Największe forum list przebojów Mycharts.pl
U2 - No Line On The Horizon - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: U2 - No Line On The Horizon (/showthread.php?tid=3725)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- bugman - 21.02.2009 01:00 AM

saferłel napisał(a):Nie podnoś głosu na Ojca córko, i nie poddawaj w wątpliwość jego rankingów Icon_wink

Pisząc poważnie, mój wygląda całkiem normalnie, po prostu 11 miejsce Zooropy w rankingu Jacka było po prostu dla mnie szokiem jak to zobaczyłem. Naprawdę nie liczyłem, że taka piękna ciekawostka jak Zooropa może się komuś tak bardzo nie podobać...mniejsza o to.

U mnie zawsze było tak:
1. Achtung
2. Zooropa
3. Joshua
4. Pop
5. Fire

ty tam sie odczep od uzi. moja nowa milosc ktora mysli tak samo jak ja a ty cicho badz bo i tak sie nie znasz

1. POP ( na wieki wiekow!)
2. joshua
3. achtung
4. no line ????? ( w sumie mam ochote dac wyzej ale poczekam jak oryginala dorwe)
5. zooropa


- saferłel - 21.02.2009 01:04 AM

Radziu - już my się policzymy na gg Icon_mrgreen


- uzi - 21.02.2009 01:05 AM

bugman napisał(a):ty tam sie odczep od uzi. moja nowa milosc ktora mysli tak samo jak ja a ty cicho badz bo i tak sie nie znasz
Icon_mrgreen Icon_lol Icon_mrgreen
ja Ciebie też :*
Icon_mrgreen


- uzi - 23.02.2009 12:56 AM

ou... a u2miracle.com twierdzi, że na okładce wcale nie ma tego "=" [Obrazek: huh.gif] ...

a teraz... macie, nacieszcie oczy wnętrznościami:
[Obrazek: nolineonthehorizonopen.jpg]


- uzi - 24.02.2009 12:00 AM

parę spraw związanych z albumem i jego promocją:

1) U2 wystąpiło dziś w Grand Journal w Canal Plus Francja. zagrali, tradycyjnie, Get On Your Boots i, nietradycyjnie, Breathe.
co do tego drugiego - nieodwołalnie przypuszcza się, że Edek ma w tyłku dynamit.
sami zobaczcie.

2) NARESZCIE! trwają prace na oficjalnej stronie [ http://www.u2.com ] w związku ze zmianą wyglądu strony z Bombowego na Horyzontalny.

3) tutaj można się dokładnie przyjrzeć wszystkim dostępnym wersjom albumu.
box wygląda piekielnie zachęcająco, ale ja, niestety, mea culpa, już [jakiś miesiąc temu] zamówiłam digpack. przede wszystkim ze względu na to, że mam skromny budżet, a tu się jeszcze koncert czai... [a może nawet 2... nevermind. Icon_wink2] trzeba oszczędzać, zwłaszcza, że ledwo starcza na to oszczędzanie. Icon_wink2
strasznie żałuję, że nie kupuję boxa, zwłaszcza, że miałabym na płytce "Linear"a, a tak - trzeba będzie ściągać :roll: no cóż. money.
a Wy? Icon_wink2 zamawiał już ktoś z Was NoLine'a? Icon_wink2 którą wersję planujecie kupić? [jeśli w ogóle planujecie - jeśli nie, to wcale się nie dziwię, kupowanie płyt to obowiązek fanów Icon_wink2]


- bugman - 24.02.2009 11:06 PM

ja tesz biore digpacka bo na ksiazeczke za 150 zl to mnie nie stac a czeka mnie do kupienia jeszcze chocby reedycja pearl jam i ten


