Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eko Union Of Rock Festival - Wegorzewo 2009
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Eko Union Of Rock Festival - Wegorzewo 2009
Na festiwalu „Eko Union Of Rock Festival - Wegorzewo 2009” wystąpią:


9 LIPCA 2009 (CZWARTEK)
RENTON - polski zespół założony w 2001 roku w Warszawie przez ówczesnych studentów SGH. Ich muzyka oscyluje w okolicach college rock, post punk czy indie pop. W 2003 roku z piosenką Call Me wystąpili w programie „Kuba Wojewódzki”.

Skład zespołu:
• Marek Karwowski - wokal
• Paweł Szupiluk - gitara
• Łukasz Różycki - bas
• Mariusz Gajewski - perkusja

Wydane albumy:
Take-Off (2008)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.myspace.com/rentonrox

LAO CHE - polski crossoverowy zespół muzyczny, założony przez byłych członków zespołu Koli w 1999 roku w Płocku.

Skład zespołu:
• Mariusz „Denat” Denst - sampler, animacja
• Hubert „Spięty” Dobaczewski - śpiew, gitara rytmiczna
• Michał „Dimon” Jastrzębski - perkusja
• Filip „Wieża” Różański - instrumenty klawiszowe
• Kuba „Krojc” Pokorski - gitara prowadząca
• Rafał „Żubr” Borycki - gitara basowa
• Maciek „Trocki” Dzierżanowski - instrumenty perkusyjne

Wydane albumy:
Gusła (2002), Powstanie Warszawskie (2005), Gospel (2008)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.laoche.art.pl

TOTENTANZ - tarnowski zespół rockowy założony wiosną 2005 roku, początkowo w trzyosobowym składzie: Erik Bobella (gitara basowa), Dariusz Pawłowski (perkusja) Dariusz Durał (gitara).

Skład zespołu:
• Rafał Huszno - gitara, wokal
• Erik Bobella - gitara basowa
• Adrian Bogacz - gitara
• Sebastian Mnich - perkusja

Wydane albumy:
Nieból (2007), Zimny dom (2008).

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.totentanz.pl

RENATA PRZEMYK i Goście (Maria Peszek, Spięty) - polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1989 na XXV Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobyła Grand Prix i nagrodę dziennikarzy, wykonując piosenki autorstwa S. Wolskiego.

Wydane albumy:
Ya Hozna (1990, status złotej płyty), Mało zdolna szansonistka (1992, status złotej płyty), Tylko kobieta (1994, status złotej płyty), Andergrant (1996, status złotej płyty), Hormon (1999), Blizna (2001), Balladyna (2002), The Best Of (2003), Unikat (2006).

Więcej informacji o wykonawcy znajdziecie na http://www.renataprzemyk.art.pl

OCEANSIZE (Great Britain) - zespół pochodzi z Manchesteru. W roku 2003 wydali swój debiutancki album Effloresce

Skład zespołu:
• Mike Vennart - wokal/gitara
• Steve Durose - gitara/wokal
• Gambler - gitara
• Jon Ellis - bass
• Mark Heron - perkusja

Wydane albumy:
Effloresce (2003), Everyone Into Position (2005), Frames

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.oceansize.co.uk

HETANE - polski zespół łączący brudną elektronikę z brzmieniem zardzewiałych gitar, industrialne bity z trip hopowym rytmem. Zespół z utworem "Ken-Ke-Lai" znalazł się na składance Minimax.pl Piotra Kaczkowskiego, chętnie emitowany w radiowej trojce.

Skład zespołu:
• Magda Oleś - wokale, teksty, fx
• Rad Spanier - syntezatory, elektronika, programowanie
• Jeleń - gitary, cytra
• Malina - perkusja
• Remik Karpienko - bass

Wydane albumy:
Debiutancki album Hetane - Machines (6 marca 2009 roku)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.hetane.com




10 LIPCA 2009 (PIĄTEK)
ARMIA - polski zespół grający punk rock i hardcore. Stworzyli go na przełomie lat 1984/1985 Tomasz Budzyński, Sławomir Gołaszewski i Robert Brylewski. Charakterystyczne dla ich muzyki jest wykorzystanie instrumentów dętych oraz poetyckie teksty Budzyńskiego.

