Największe forum list przebojów Mycharts.pl
U2 - No Line On The Horizon - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: U2 - No Line On The Horizon (/showthread.php?tid=3725)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- uzi - 19.02.2009 08:45 PM

był.
poza tym, ja też nieraz widzę, że jakiś komentarz jest niepotrzebny, ale nie wytykam autorowi, bo skoro go napisał, to chyba uznał, że jednak był on potrzebny.
no.


- saferłel - 19.02.2009 08:56 PM

Nie sądzę, tu wychodzi twoja złośliwa natura.


- uzi - 19.02.2009 09:00 PM

okej, jak uważasz.
[nie chce mi się o to sprzeczać.]


- Gary - 20.02.2009 12:35 AM

Moje oceny po 2 rundach:

No Line On The Horizon: 3 - Dawno takiego słabego "otwieracza" płyty nie mieli. Fajna gitara pod spodem, ale to niestety wszystko.
Magnificent - 4,5
Moment Of Surrender - 4,5
Unknown Caller - 3,5
I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight - 3,5
Get On Your Boots - 2,5
Stand Up Comedy - 2,5
FEZ - Being Born - 4
White As Snow - 4
Breathe - 4
Cedars Of Lebanon - 3,5 (typowy dla nich "usypiacz" na koniec Icon_wink2 )

Tak patrzę, że chyba trochę za wysoko tu i ówdzie oceniłem.
Booty na tę stopę nie pasują zdecydowanie. Trochę demolują ten album.


- uzi - 20.02.2009 12:41 AM

Gary napisał(a):Dawno takiego słabego "otwieracza" płyty nie mieli.
heloł heloł! hola! Icon_lol Icon_lol Icon_lol

ale rozumiem, że to jest skala x/5? czy naprawdę aż tak źle...? Icon_mrgreen


- Gary - 20.02.2009 12:53 AM

uzi napisał(a):ale rozumiem, że to jest skala x/5?
Tak. Więc oceny chyba niezłe.


- uzi - 20.02.2009 12:57 AM

uff... Icon_lol na początku przestraszyłam się, że najwyższa ocena to 4,5... pomyślałam sobie: "dżizaz! nawet 5/10 nic nie dostało! Icon_eek2 " ale przyszła też druga myśl: "co za wariat dałby Magni 4,5/10?!" Icon_mrgreen i wtedy sobie uświadomiłam, że to może być /5, a nie /10. Icon_razz


- Gary - 20.02.2009 12:58 AM

uzi napisał(a):heloł heloł! hola! Icon_lol Icon_lol Icon_lol

I will follow
Gloria
Sunday Bloody Sunday
A Sort of Homecoming
Where the streets have no name
Helter Skelter
Zoo Station
Discoteque
Beautiful Day
Vertigo

I gdzie "No Line on the horizon" do towarzystwa z góry? Icon_mrgreen Toć to mółby być czyjś prywatny top U2.
Ewentualnie z "Zooropą" może się równać. Icon_wink2


- uzi - 20.02.2009 01:09 AM

Gary napisał(a):Ewentualnie z "Zooropą" może się równać. Icon_wink2
No Line? odbieram to jako wielki komplement dla NLOTH.
Gary napisał(a):Toć to mółby być czyjś prywatny top U2.
te otwieracze? taa, zwłaszcza Vertigo. Icon_mrgreen nie no, czyjś na pewno mógłby być, ale mój na pewno nie. Icon_cool2 no bez przesadyzmu, rozumiem, że Gloria, SBS, ASOH, Streets, Discotheque i BD - są kozackie, IWF, Zoo i HS [jakoś, ledwo] - niezłe, no ale pszem państffa, w czym to Vertigo jest takie dobre? [Obrazek: blink.gif] no błagam, nich mi ktoś przedstawi jakiś racjonalny argument...


- bugman - 20.02.2009 03:41 PM

no to ja dam swoje 3 grosze

oczarowal mnie ten album. na pewno najlepsza pozyja ju tu w tym wiku.

opener-swietny-najciekawsza rzecz od DISCOTEQUE (wszak za jakiekolwiek zle slowo o POP pozabijam)

MAGNIFICENT-10/10 to jest to na co czekalem

FEZ-dla mnie niezly numer. cholernie podoba mi sie to wprowadzenie jak ww tle bono spiewa let me in the sounf (wziete z seksownych butow)

closer tak-bardzo mi sie podoba. taki monolog. ogolnie 5 przesluchanie i za kazdym razme plyta bardziej wbija w fotel

podsumowujac-TO JEST BARDZO DOBRY COME BACK (gunsi patrzcie i uczcie sie)


- Yacy - 20.02.2009 03:50 PM

bugman napisał(a):wszak za jakiekolwiek zle slowo o POP pozabijam
zaryzykuję... Nowa płyta to najlepsza płyta nie tylko w XXI w. ,ale najlepsza od czasów Achtung Baby - czyli okazuje sie, że m.in. POP było słabszeIcon_wink2


- saferłel - 20.02.2009 04:06 PM

Gary ma podobne spojrzenie jak ja Icon_wink, a nawet bardzo srogie z tego co widzę Icon_wink

Ja może nie pozabijam za złe słowo na Pop, ale nie można się zgodzić z tym, że Zooropa jest gorsza od No Line!, tak samo Pop. Gdzie tutaj są kawałki takie jak Lemon, Numb, Daddy, Dyskoteka, MOFO, Starring....no samo Magnificent sprawi nie załatwia..a i Crazy mi się coraz bardziej zaczyna podobać. Wyrosło na bardzo silny numer - czyli najlepszą są....no tak - SINGLE Icon_wink2