- uzi - 24.02.2009 11:17 PM

bugman napisał(a):na ksiazeczke za 150 zl to mnie nie stac
no już nie taką "książeczkę" Icon_wink2 księgę Icon_lol
ale kurczę, bardzo żałuję... kasakasakasa... Icon_sad( i jeszcze te 'dwa Chorzowy'... :roll: będzie ciężko. ale coś się wykombinuje - w końcu czego się nie robi dla ukochanego zespołu? Icon_cool2

a, aha. co do oficjalnej strony [ http://www.u2.com ]: już jest. całkiem przystępna, myślę. oczywiście znacznie lepiej mają subskrybenci - więcej newsów, bilety na koncert będą wcześniej sprzedawane no i dodatkowo kolejny suwenir dla subskrybentów w postaci nowego 2płytowego wydawnictwa niedostępnego nigdzie indziej:
'U2:Medium, Rare and Remastered'
CD 1
(from the digital box set, 'The Complete U2')
01. Levitate (from All That You Can't Leave Behind sessions)
02. Love You Like Mad (All That You Can't Leave Behind sessions)
03. Smile (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
04. Flower Child (from All That You Can't Leave Behind sessions)
05. Beautiful Ghost (from The Joshua Tree sessions)
06. Jesus Christ (from Rattle and Hum sessions)
07. Xanax and Wine (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
08. All Because of You (alternative version)
09. Native Son (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
10. Yahweh (alternative version)
11. Sometimes You Can't Make It On Your Own (alternative version)
CD 2
(from recent re-mastered albums and b-sides)
01. Saturday Night (from Remastered Boy album, 2008)
02. Trash, Trampoline and the Party Girl (from Remastered October album, 2008)
03. Angels Too Tied To The Ground (from Remastered War album, 2008)
04. Wave Of Sorrow (Birdland) (from Remastered The Joshua Tree album, 2007)
05. Always (b-side to Beautiful Day 2000)
06. Summer Rain (b-side to Beautiful Day 2000)
07. Big Girls Are Best (b-side to Stuck In A Moment You Can't Get Out Of, 2001)
08. Neon Lights (b-side to Vertigo, 2004)
09. Fast Cars (b-side to Sometimes You Can't Make It, 2005)

szkoda, że subskrybcja jest taka droga :roll:


- saferłel - 25.02.2009 12:20 AM

A te koncerty w Chorzowie to pewne?


- uzi - 25.02.2009 12:33 AM

Cytat:A te koncerty w Chorzowie to pewne?
sam fakt, że "koncerty" a nie "koncert"? prawie. [i w tym przypadku "prawie" nie robi aż tak wielkiej różnicy. Icon_wink2] nie wiemy jeszcze nawet kiedy oficjalnie zostanie ogłoszona trasa, ale z pewnością stanie się to bardzo niedługo. może nawet za parę dni.
2 koncerty w Chorzowie są bardzo prawdopodobne, są nawet podejrzenia [już nie pamiętam na jakiej podstawie, musiałabym się cofnąć do wakacji, ale mi się nie chce Icon_cool2] co do dvd w Polandzie... [Obrazek: rolleyes.gif] od ~2 miesięcy trwają dyskusje na temat akcji a'la flaga05... ale o tym na razie ciiiiiiii Icon_wink2
były nawet oby-prorocze sny fanów, które głoszą, że U2 będzie na Śląskim 1 i 2 sierpnia Icon_mrgreen nie mam nic przeciwko temu, żeby się ziściło Icon_mrgreen


- saferłel - 25.02.2009 12:39 AM

Byłoby miło. Pojechałbym na jeden z nich na pewno. W końcu to tak blisko.


- uzi - 25.02.2009 12:45 AM

zazdroszczę tej odległości... :roll: jak bym nie miała gdzie przekimać, to wbijam do Ciebie Icon_lol


- bugman - 25.02.2009 06:34 PM

a ja z tego co wiem chorzow w planach nie jest za to gdynia w sierpniu Icon_razz2


- uzi - 25.02.2009 08:37 PM

bugman napisał(a):a ja z tego co wiem chorzow w planach nie jest za to gdynia w sierpniu Icon_razz2
a ja się właśnie dowiedziałam, że już oficjalnie wiadomo, że to będą dwie nocki [1 i 2 sierpnia] w... Sierpcu! tak, tak... Sierpc wygrał z Chorzowem, bo w Sierpcu jest browar. co prawda guinnessa tu nie produkują, ale i tak Chłopcy wybrali piwne miasto.
...


a to ja może napiszę o zlocie, bo a nuż ktoś by chciał w sobotę pobawić się przy dźwiękach nowej płyty i podyskutować o albumie z jutowcami Icon_wink2

reklama napisał(a):WIELKA POLSKA PREMIERA NOWEGO ALBUMU U2 - 28 LUTY 2009 - XIV OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW U2 w POZNANIU
NO LINE ON THE HORIZON RELEASE PARTY!!!!!

