Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Depeche Mode - Sounds Of The Universe - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Depeche Mode - Sounds Of The Universe (/showthread.php?tid=3718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- saferłel - 27.03.2009 03:53 PM

Czy ja wiem czy wysokie....są tylko dwie genialne kompozycje. Zamykająca i otwierająca płytę. Trochę za mało. Jest nudne Jezebel (pewnie będzie na koncertach, bo śpiewa Gore), NUDNE Spacewalker i kilka utworów gdzie nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
Ale taki Corrupt z mega agresywnym main riffem to dzieło!


- Yacy - 27.03.2009 04:11 PM

saferłel napisał(a):Jest nudne Jezebel (pewnie będzie na koncertach, bo śpiewa Gore)
no to ja liczę, że te nudne mi się spodoba Icon_mrgreen


- saferłel - 27.03.2009 04:18 PM

Na szczęście to jedyny numer gdzie się udziela. Yacy nie żyj złudzeniami. One Caress nic nie pobije Icon_wink


- abd3mz - 27.03.2009 04:53 PM

saferłel napisał(a):Czy ja wiem czy wysokie....
6 utworów ma wyższą ocenę niż Wrong, a skoro Wrong jest w 40... Icon_wink2


- saferłel - 27.03.2009 04:54 PM

Jestem bardzo ciekawy jak ten album zostanie odebrany przez publikę. Nie widzę na nim klarownych przebojów. Wrong już jest na singlu, innym dobrym typem będzie In Sympathy, ale reszta? Może A Little Soul za swoją grzeczność i post-Ultrowe brzmienie? Bardzo ''kanciasta i ostra'' muzyka. Ciekawe czy będzie można za kilka tyg nadać SOTU przydomek ''for fans only''.


- saferłel - 27.03.2009 04:55 PM

abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):Czy ja wiem czy wysokie....
6 utworów ma wyższą ocenę niż Wrong, a skoro Wrong jest w 40... Icon_wink2

Ale Wrong to 1, długo oczekiwany singiel, dostał spory kredyt zaufania, teraz usłyszałem wiele dobrej muzyki na płycie, ale nie jestem w stanie powiedzieć jak sobie poradzi w porównaniu z innymi....to nie jest tak prosto jak Ci się wydaje. Ja nie wprowadzam na listę 6 piosenek tego samego artysty na raz. Inaczej byłaby nuda i nie czułbym się szczęśliwy z taką listą. Mam na szczęście wystarczająco materiału by też inne rejony muzyczne przetestować i wypromować na liście i powodować jakiś dziwnych sytuacji na DLP. Lista rządzi się swoimi prawami, jest wiele różnych czynników, które decydują jak to wszystko wygląda.


- saferłel - 27.03.2009 05:06 PM

Dobra, ponieważ niektórzy tutaj już robią wyliczenia co ma się pojawić na mojej liście to ja może napiszę co ma największe szanse:

- Corrupt
- In Chains
- In Sympathy
- Perfect
- Fragile Tension

Kończę na razie z płytą, wracam do robienia listy.


- saferłel - 27.03.2009 06:05 PM

Mój tata posłuchał w ciągu ostatnich 30 minut kilku krótkich fragmentów płyty i stwierdził krótko i dobitnie:

''To nowe Depeche Mode? Hmmm słabe jakieś'' Icon_mrgreen


- Aro - 27.03.2009 11:04 PM

No cóz nie jestem depeszomaniakiem, ale jak na singla trafi sie "In Chains" to faktycznie wymiecie "Wrong" bardzo szybko Icon_smile2
Jedyny ktory znalazł moje poparcie Icon_wink2


- saferłel - 27.03.2009 11:57 PM

Hihi, bo jest ten krótki gitarowy moment Icon_smile2 ?


- ku3a - 28.03.2009 12:07 AM

abd3mz napisał(a):@Yacy
Myślałem, że będziesz chciał włożyć oryginalną płytę do odtwarzacza. Icon_smile2
ja czekam Icon_cool2 .,
a Wy se słuchajcie wycieków Icon_razz.


