06:24 PM

Otwieram puszkę piwa, biorę pierwszy łyk i w tm samym momencie pierwszy łyk bierze dziewczyna w teledysku (tylko że w jej puszcze to chyba nie piwo było) Icon_wink.


RE: Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) - prz_rulez - 03.06.2019 07:33 PM

Czy przygotowałeś piwo specjalnie na tę okazję? Icon_lol


RE: Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) - neo01 - 03.06.2019 07:57 PM

Kajman sprytnie uniknął skrytykowania? Icon_smile Bo jak dla mnie to słabiutko to brzmi. Leningrad kojarzy mi się zdecydowanie z rockiem, może nawet punk-rockiem, w każdym razie jakąś alternatywą, a tu jakieś disco Icon_rolleyes


RE: Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) - kajman - 03.06.2019 09:26 PM

prz_rulez napisał(a):Czy przygotowałeś piwo specjalnie na tę okazję?
Myślisz, że wiedziałem co będzie w teledysku?
neo01 napisał(a):Kajman sprytnie uniknął skrytykowania?
Jak bym chciał dać zero to bym dał, ale na taką ocenę utwór zdecydowanie nie zasłużył. Wiele gorszych rzeczy tutaj słyszałem, chociaż akurat to, co przesłuchiwałem dzisiaj całkiem nieźle się broniło i nic nawet blisko zera nie było, a chyba dwa utwory oceniłem pozytywnie.


RE: Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) - prz_rulez - 03.06.2019 10:28 PM

To ile dajesz? Przyznaj się Icon_razz2


RE: Leningrad - Kabriolet (Ленинград — Кабриолет) - kajman - 03.06.2019 10:37 PM

Nie pamiętam. Gdzieś między 2 a 4 (tak mi się wydaje).