Skład zespołu:
• Tomasz „Budzy” Budzyński - teksty, śpiew, okładki
• Krzysztof „Banan” Banasik - waltornia
• Krzysztof „Dr Kmieta” Kmiecik - bas
• Paweł Klimczak - gitara
• Rafał „Franc” Giec - gitara
• Tomasz „Krzyżyk” Krzyżaniak - perkusja

Wydane albumy:
Aguirre (1987), Antiarmia (1987), Na ulice / Jestem drzewo, jestem ptak / Jeżeli... (1988), Armia (1988), Legenda (1991), Exodus (1992), Czas i byt (1993), Triodante (1994), Duch (1997), Droga (1999), Soul Side Story (2000), Pocałunek Mongolskiego Księcia (2003), Ultima Thule (2005), Koncert na XX-lecie (2006), Der Prozess (2009)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.armia.art.pl

VOO VOO i Hajdamaki - polski zespół muzyczny działający od lat 80 XX wieku. Voo Voo gra zróżnicowaną muzykę, opierającą się głównie na połączeniu rocka z folkiem różnych kultur i dużej ilości improwizacji. Ostatnio w ich twórczości pojawiły się także elementy współczesnych gatunków muzycznych, takich jak drum&bass, hip-hop czy nu jazz.

Skład zespołu:
• Wojciech Waglewski - gitara, śpiew, autor tekstów, kompozytor, aranżer, lider zespołu
• Mateusz Pospieszalski - saksofony, flet, klarnet basowy, instrumenty klawiszowe, akordeon, śpiew, kompozytor, aranżer
• Piotr „Stopa” Żyżelewicz - instrumenty perkusyjne
• Karim Martusewicz - kontrabas, gitara basowa, kompozytor, aranżer

Wydane albumy:
Voo Voo (1986), Koncert (1987), Sno-powiązałka (1987), Małe Wu Wu (1988), Z środy na czwartek (1989), Muzyka do filmu Seszele (1990), Zespół gitar elektrycznych (1991), Tam tam i tu (1991), Mimozaika (1991), Zaćmienie Piątego Słońca (1992), Łobi jabi (1993), Koncert w Łodzi (1994), Zapłacono (1994), Rapatapa-to-ja (1995), Flota zjednoczonych sił (1997), Oov Oov (1998), Kalejdoskop (1999), Koncert w Trójce (1999), Różne piosenki (2000), Płyta z muzyką (2001), Płyta (2002), Muzyka ze słowami (2002), Voo Voo z kobietami (2003), Trójdźwięki (2004), XX Cz.1 (2005), 21 (2006), Koncert w Janowcu (2006), Tischner (2007), Trójka Live! (2007), Voo Voo - przebojowa kolekcja DZIENNIKA (2007), Samo Voo Voo (2008)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.voovoo.pl

L.STADT - polski zespół muzyczny wykonujący rock alternatywny i indie rock, został założony w Łodzi w 2003 roku. Zespół zadebiutował występem na Camerimage 2003. Rok później wystąpił w Monachium i Stuttgartcie oraz na festiwalu Class Rock we francuskim Aix-en-Provence. W 2005 brali udział na Festiwalu Dialogu Czterech Kultur, w 2008 zespół zagrał na Heineken Open'er Festiwal oraz Vena Festiwal.

Skład zespołu:
• Łukasz Lach - wokal, gitara, fortepian
• Adam Lewartowski - gitara basowa, scratch
• Radek Bolewski - perkusja
• Andrzej Sieczkowski - perkusja

Wydane albumy:
L.Stadt (2008)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.lstadt.com

ACID DRINKERS - jubileuszowy koncert w 20 rocznicę powstania

Polski zespół thrashmetalowy, który powstał w 1986 w Poznaniu z inicjatywy Tomasza „Titusa” Pukackiego (wokal, bas) oraz Roberta „Litzy” Friedricha (gitara, wokal). Acid Drinkers są zdobywcami Fryderyka 1998, 2000 i 2004 w kategorii hard&heavy, a także Złotego Bączka za rok 1998 i 2007 - nagrody II PR TVP w kategorii najlepszego zespołu. Ponadto zostali uznani za jeden z pięciu najlepszych zespołów lat 90. przez dziennikarzy oraz czytelników miesięcznika Tylko Rock (wspólnie z Hey, Kazikiem Staszewskim, Edytą Bartosiewicz i O.N.A.).