POLSKA PREMIERA NOWEJ PŁYTY U2 – PIWNICA 21 POZNAŃ– 28.02.2009

start 20:00
wstęp 10 zł

więcej informacji: http://u2forums.com/index.php?showtopic=1545 Icon_wink2
iwent na lans.efę: http://www.lastfm.pl/event/871020
zapraszam w imieniu Organizatora [Zbycha] i Uczestników zlotu. Icon_wink2

[późno trochę daję info :roll: ale może ktoś się jeszcze wybierze Icon_wink2]


- uzi - 26.02.2009 09:32 PM

płyta już jest w sklepach, ale w moich rękach będzie dopiero w przyszłym tygodniu, wrrrr Icon_evil

a jak jest płyta, to jest i Linear [film Antona Corbijna znajdujący się na dodatkowej płycie w wersji box, dostępny też dla posiadaczy wersji digipack i magazine. taki wtręt dla tych co nie wiedzą, bo wcześniej nic tu nie było wspominane o tym filmie]. a jak jest Linear, to jest i utwór Winter, którego nie ma na płycie, ale za to jest w filmie.
utwór raczej niezbyt rewelacyjny. początek chyba każdemu słuchaczowi [mi oczywiście również] skojarzy się z Viva La Vida [Obrazek: wacko.gif] ale poza tym jest całkiem przyjemny.


- uzi - 27.02.2009 12:30 AM

a tak w ogóle to zapomniałam dodać, że się nieźle wycwanili z tą okładką.
miało być "=". potem była mowa, że nie będzie. a teraz okazuje się, że owszem, jest, ale... na folii. Icon_lol na półce w sklepie widzimy szare prostokąciki, ale jak przyjdziemy do domku i rozpakujemy płytkę, to prostokąciki znikają. Icon_lol
eh, kombinują panowie... Icon_razz


- saferłel - 28.02.2009 09:53 PM

Moja recenzja płyty już jest, tam gdzie zawsze.


- AKT! - 28.02.2009 10:25 PM

uzi napisał(a):a tak w ogóle to zapomniałam dodać, że się nieźle wycwanili z tą okładką.
miało być "=". potem była mowa, że nie będzie. a teraz okazuje się, że owszem, jest, ale... na folii. Icon_lol na półce w sklepie widzimy szare prostokąciki, ale jak przyjdziemy do domku i rozpakujemy płytkę, to prostokąciki znikają. Icon_lol
eh, kombinują panowie... Icon_razz
Na folii? To dziwne. Na pudełku jeszcze bym zrozumiał. Prince z którymś albumem tak miał, że na okładce bookletu nie było tego jego symbolu O(+>) ale pojawił się na pudełku płyty. Z folią posunięcie raczej średnie.


- uzi - 01.03.2009 01:28 AM

saferłel napisał(a):Moja recenzja płyty już jest, tam gdzie zawsze.
przeczytałam i na razie powiem tylko tyle: Icon_eek2 .
Icon_razz2 pokręcone to trochę, chwilami coś mi tam zgrzyta... może jutro skomentuję. dziś mi się już nie chce.
aaktt napisał(a):Na folii? To dziwne. Na pudełku jeszcze bym zrozumiał.
ale na folii jest bardziej "dopasowane do gustu słuchacza/posiadacza". Icon_lol jak Ci się bardziej podoba z "=", to nie niszczysz folii i trzymasz ją na płycie, jak wolisz bez "=", to wypieprzasz folię do śmieci. Icon_lol a jak by było na pudełku... no cóż, ci, którzy wolą bez "=" raczej nie wyrzucą pudełka. Icon_lol
te ceregiele z okładką jednak mają sens [Obrazek: cool.gif] [Obrazek: biggrin.gif]


- saferłel - 01.03.2009 12:37 PM

Już drugi raz piszesz, że pokręcona jest moja recenzja, a więc widocznie takie lubię Icon_wink2 Akurat miałem natchnienie i wykorzystałem je w pełni...


- prz_rulez - 01.03.2009 02:35 PM

To już zaczyna być nudne. Podczas gdy kupa wykonawców nie ma żadnego komentarza, wy rozmawiacie o folii U2. Żenada...