Największe forum list przebojów Mycharts.pl
kajman30 nr 107 z 28.11.03 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: kajman33 (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: kajman30 nr 107 z 28.11.03 (/showthread.php?tid=3304)

Strony: 1 2


- abd3mz - 04.12.2008 03:43 PM

kajman napisał(a):Mam wątpliwości, czy na Lao bym w inny dzień się wybrał, no chyba, że w jakimś sympatycznym towarzystwie.
Zostałeś zapisany na drugi zlot koncertowy Lao Che. Icon_mrgreen Czy siedmiu forowiczów obu płci wystarczy? Icon_cool2


- Yacy - 04.12.2008 04:05 PM

Już chciałem napisać, że Płock nie jest tak daleko od Torunia i żeby Kajman załował... Ale przecież to była sobota... Icon_wink2


- abd3mz - 04.12.2008 05:09 PM

Icon_wink2
Ja zacząłem już się martwić, że nie wykorzystałem możliwości sprowadzenia jak największej liczby osób do Płocka, ale w porę sobie to uzmysłowiłem. Icon_wink2


- saferłel - 04.12.2008 05:13 PM

W przypadku nowego Trickyego wątpię by coś ci przypadło do gustu z nowej płyty. Jednak polecam pierwszy album, Maxinquaye, jeden z najlepszych w historii....muzyki.

Propo Foo Fighters to też trochę mnie smuci fakt, że to nie wyszło na singlu, bo materiał mimo swojej długość BARDZO SINGLOWY.

A z tym Verve to jakaś groźba Icon_razz2?


- kajman - 04.12.2008 05:16 PM

abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Mam wątpliwości, czy na Lao bym w inny dzień się wybrał, no chyba, że w jakimś sympatycznym towarzystwie.
Zostałeś zapisany na drugi zlot koncertowy Lao Che. Icon_mrgreen Czy siedmiu forowiczów obu płci wystarczy? Icon_cool2
OK, zostałem zapisany, ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie. Ale w miarę możliwości...


- kajman - 04.12.2008 05:28 PM

saferłel napisał(a):1. W przypadku nowego Trickyego wątpię by coś ci przypadło do gustu z nowej płyty. Jednak polecam pierwszy album, Maxinquaye, jeden z najlepszych w historii....muzyki.
2. Propo Foo Fighters to też trochę mnie smuci fakt, że to nie wyszło na singlu, bo materiał mimo swojej długość BARDZO SINGLOWY.
3. A z tym Verve to jakaś groźba Icon_razz2?
1. Muszę przesłuchać kiedyć, co mam Tricky'ego, ale mam sporo gościn, a z jego rzeczy to najlepiej kojarzy mi się Evolution revolution love.
2. Już się przestraszyłem, że słucham innego utworu, bo ten jest przecież króciutki, ale sprawdziłem, że ma 5:10. A czy na singla to on nie jest zbyt ambitny?
3. Nie. To coś pośredniego między żartem a realistyczną oceną jego szans w tym tygodniu.