Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pati Yang - Faith, Hope & Fury - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Pati Yang - Faith, Hope & Fury (/showthread.php?tid=4411)



Pati Yang - Faith, Hope & Fury - Miszon - 04.04.2009 10:00 AM

Nie ma tematu? A to dziwne.

Artystka która zawsze nagrrywa ciekawe rzeczy, brzmiące zagranicznie, bo tam tez robione.
O taka płyta:
[Obrazek: faithhopefury.jpg]


- saferłel - 04.04.2009 11:46 AM

Właśnie sobie drugi raz słucham tej pozycji Icon_wink Więcej napiszę później.


- saferłel - 04.04.2009 12:06 PM

Jestem przy siódmym kawałku i muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobra płyta, taka której nie znajdziemy u żadnej polskiej artystki romansującej z popem i elektroniką. Ale nic dziwnego - to wszystko dzieje się w Londynie.


- Miszon - 04.04.2009 12:29 PM

Czyli z tego co piszesz jest dokładnie tak, jak oczekiwałem. I bardzo dobrze Icon_smile2.


- saferłel - 04.04.2009 12:49 PM

Oczekiwałeś dobrej opinii bo ona upewnia cię w tym, że warto poznać czy też może po prostu liczyłeś, że docenię album tak jak ty? Icon_wink

moje peaksy:
- Summer Of Tears
- Supernatural
- The Boy In Your Eyes
- Stories From Dogland
- Timebomb

Szkoda, że końcówka trochę kuleje i robi się lekko smętnie, mniej przytupu, a akurat wolałbym by wszystko było na tzw. hi-nrg, ale jest bardzo ok!


- Miszon - 04.04.2009 01:15 PM

Oczekiwałem dobrej opinii, bo miałem nadzieję na to, że Pati nie zawiedzie i nagra płytę na swoim poziomie. I z opisu twojego wnioskuję, że się nie zawiodę.


- saferłel - 04.04.2009 01:17 PM

Myślę, że nie. Solowo brzmi jak taka bardziej łagodna wersja FlykKilera. Więcej jest w tej muzyce instrumentów, więcej popowej zabawy i melancholii = czyli bardziej ''na żywo''. Na szczęście głębia pozostała. Wesoło nie jest Icon_smile


- prz_rulez - 04.04.2009 11:21 PM

Szkoda, że głosowanie na LP3 zawodzi Icon_evil