Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depeche Mode - Sounds Of The Universe
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Depeche Mode - Sounds Of The Universe
[Obrazek: press_shot_ny04_425px.jpg]
Taki właśnie tytuł będzie nosił nowy album Brytyjczyków, który do sklepów trafi 20 kwietnia. Informacja została właśnie podana przez EMI Music. Na potrzeby płyty przygotowano 18 kompozycji, z czego 13 trafi na album, a reszta PRAWDOPODOBNIE zasili pierwszą w historii grupy EP-kę (która nie ma daty premiery jeszcze, ale pewnie pojawi się pod koniec 2009 roku). DM pracowało nad brzmieniem krążka razem z Benem Hillierem, odpowiedzialnym za płyty takich artystów jak Blur czy Elbow (!). Pierwszy singiel, Wrong, trafi na antenę już z początkiem Lutego. Również w tym samym czasie spodziewać należy się teledysku do nagrania, który powstał w Grudniu tamtego roku.

Tracklista albumu, jak i grafika są jeszcze tajemnicą (choć po tym jaki dostaliśmy tytuł, można łatwo założyć, że będzie tam dużo czerni i pomarańczu - tak jak przedstawia się strona graficzna nowej trasy zespołu), ale oto 10 tytułów, których możemy się spodziewać na Sounds Of The Universe:

* Wrong
* Peace Will Come to Me
* Hole to Feed
* Come Back
* In Chains
* Miles Away
* In Sympathy
* Corruption
* Fragile Tension
* Jezebel

EMI podało też krótkie charakterystyki kilku numerów. Najbardziej ciekawie brzmią:
- In Chains będące futurystycznym hymnem w stylu gospel-blues (SUPER!)
- Hole To Feed prowadzące słuchacza na parkiet i miażdżące kości swoim beatem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.01.2009 12:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
To to jest w końcu rok of Pet Shop Boys czy of Depeche Mode? - bo nie wiem Chytry
Icon_wink2
15.01.2009 02:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
a może ich obojga? Icon_wink2
15.01.2009 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Może i oni mają apetyt na międzynarodowy hit i zrobią "Viva La Vida 2" Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.01.2009 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Rozwiązanie tej zagadki jest dość banalne....

....na wpisanie frazy ''To jest rok of PSB i DM'' i dopisanie kilku fajnych tytułów zabrakło miejsca w podpisie Icon_mrgreen

Nieeee. Vivy nie będzie. Płyta będzie fajna, choć podejrzewam, że może nie dać rady PSB w bezpośrednim pojedynku, ale to tylko czyste spekulacje oparte na masie informacji jakie zgromadziłem na temat obu krążków...Ja tam nie mam nic przeciwko, żeby te płyty zgarniając naprawdę świetne oceny nie znalazły się w top 10 roku. Obsada bowiem będzie silna. Myślę, że powinniśmy się martwić już 2010 Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.01.2009 03:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Nieeee. Vivy nie będzie. Płyta będzie fajna
Icon_mrgreen Icon_cool2

Icon_lol
15.01.2009 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ta wypowiedź wskazuje jakbym nie lubił Vivy, to jest wycięte z kontekstu Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.01.2009 03:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
Tam zaraz wycięte. Skopiowane po prostu. Icon_wink2
15.01.2009 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
viva la vida poza top 100 płyt roku 2008, więc nie rozumiem porównań i o tym co wy do mnie rozmawiacie Icon_razz
15.01.2009 04:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Nie do ciebie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.01.2009 04:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
jestem na tym forum, wiec jak nie do mnie, jak do mnie Icon_razz

lepiej pochwal sie swoja srednia na semestr ;]
15.01.2009 04:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Listoholik napisał(a):jestem na tym forum, wiec jak nie do mnie, jak do mnie Icon_razz

lepiej pochwal sie swoja srednia na semestr ;]

4,4

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.01.2009 04:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
to gratuluję, wyższa od mojej w tym roku ;p
15.01.2009 04:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Listoholik napisał(a):to gratuluję, wyższa od mojej w tym roku ;]

