Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Depeche Mode - Where's The Revolution - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Depeche Mode - Where's The Revolution (/showthread.php?tid=33615)

Strony: 1 2


Depeche Mode - Where's The Revolution - MExpress - 02.02.2017 09:14 PM

W piątek 3 lutego do sieci trafi nowy utwór grupy Depeche Mode zapowiadający ich nowy 14 w karierze album "Spirit". Premiera płyty zaplanowana jest na 17 marca. Kompozycja nazywa się "Where's The Revolution".

[Obrazek: ru-1-r-640,0-n-2320317zn5O.jpg]


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - Tomekk - 02.02.2017 09:21 PM

Premiera światowa już o północy w Trójce, czyli za niecałe 4 godziny.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - MExpress - 02.02.2017 09:28 PM

Strasznie jestem ciekaw co oni tam wymyślili.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - bugman - 03.02.2017 01:00 AM






RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - kajman - 03.02.2017 01:13 AM

Spodziewałem się czegoś znacznie gorszego.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - kleschko - 03.02.2017 01:23 AM

kajman napisał(a):Spodziewałem się czegoś znacznie gorszego.
Nonono


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - bugman - 03.02.2017 01:36 AM

bardzo dobry numer! ulubiony moment jak Dave śpiewa The train is coming, Mart 2 głos śpiewa tytul piosenki. Ciaaaaaaaaaaary!


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - kajman - 03.02.2017 10:04 AM

Nie wiem, czemu kiwasz paluchem. Z zapowiedzi zanosiło się na powrót do strasznych starych brzmień a tutaj bliżej do przyjaznego klimatu poprzedniej płyty.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - Tomekk - 03.02.2017 10:44 AM

Nie jest źle. Rewolucji i rewelacji też nie ma.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - Szymek79 - 09.02.2017 05:08 PM




RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - Horngacher77 - 12.02.2017 12:54 AM

No i już NR.1 na LP3.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - AKT! - 12.02.2017 03:21 PM

Muzycznie -- OK. Udało mi się dosłuchać do końca.

Horngacher77 napisał(a):No i już NR.1 na LP3.
Dziwi mnie trochę, że mają wciąż aż tylu fanów w Polszy, chociaż te nasze szare nieba i szare bloki (nawet jeśli coraz rzadziej na zewnątrz, to jednak szare prawdziwie dogłębnie) sprzyjają hodowaniu takiej paraindustrialnej popowej depresji z 80sowym rodowodem.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - Horngacher77 - 12.02.2017 10:46 PM

Tak nie wiele ,a jak wiele osób się ucieszyło na samą myśl,że Depeche wciąż są w obiegu.Niektórych to boli,ale co tam.Można na różne sposoby odbierać różne gatunki muzyki.Jedni wolą elektro,inni funka...


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - AKT! - 13.02.2017 01:55 AM

Po raz kolejny próbujesz zamknąć dyskusję sformułowaniem "o gustach się nie dyskutuje". Bujda na resorach. O to chodzi w forach muzycznych, żeby wymieniać się spostrzeżeniami, może i sprzeczać czy nawet kłócić, ale z pierwiastkiem rozwojowym w tle. Tymczasem coraz częściej wygląda to tak, że każdy coś tam wklepuje w stylu "lubię/nie lubię" i nie ma żadnego przepływu myśli. Nie piszemy ze sobą, ale obok siebie. Nie tylko tutaj, choć tutaj niestety od dawna.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - Horngacher77 - 13.02.2017 09:03 AM

Nie chcę się sprzeczać ani kłócić.1990 rok 12.07. rozpoczynam tak na serio prowadzenie własnej LP.Police of Truth plasuje się na 1 miejscu.Wychowałem się na Depeszach i Liście Przebojów PR3.Teraz słucham prawie wszystkiego.Czasem tylko nie chcę się do tego przyznać.Pozdrawiam.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - Tomekk - 13.02.2017 12:36 PM

Depeszów stać na więcej. Nagranie wybija się, ale tylko nieznacznie ponad przeciętność.
Uwielbienie dla tego zespołu jest jednak zbyt duże w porównaniu do jakości ich nagrań.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - sewerynkicior - 13.02.2017 12:46 PM

Mi się to nagranie podoba, tak jak zazwyczaj za nimi nie przepadam. Lepsze nowe Depeche Mode niż ten cały świat Grammy. Co to się stało z ludźmi, i takimi ludźmi jak Horngacher77. Mógłbyś wrócić do dawnych zwyczajów.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - Horngacher77 - 13.02.2017 06:02 PM

Racja.Depeszów stać na więcej,ale i...mogło być gorzej.Nie przesadzajmy już z tym uwielbieniem.Tak to już jest,że niektóre zespoły muzyczne jadą na popularności z swoich pierwszych lat bytności na rynku muzycznym.Tak jest między innymi z Depeche Mode.


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - kajman - 13.02.2017 11:15 PM

Horngacher77 napisał(a):Tak to już jest,że niektóre zespoły muzyczne jadą na popularności z swoich pierwszych lat bytności na rynku muzycznym.Tak jest między innymi z Depeche Mode.
Moim zdaniem nie jest. Na poprzedniej płycie dosyć mocno odjechali od tego co proponowali wcześniej, stworzyli rzecz, w której instrumenty były podporządkowane pomysłom na utwory, co przedtem zdarzało im się dosyć rzadko. I byli wyjątkowo mało elektroniczni w porównaniu z tym, do czego nas przyzwyczaili (chociaż niestety zdarzył się jeden utwór w dawnych nieciekawych klimatach).


RE: Depeche Mode - Where's The Revolution - prz_rulez - 14.02.2017 02:07 AM

AKT! napisał(a):Dziwi mnie trochę, że mają wciąż aż tylu fanów w Polszy, chociaż te nasze szare nieba i szare bloki (nawet jeśli coraz rzadziej na zewnątrz, to jednak szare prawdziwie dogłębnie) sprzyjają hodowaniu takiej paraindustrialnej popowej depresji z 80sowym rodowodem.
Uuuuu, no to pojechałeś.
AKT! napisał(a):Bujda na resorach. O to chodzi w forach muzycznych, żeby wymieniać się spostrzeżeniami, może i sprzeczać czy nawet kłócić, ale z pierwiastkiem rozwojowym w tle.
Zajechało trochę Saferłelem Icon_wink
kajman napisał(a):Moim zdaniem nie jest. Na poprzedniej płycie dosyć mocno odjechali od tego co proponowali wcześniej, stworzyli rzecz, w której instrumenty były podporządkowane pomysłom na utwory, co przedtem zdarzało im się dosyć rzadko. I byli wyjątkowo mało elektroniczni w porównaniu z tym, do czego nas przyzwyczaili (chociaż niestety zdarzył się jeden utwór w dawnych nieciekawych klimatach).
Pewnie masz na myśli "Soothe My Soul" albo "Should Be Higher", no bo co innego.
No cóż. Może i w pewnym momencie jakoś się oswoiłem z niektórymi utworami, ale wciąż mam w sercu innych Depechów. Chociażby takich jak z "Precious".