- saferłel - 28.03.2009 12:13 AM

Nie (chcę) rozumiem (ć) twojej postawy Icon_razz , fan powinien właśnie do wszystkiego dążyć jako pierwszy Icon_wink Po co się męczyć do któregoś tam Icon_lol Ja audiofilem w dodatku nie jestem i przyznam, że nie czuję znacznych różnic między plikami mp3, a oryginalną muzyką zawartą na CD, a przynajmniej nie takich dużych różnic jak niektórzy to opisują.

Prawda jest taka: EMI spieprzyło sprawę i płyta jest już oficjalnie na rynku. Biedne EMI. I jak tu ich nie wieszać/palić itp? No jak?


- Lilian - 29.03.2009 12:31 AM

saferłel napisał(a):Yacy nie żyj złudzeniami. One Caress nic nie pobije Icon_wink
a mi sie wydaje ze jest coś co może pobić Icon_wink2 One Caress wykonane na żywca na koncercie! Icon_biggrin3
Ale o tym pewnie można tylko pomarzyć Icon_wink2


- Lilian - 29.03.2009 12:33 AM

saferłel napisał(a):Mój tata posłuchał w ciągu ostatnich 30 minut kilku krótkich fragmentów płyty i stwierdził krótko i dobitnie
''To nowe Depeche Mode? Hmmm słabe jakieś'' Icon_mrgreen
to może trzeba słuchać dłużej, kilka razy zeby zaskoczyło? Icon_wink2 Icon_smile2


- bugman - 06.04.2009 11:58 PM

na razie pelno wycieka remixow. mam 2 wersje oh well, ghost ( naprawde dobry mix) i z 7 wrongow Icon_razz2

czekam z niecierpliwoscia na "odpady" i demowki


- AKT! - 07.04.2009 12:50 AM

ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):@Yacy
Myślałem, że będziesz chciał włożyć oryginalną płytę do odtwarzacza. Icon_smile2
ja czekam Icon_cool2 .,
a Wy se słuchajcie wycieków Icon_razz.
a ja rozumiem jak najbardziej, postawa godna fana Icon_wink2


- bugman - 07.04.2009 09:01 PM

aaktt napisał(a):
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):@Yacy
Myślałem, że będziesz chciał włożyć oryginalną płytę do odtwarzacza. Icon_smile2
ja czekam Icon_cool2 .,
a Wy se słuchajcie wycieków Icon_razz.
a ja rozumiem jak najbardziej, postawa godna fana Icon_wink2

ja tez jestem fanem ale za chiny nie mam cierpliwosci takiej. plytte i tak kupie i to tego boxa!


- bugman - 10.04.2009 11:31 PM

wlasnei opadla mi szczeka. sciagnalem plyte. wma 128kbs tylko i tu mamy po raz 1 ORYGINALNE (taak docholery orginalne z plytry a nie demo!!)

COME BACK!!!!!!!to co znamy trwa 4 minuty a ja mam wersje o minute i 15 sekund dluzsza

inne jest!

i na koncu corrptet jest repryza WRONG ;]


- Yacy - 10.04.2009 11:42 PM

m.in. dlatego po dwóch przesłuchaniach [chyba nawet niecałych] postanowiłem poczekać na CD Icon_wink2

w końcu to już za tydzień, bo pewnie w empiku będzie już w sobotę Icon_wink2


- saferłel - 11.04.2009 11:05 AM

Czyli jednak kupujesz Yacy?

Radek, c**** ci ***** w **** Icon_biggrin3 CHOLERO! Nie wysłałeś mi linka. Jak mogłeś! Zero, milczysz na GG. Ja już cię dorwę Icon_razz2 PS - nie pierdziel, że tamten wyciek to było Demo, po prostu był on....a nie chcę mi się tłumaczyć jaka historia była Icon_razz2


http://www.dhnet.be/dm/ - czy to stąd słuchałeś? Jeśli tak to kapa, bo mi się nie odtwarza....