- Yacy - 20.02.2009 04:27 PM

saferłel napisał(a):ale nie można się zgodzić z tym, że Zooropa jest gorsza od No Line!, tak samo Pop.
Icon_razz Icon_razz Icon_razz to się nie zgadzaj, skoro masz zabronione. Ja mogę i napiszę to - POP i ZOO są gorsze !!! Icon_lol Zarówno Zoo jak i Pop słuchałem parę dni po premierach. Pop nie przekonało mnie wtedy i nic się nie zmieniło do dziś, to samo z Zoo. Nie wiem jak będzie z nową płytą za 10 - 15 lat. Na dziś jest bardzo okey.
Aż zwątpiłem i spojrzałem na top U2, który układaliśmy równo rok temu na forum lp3.pl. Oto mój top płyt u2 sprzed roku :

1. The Unforgettable Fire - bezapelacyjnie
2. Achtung Baby - tu powinien być remis
3. The Joshua Tree - tu powinien być remis
4. War - kiedyś była niżej
5. All That You Can't Leave Behind - tu tez powinen być remis z HOW TO...



6. How To Dismantle An Atomic Bomb
7. October
8. Rattle And Hum
9. Boy
10. Pop Icon_mrgreen
11. Zooropa
Icon_mrgreen
7 i 8 chyba jednak za nisko...


- saferłel - 20.02.2009 04:32 PM

Ale ranking. To są po prostu żarty....i to na poziomie Kabaretu DNO Icon_mrgreen


- Gary - 20.02.2009 07:15 PM

saferłel napisał(a):Ale ranking. To są po prostu żarty....i to na poziomie Kabaretu DNO Icon_mrgreen
Ja tam żadnego DNA nie widzę, bo mi on się podoba.

Oto mój:

1. War
2. Achtung Baby
3. Joshua Tree
4. The Unforgettable Fire
5. Pop

Dziś jednak zamieniłbym miejscami 3 z 4 miejscem. Icon_wink2

bugman napisał(a):(gunsi patrzcie i uczcie sie)
Aż tak dobra jak płyta Gunsów to NLOTH nie jest, choć na pewno najlepsza w tym wieku. I jaki to powrót? Czy oni kończyli działalność. Wydali kolejną płytę w czterolatce.


- Gary - 20.02.2009 07:23 PM

Aha. Jeszcze co mi rzuciło w uszy to solówki gitarowe. Szczerze mówiąc do tej pory to chyba nie za często im się zdarzały, co nie?


- saferłel - 20.02.2009 07:48 PM

Ten Kabaret Dno miał tylko dać lepsze wyobrażenie i dodać kolory postowi. Przez to, że nazywa się DNO. Sam byłem nawet na jego występie bo przecież on z Dąbrowy Górniczej, są dużo gorsze kabarety np. ten co Mariolkę wystawia :roll:


- uzi - 20.02.2009 07:56 PM

bugman napisał(a):oczarowal mnie ten album. na pewno najlepsza pozyja ju tu w tym wiku.
prawda. choć pokonanie Bomby nie było wcale trudne. Icon_lol
bugman napisał(a):wszak za jakiekolwiek zle slowo o POP pozabijam
tak jak ja ]:->
bugman napisał(a):MAGNIFICENT-10/10 to jest to na co czekalem
ja mam nadzieję, że to będzie coś na miarę WOWY - hit, którego nie zniszczy wszechuwielbienie [które się ewidentnie zapowiada]. mam nadzieję.
bugman napisał(a):w tle bono spiewa let me in the sounf
to Edż! Icon_lol
bugman napisał(a):ogolnie 5 przesluchanie i za kazdym razme plyta bardziej wbija w fotel
dokładnie.
bugman napisał(a):podsumowujac-TO JEST BARDZO DOBRY COME BACK (gunsi patrzcie i uczcie sie)
kurczę, powiedz, że Cię nie nasłałam. Icon_mrgreen
cóż za zgodność zdań... Icon_mrgreen
piona! Icon_wink2
tata napisał(a):ale nie można się zgodzić z tym, że Zooropa jest gorsza od No Line!
kocham Zooropę [i Popa], ale ona mnie tak nie rozłożyła na części pierwsze [jak to robi (cały czas robi) NoLine]...
tata napisał(a):no samo Magnificent sprawi nie załatwia..
oczywiście, że nie. chociaż jest mega mocnym argumentem na wyższość NLOTH.
tata napisał(a):Ale ranking. To są po prostu żarty....i to na poziomie Kabaretu DNO Icon_mrgreen
no bez przesady. z Twojego pewnie też by się można było pośmiać.
u Yacego przeraża mnie jedynie wysoka pozycja Bomby... no i te późniejsze 90's... no cóż...


- saferłel - 20.02.2009 08:10 PM

Nie podnoś głosu na Ojca córko, i nie poddawaj w wątpliwość jego rankingów Icon_wink

Pisząc poważnie, mój wygląda całkiem normalnie, po prostu 11 miejsce Zooropy w rankingu Jacka było po prostu dla mnie szokiem jak to zobaczyłem. Naprawdę nie liczyłem, że taka piękna ciekawostka jak Zooropa może się komuś tak bardzo nie podobać...mniejsza o to.

U mnie zawsze było tak:
1. Achtung
2. Zooropa
3. Joshua
4. Pop
5. Fire


- uzi - 20.02.2009 08:13 PM

saferłel napisał(a):Nie podnoś głosu na Ojca córko, i nie poddawaj w wątpliwość jego rankingów Icon_wink
spoko loko, wiem co robię.
no, właśnie:
saferłel napisał(a):1. Achtung
2. Zooropa
3. Joshua
4. Pop
5. Fire
a gdzie żeś Walizkę zgubił? Icon_frown