Skład zespołu:
• Tomasz „Titus” Pukacki - śpiew, gitara basowa
• Darek „Popcorn” Popowicz - gitara
• Maciej „Ślimak” Starosta - perkusja

Wydane albumy:
Are You a Rebel? (1990), Dirty Money, Dirty Tricks (1991), Strip Tease (1992), Vile Vicious Vision (1993), Fishdick (1994), Infernal Connection (1994), The State of Mind Report (1996), High Proof Cosmic Milk (1998), Varran Strikes Back - Alive!!! (1998; płyta live), Amazing Atomic Activity (1999), Broken Head (2000), Acidofilia (2002), Rock Is Not Enough, Give Me the Metal! (2004), Verses of Steel (2008)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.acid-drinkers.com



11 LIPCA 2009 (SOBOTA)
DE PRESS - polsko-norweska grupa muzyczna założona w roku 1980 przez Andrzeja Dziubka, Jorna Kristensena i Ole Snortheima. Zespół łączy punk rocka z melodiami spod Tatr. Debiutancka płyta „Block to block” uzyskała po latach tytuł najlepszego rockowego albumu wydanego w Norwegii.

Skład zespołu:
• Andrzej Dziubek (Andrej Nebb) - gitara basowa, wokal
• Tomasz Fudala - gitara
• Ola Snortheim - perkusja
• Łukasz Gocal - perkusja
• Darek Budkiewicz - bass

Wydane albumy:
Block to block (1981), Produkt (1982), On The Other Side (1983), The Ballshov Trio (1991), 3 Potocki (1991), Vodka Party (1993), Groj skrzypko groj (1994), Potargano chałpa (1996), Dwie tęsknoty (1998), Śleboda (2000), Russian party (2001), Cy bocycie Świnty Ojce (2002), Rekyl (2005), Zre nas konsumpcja (2008), Kolędy (2008).

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.depressconcerts.pl

PARADISE LOST (Great Britain) - grupa metalowa powstała w 1988 roku w Halifax w Anglii. Zespół bywa zaliczany do pionierów death doom metalu oraz metalu gotyckiego. W późniejszym okresie eksperymentowała z elementami elektroniki, poddając się jednocześnie inspiracjom rockiem gotyckim.

Skład zespołu:
• Nick Holmes - wokal
• Gregor Mackintosh - gitara prowadząca, instrumenty klawiszowe
• Aaron Aedy - gitara rytmiczna
• Steve Edmondson - gitara basowa

Wydane albumy:
Lost Paradise (1990), Gothic (1991), Shades of God (1992), Icon (1993), Draconian Times (1995), One Second (1997), Host (1999), Believe in Nothing (2001), Symbol of Life (2002), Paradise Lost (2005), In Requiem (2007)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.paradiselost.pl

MYSLOVITZ - polski zespół rockowy, założony w 1992 w Mysłowicach przez Artura Rojka, Wojciecha Powagę, Jacka Kuderskiego oraz Wojciecha Kuderskiego. Od 2003 roku wytwórnia EMI oraz MTV promują zespół na rynku międzynarodowym.

Skład zespołu:
• Artur Rojek - śpiew, gitara
• Wojciech Powaga - gitara
• Przemysław Myszor - gitara, instrumenty klawiszowe
• Jacek Kuderski - gitara basowa
• Wojciech „Lala” Kuderski - perkusja

Wydane albumy:
Myslovitz (1995), Sun Machine (1996), Z rozmyślań przy śniadaniu (1997), Miłość w czasach popkultury (1999), Korova Milky Bar (2002), The Best Of (2003), Korova Milky Bar (2003 - wersja anglojęzyczna), Skalary, mieczyki, neonki (2004), Happiness Is Easy (2006)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.myslovitz.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - jubileuszowy koncert w 30 rocznicę powstania
(goście specjalni OZ - K. Jaryczewski, R. Janowski, M. Piekarczyk i A. Nowak)

Polski zespół rockowy, który powstał jesienią 1979 roku w Warszawie. Najiększą popularność zyskał w latach 80. W 1999 roku Oddział Zamknięty obchodził 20 - lecie istnienia, które uczcił koncertem w Operze Leśnej w Sopocie.