Ciekawe z czego ty te średnie wyciągasz sobie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.01.2009 05:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
no jak to z czego, ze stopni, które sam postawiłem Icon_razz2
15.01.2009 05:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
A jak jest ta średnia? Jeśli poniżej 3,0 to pisz tylko na priva ;D

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.01.2009 09:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
spoko, powyżej Icon_razz2
15.01.2009 09:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Jakby ktoś chciał, to można pobrać 22 sekundy nowego utworu DM z tej strony http://rs80.rapidshare.com/files/1838457...nipped.mp3
Icon_mrgreen
Fragile Tension. Wreszcie mi się spodobał muzycznie, ale w porównaniu do wersji jaką znałem ze Studio Clip #4 wokal stracił całą melodyjność Icon_cry2

D**tam. Wokal przejdzie, może nabiera melodyjności w dalszej fazie piosenki - KATUJE NA OKRĄGŁO - będzie druga płyta roku jak nic. OH JES! Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
Re: Depeche Mode - Sounds Of The Universe
za stroną http://www.depechemode.pl/

Ujawniony został spis wszystkich utworów, jakie znajdą się nowej płycie grupy, która zapowiadana jest na 20 kwietnia 2009 i nosić będzie tytuł "Sounds Of The Universe". Kompozycji będzie 13, do kolekcji którą już wcześniej ujawniono dołączyły takie tytuły jak "Little Soul", "Spacewalker" i "Perfect". Nastąpiły też drobne korekty w tytułach ogłaszanych wcześniej: "Peace Will Come To Me" ostatecznie zatytułowane będzie po prostu "Peace" (a więc tak jak przedstawiano ten utwór podczas berlińskiej konferencji prasowej), "Corruption" zmieniło się w "Corrupt", a "Miles Away" otrzymało drugą cześć tytułu i w trackliście figuruje już pod pełna nazwą "Miles Away / The Truth Is". Pierwszym singlem promującym najnowsze dzieło DM będzie utwór "Wrong", który do sprzedaży trafi 6 kwietnia 2009. "Sounds of the Universe" jest płytą, która ponownie połączyła przy współpracy członków Depeche Mode z producentem Benem Hillierem, odpowiedzialnym także za poprzedni album grupy "Playing The Angel". Eklektyczny i pełen energii krążek został nagrany w studio w Santa Barbara oraz w Nowym Jorku.

Oto tytuły:

01. In Chains
02. Hole To Feed
03. Wrong
04. Fragile Tension
05. Little Soul
06. In Sympathy
07. Peace
08. Come Back
09. Spacewalker
10. Perfect
11. Miles Away / The Truth Is
12. Jezebel
13. Corrupt

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.01.2009 10:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #20
 
Oj, będzie się działo. Nowa płyta Depeszów, już mam ciary na plerach. Icon_mrgreen

Bardzom ciekaw jaka to będzie płyta. Poprzednia "Playing the Angel", będąca trochę stylistycznym powrotem do przeszłości, bardzo mi się podobała - 9 tygodni na pierwszym miejscu mojej listy, 4 świetne hitowe single ("John the Revelator" Icon_exclaim), znakomite utwory niesinglowe ("Nothing's Impossible" Icon_exclaim). Dlatego oczekiwania mam naprawdę wysokie.
29.01.2009 10:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Depeche Mode - Memento Mori Szymek79 22 1 573 08.04.2024 07:43 PM
Ostatni post: kajman
  Stereophonics - Scream Above The Sounds Szymek79 12 2 185 30.10.2017 06:19 PM
Ostatni post: kajman
  Depeche Mode - Spirit Szymek79 1 725 04.02.2017 12:23 PM
Ostatni post: bugman
  Depeche Mode - Delta Machine bugman 33 5 197 28.08.2013 08:05 PM
Ostatni post: Remo
  Hard-Fi - Killer Sounds michal91d 7 1 685 23.08.2011 04:40 PM
Ostatni post: saferłel
  Thirteen Senses - Crystal Sounds Vaxey 7 1 789 19.11.2010 12:40 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości