Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Eko Union Of Rock Festival - Wegorzewo 2009 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Eko Union Of Rock Festival - Wegorzewo 2009 (/showthread.php?tid=4198)

Strony: 1 2


- tadzio3 - 07.07.2009 04:50 PM

saferłel napisał(a):Skromnie. Tylko Paradise Lost....z takich gwiazd międzynarodowych + ekipa starych dobrych wysłużonych bandów polskiej sceny.
Czyli to co lubię Icon_smile2


- tadzio3 - 13.07.2009 02:13 PM

Ktoś był oprócz Lilian i Yacego (i mnie oczywiście Icon_smile2 ) ?

Co do festiwalu, to długo by opisywać. Na pewno ostatni dzień był najciekawaszy. Rozczarował Myslovitz, oczarował Oddział Zamknięty, który dał chyba najlepszy koncert sposód wykonawców, którzy wysąpili w ostatnich dwóch latach.
Ktoś zgadza się?


- Yacy - 13.07.2009 07:05 PM

na razie krótko:
tadzio3 napisał(a):Rozczarował Myslovitz
tak! ale z tych po których spodziewałem sie "czegoś", na szczęście tylko oni Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):oczarował Oddział Zamknięty
tak!!! nie bardzo sie nastawiałem na ten koncert 1:45 początek! Ale było warto!!! Podobnie podobał mi sie fragment Acid Drinkers! Szczególnie utwory Led Zeppelin. Ewelina Flinta i - nie wierzę, że to piszę... - Piotr Cugowski!!! Ale nawet kilka utworów AD zrobilo na mnie wrażenie!

tadzio3 napisał(a):dał chyba najlepszy koncert sposód wykonawców, którzy wysąpili w ostatnich dwóch latach.
hmm... jak sie nie widziało najlepszego, to można tak napisać!!! Icon_mrgreen Icon_razz
więcej potem i trochę przy Mojej Liście.


- tadzio3 - 14.07.2009 12:52 AM

Yacy napisał(a):tak!!! nie bardzo sie nastawiałem na ten koncert 1:45 początek! Ale było warto!!!
Skończyli w zasadzie o 4. Was już chyba nie było. Na koniec zagrali w końcu "Oddział już zamknięty jest" i "Obudź się". Ogólnie rewelacja!
Yacy napisał(a):Podobnie podobał mi sie fragment Acid Drinkers!
Właśnie, szkoda że widziałeś tylko fragment.
Yacy napisał(a):Szczególnie utwory Led Zeppelin. Ewelina Flinta i - nie wierzę, że to piszę... - Piotr Cugowski!!!
To była nispodzianka - ten set LedZeppelinowski. Lubię Cugowskiego, tym występem potwierdził, że ma jeden z najlepszych wokali w Polsce.
Yacy napisał(a):Ale nawet kilka utworów AD zrobilo na mnie wrażenie!
Na mnie również, ale kilka lat temu jak po raz pierwszy ich usłyszałem na żywo. Grają fantastycznie
Yacy napisał(a):hmm... jak sie nie widziało najlepszego, to można tak napisać!!!
Wiem, wiem... Żałuję że nie widziałem Renaty, ale nie sądzę by przebiła Oddział


- tadzio3 - 14.07.2009 01:05 AM

Tu jedna z piosenek Eweliny http://www.youtube.com/watch?v=VTlttjElBHM&feature=related
A tu Piotrka http://www.youtube.com/watch?v=uTTmPtjAFlc&feature=related


- Lilian - 14.07.2009 08:40 PM

W nawiązaniu do występu Myslovitz z Węgorzewa.
Tadzio3, pamiętasz moze jak rozmawialiśmy o przedostatniej piosence? To była ta sama, którą wrzuciłam do Naszej Listy w specjalnej edycji. "Myszy i ludzie". Jeszcze raz polecam do zasłuchania się Icon_smile2


- tadzio3 - 14.07.2009 11:58 PM

Lilian napisał(a):Tadzio3, pamiętasz moze jak rozmawialiśmy o przedostatniej piosence? To była ta sama, którą wrzuciłam do Naszej Listy w specjalnej edycji. "Myszy i ludzie". Jeszcze raz polecam do zasłuchania się
Tak, skojarzyłem już kilka godzin po występie jak emocje już opadły Icon_smile2