Skład zespołu:
• Cezary Zybała-Strzelecki - śpiew
• Piotr Ożerski - gitara
• Wojciech Łuczaj Pogorzelski - gitara
• Grzegorz „Ornette” Stępień - gitara basowa
• Dariusz Henczel - perkusja

Wydane albumy:
Oddział Zamknięty (1983), Reda by Night (1984), Z miłości do rock and rolla (1993), Terapia (1993), Greatest Hits (1994), Bezsenność (1995), Ballady (1996), Parszywa 13 (1997), Gold (1999), Co na to ludzie (2001), Oddział Zamknięty - przebojowa kolekcja DZIENNIKA (2007)

Więcej informacji o zespole znajdziecie na http://www.oddzialzamkniety.com

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.03.2009 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Strasznie długi ten opis o Lao Che... :roll:
Bardzo ciekawi mnie to Voo Voo.
Jakby się 'dało' to ja chętnie bym się pojawił.
10.03.2009 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Mam wrażenie, że na tym festiwalu rok w rok grają te same zespoły, tylko artysta zagraniczny się chyba zmienia Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2009 06:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
to masz złe wrażenie Icon_smile2 Ale powiem Ci o tym w lipcu... Byłem rok temu i wszystko wskazuje, że będę tam znów...
to co? Spotykamy sie na 2-gim mini-zlocie w Węgorzewie na ulicy Nie-pamiętam-jakiej ;-0 ?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.03.2009 07:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
skład jak zwykle fantastyczny... ech, przyjechałbym, gdyby to nie było tydzień po Open'erze...

z drugiej jednak strony w Wyborczej ostatnio napisano, że Nine Inch Nails przyjeżdża na Maltę. jeśli pojadę na Maltę, to nie pojadę na Open'era, a lukę festiwalową trzeba będzie jakoś uzupełnić Icon_cool2 tym bardziej, że L.Stadt...

Moja prywatna galeria
10.03.2009 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):Strasznie długi ten opis o Lao Che...
A po co opisywac dłużej jak każdy go zna Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Jakby się 'dało' to ja chętnie bym się pojawił.
Ja na pewno będę.
saferłel napisał(a):Mam wrażenie, że na tym festiwalu rok w rok grają te same zespoły, tylko artysta zagraniczny się chyba zmienia
Akurat w tym roku zaden się nie powtarza, opócz Waglewskiego, który był z Fiszem Emade no i gości Strachów Na Lachy (Spięty i Przemyk)
Yacy napisał(a):Byłem rok temu i wszystko wskazuje, że będę tam znów...
to co? Spotykamy sie na 2-gim mini-zlocie w Węgorzewie na ulicy Nie-pamiętam-jakiej ;-0 ?
A może być Icon_smile2 Wtedy było bardzo miło Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.03.2009 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #7
 
Fajny repertuar muzyczny Icon_smile2 może być fajne forumowe towarzystwo Icon_wink2
To czemu by nie przyjechać? Icon_mrgreen

czyżby szykował się kolejny minizlocik? Może tym razem nieco w ciut ciut większej grupie? Icon_smile2
Ciekawe czy szakal vel yawosz słyszał o tej tutaj dyskusji.. Icon_smile2
11.03.2009 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Raczej nie słyszał, ale mam nadzieję, że usłyszy (przeczyta)

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.03.2009 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Kolejne potwierdzone zespoły na Festiwalu w Węgorzewie
-ACID DRINKERS, Oddział Zamknięty, KSU i Hetane!

http://www.muzyka.pl/news/pokaz/16934/fe...zewie.html
23.03.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Szkoda, że organizatorzy znów nie pokusili się o sprowadzenie kilku zagranicznych zespołów z prawdziwego zdarzenia. Wciąż czekam na pierwszy prawdziwy polski festiwal muzyki rockowej. [i sobie poczekam...]

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
24.03.2009 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
to jak to jest
mrsap napisał(a):Szkoda, że organizatorzy znów nie pokusili się o sprowadzenie kilku zagranicznych zespołów
czy
mrsap napisał(a):Wciąż czekam na pierwszy prawdziwy polski festiwal muzyki rockowej
???
A jak miałby wyglądać taki festival? Rozumiem że ani Węgorzewo, ani Jarocin, ani Open'er takim nie są...? Ciekawi mnie jak miałby wyglądać wg Ciebie... Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.03.2009 09:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):Ciekawi mnie jak miałby wyglądać wg Ciebie...
Na przykład tak Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
24.03.2009 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
no to sobie dopiero w domu zobaczę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.03.2009 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
mrsap napisał(a):Szkoda, że organizatorzy znów nie pokusili się o sprowadzenie kilku zagranicznych zespołów z prawdziwego zdarzenia. Wciąż czekam na pierwszy prawdziwy polski festiwal muzyki rockowej. [i sobie poczekam...]
Nie wspominając już o możliwej cenie biletów jaka była by, gdyby sprowadzono tzw. "kilka zagranicznych zespołów z prawdziwego zdarzenia" to ja w wielu przypadkach uznaje wyzszośc polskich wykonawców nad zagranicznymi i nie potrzebuje sprowadzac wielkich gwiazd. Za to cenię wykonawców mniej znanych.
Myślę że Opener robi się na taki festiwal "wielkich zagranicznych gwiazd". no i oczywiście nie oczekujmy, że w Polsce bedzie festiwal gdzie przyjadą razem U2, Metallica, Depeche Mode, Iron Maiden i Coldplay bo to jest jednak Polska.

Z resztą kogo stać na drogi festiwale to chętnie wybiera się na takie Roskilde

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.03.2009 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Nie chodzi mi o tego typu "rockowe" gwiazdy. To nie są zespoły festiwalowe. Przykład, który podałem jest być może zbyt kontrastowy, a jednocześnie zbyt ogólny. Open'er jest festiwalem alternatywnym. Zapraszanych jest mnóstwo mało znanych zespołów mieszczących się w stylistyce alternatywnej.
Oczywiście nie oczekuję, że w Polsce odbędzie się festiwal na miarę RaR, ale dziwi mnie fakt, że w Niemczech na jednym festiwalu wystąpią zespoły: Papa Roach, Staind, Billy Talent, Guano Apes, New Found Glory, ...And You Will Know Us by the Trail of Dead, Trivium, Machine Head, Sevendust, dredg, Shinedown, The Script, Pain, Five Finger Death Punch, czy Black Stone Cherry. Ewidentnie nie pasują one do stylistyki Open'era (przynajmniej większość z nich), a na innych polskich festiwalach nie pojawią się z oczywistych powodów. Wszystkie one są zbyt drogie i w Polsce mało znane.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.03.2009 12:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Została zamknięta lista zespołów, które wystąpią w Konkursie Międzynarodowym na tegorocznym festiwalu: http://www.rock.wegorzewo.pl/index.php?m...urs-glowny

A w tym miejscu można sprawdzić jak wymyślne nazwy mają zespoły konkursowe: http://www.rock.wegorzewo.pl/index.php?m...konkursowe

No i gwiazdy: http://www.rock.wegorzewo.pl/index.php?mode=gwiazdy

Ech...
10.04.2009 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Skromnie. Tylko Paradise Lost....z takich gwiazd międzynarodowych + ekipa starych dobrych wysłużonych bandów polskiej sceny.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2009 06:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
Każdy festiwal ma swój profil. Inaczej mówiąc: wybrzydzasz. Icon_wink2
10.04.2009 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
saferłel napisał(a):Skromnie.
:roll: Icon_mrgreen Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.04.2009 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
To takie śmieszne co napisałem? Ok, wyższe standardy zostawiam więc tylko i wyłącznie dla siebie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2009 08:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Placebo na Łódź Summer Festival neo01 0 31 11.04.2024 02:16 PM
Ostatni post: neo01
  Open'er Festival 2017 prz_rulez 16 3 640 06.07.2020 06:46 PM
Ostatni post: thestranglers
  TOP of The TOP Sopot Festival 2019 prz_rulez 10 1 262 16.08.2019 12:38 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Halfway Festival 2016 prz_rulez 0 1 241 19.06.2016 01:09 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2016 kleschko 4 1 863 15.02.2016 01:52 PM
Ostatni post: kleschko
  OFF Festival 2016 kleschko 8 2 719 09.02.2016 11:23 PM
Ostatni post: AKT!
  12.12.15 - Defqon.1 Festival Chille - Centros De Eventos Munich TuneHunterz 1 1 423 30.09.2015 06:54 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Orange Warsaw Festival 2015 prz_rulez 6 2 007 17.06.2015 08:55 PM
Ostatni post: thestranglers
  OFF Festival 2014 saferłel 5 2 406 17.08.2014 12:03 AM
Ostatni post: Kordian
  Pink Music Festival prz_rulez 4 2 054 20.04.2014 12:41 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości