Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 107 z 28.11.03
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 107 z 28.11.03
Trochę przeszkodziłymi w punktualnym zapostowaniu notowania przesłuchania do NL, trochę coraz większe trudności z ustaleniem kolejności. No ale za niecałe 15 minut wszystko będzie jasne (właściwie już jest, ale kto wie?).
Zmienił się lider, ale jest to powrót. Summers lost po raz kolejny pokazuje, że jest na pewno jedną z najlepszych (chyba nawet najlepszą) piosenek poznanych w tym roku.
Jak lider od początku prowadził to o drugie miejsce rozgorzała niesamowita walka. Tym razem wygrał ją Rich kid blues, który już trzeci raz melduje się tuż za liderem. W pewnym sensie pechowcem jest Come alive, które zbyt późno zaczęło atak na podium i przegrało walkę minimalnie, ale jest to najwyższa jego pozycja na mojej liście (poprzednio 6 dwa tygodnie temu).
Caminho po imponującym debiucie przed tygodniem nie zamierzał na tym poprzestać i tym razem awansował do pierwszej 10. Delikatne brzmienia jakoś ostatnio mnie trochę omijały, ale tym razem złapały całkowicie.
Nie, nie zapomniałem o Evie, ale to jakby zupełnie inna kategoria. Tym razem tydzień byłby dla niej fatalny, gdyby nie powrót do pierwszej dziesiątki Blue eyes crying in the rain.
Na 12 niespodzianka, bo nie wiedziałem, że pojawi się lista, na której jeszcze jest Down to earth. A skoro się pojawiła, to Peter Gabriel wyszedł z zakamarku leżakowni, otrzepał z kurzu i pokazał, że nie należy o nim zapominać. Niestety nie załapał się do dziesiątki, co oznacza, że ten powrót pewnie będzie jego pożegnaniem.
Na 16 i 17 miejscu dwie nowości i ta najwyższa chyba zaskoczy sporo osób. Ale Hanna Banaszak okazuje się być nadal w świetnej formie, a delikatny jazzik bardzo mi podszedł. Księżyc w nowiu dopiero po ostatnim przesłuchaniu stał się najwyższą nowością, bo przedtem cały czas lepsze notowania mieli Zmyśleni. Ale i ta piękna ballada na dwa głosy z niesamowitym textem w stylu Leśmiana podoba mi się niesamowicie, bardziej (przynajmniej na razie) niż Szukałem cię wśród jabłek, która też zadebiutowało w moim zestawieniu, ale jednak znacznie niżej.
Tym razem z dwóch zupełnie odmiennych od siebie brzmieniowo utworów Voo Voo zdecydowanie lepiej spisał ten oszczędniejszy i spokojniejszy, pełen nietypowych dźwięków Nie manipuluj, które po sporym skoku załapało się do top20.
Tricky potrafi zaskoczyć zarówno przeciętnymi nagraniami jak i perełkami, którą niewątpliwie jest mroczne Past mistake, które uzupełnia mój zestaw 4 nowości.
Są 4 nowości, są i 4 powroty, więc proporcje zostały zachowane. Icon_wink2 A powroty też podzieliły się pół na pół na te z leżakowni i te z poczekalni. Z tych drugich bardziej interesujący jest chyba Zbawiciel diesel, który poczekiwał 22 tygodnie, żeby wrócić do Top50.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, a z leżakowni błękitne. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny i czerwony oznaczają to samo co w Top50.
1. 2. 32 SUMMERS LOST - Hurt
2. 5. 11 RICH KID BLUES - The Raconteurs
3. 1. 9 SUMMERTIME - Eva Cassidy
4. 10. 13 COME ALIVE - Foo Fighters
5. 4. 65 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
6. 6. 3 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
7. 7. 13 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
8. 15. 2 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
9. 17. 8 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
10. 3. 6 SOMEWHERE - Eva Cassidy
11. 16. 25 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
12. P. 19 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
13. 11. 46 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
14. 8. 10 SIT AND WONDER - The Verve
15. 29. 5 NATTURA - Bjork
16. 9. 3 THE SPACE FOR THIS - Cynic
17. N. 1 KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
18. N. 1 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak & Lena Piękniewska
19. 37. 3 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
20. 13. 26 NAGLE - Anna Maria Jopek
21. 14. 61 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
22. 18. 9 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
23. 12. 9 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
24. 20. 3 BATCAT - Mogwai
25. 21. 11 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
26. 24. 7 COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
27. 19. 9 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
28. 23. 5 LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
29. 32. 36 GOLIATH - The Mars Volta
30. 27. 18 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
31. 39. 65 M.I.A. - Avenged Sevenfold
32. 26. 40 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
33. 28. 28 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
34. 22. 9 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
35. 38. 66 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
36. 25. 6 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy
37. 31. 5 JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
38. 30. 12 TOUNKA - Rokia Traore
39. N. 1 PAST MISTAKE - Tricky
40. 34. 13 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
41. N. 1 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
42. 49. 8 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
43. 35. 14 ARA BATUR - Sigur Ros
44. 50. 15 POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy
45. 42. 9 PIGEON DRUMMER - No-Man
46. P. 5 ILYENA - The Mars Volta
47. P. 3 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che

48. 40. 2 EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic
49. P. 8 THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
50. 48. 13 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay


poczekalnia:
45. CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
33. FLACZKI ZAKRZEWSKIE BLUES - Blues Flowers
46. JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
36. THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
43. PORCELAIN HEART - Opeth
MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
41. TO TAME A LAND - Dream Theater
47. WHAT IF - Cog
SHOCK & AWE - Tribe after Tribe
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
CLOWNS - Goldfrapp
A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour
FLJOTAVIK - Sigur Rós
THE LOTUS EATER - Opeth
J SMITH - Travis
44. NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
THE KINGDOM - Portal
DEVOUR - Shinedown
WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
INDIGO - Pendragon
I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
ERASERHEAD - Pendragon
28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
BURDEN - Opeth
MARMELADE FIRES - Mum
IF YOU'RE OUT THERE - John Legend
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone

leżakownia:
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
NOW - Mates of State

nieszczęśliwa 666:
7 LIGHTS ON - David Cook
7 MYSTERY IS CLOSER - Believe
30.11.2008 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Komentarz skrócony.
kajman napisał(a):Ale i ta piękna ballada na dwa głosy z niesamowitym textem w stylu Leśmiana podoba mi się niesamowicie, bardziej (przynajmniej na razie) niż Szukałem cię wśród jabłek, która też zadebiutowało w moim zestawieniu, ale jednak znacznie niżej.
Icon_biggrin3
Bardzo mnie to cieszy i ograniczę się tylko do tego jednego zdania na ten temat. Icon_wink2
kajman napisał(a):Ale Hanna Banaszak okazuje się być nadal w świetnej formie, a delikatny jazzik bardzo mi podszedł.
Tym bardziej poproszę na chomika. Icon_smile2 Dorzuć jeszcze 39. Icon_wink2
kajman napisał(a):47. P. 3 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
Ale szaleją. Icon_cool2
Rzeczywiście fatalny tydzień dla Evy. No, ale było kilka rewelacyjnych.
30.11.2008 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
kajman napisał(a):21. 14. 61 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
Oj, jak nisko. Czy to najniżej w jej historii?
01.12.2008 07:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):Komentarz skrócony.
kajman napisał(a):Ale i ta piękna ballada na dwa głosy z niesamowitym textem w stylu Leśmiana podoba mi się niesamowicie, bardziej (przynajmniej na razie) niż Szukałem cię wśród jabłek, która też zadebiutowało w moim zestawieniu, ale jednak znacznie niżej.
Icon_biggrin3
1. Bardzo mnie to cieszy i ograniczę się tylko do tego jednego zdania na ten temat. Icon_wink2
kajman napisał(a):Ale Hanna Banaszak okazuje się być nadal w świetnej formie, a delikatny jazzik bardzo mi podszedł.
2. Tym bardziej poproszę na chomika. Icon_smile2 Dorzuć jeszcze 39. Icon_wink2
kajman napisał(a):47. P. 3 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
Ale szaleją. Icon_cool2
3. Rzeczywiście fatalny tydzień dla Evy. No, ale było kilka rewelacyjnych.
1. To jedno zdanie może oznaczać tak wiele. Bo cieszyć cię mogą poszczególne elementy jak i całokształt.
2. No i chomik znów mi się zbuntował. Nie ma Przeglądaj... czyli zrzucić też nie mogę.
47. Kilka razy był bliski powrotu, a teraz mu się udało. Ciekawe na jak długo.
3. Chociaż z drugiej strony, jak się popatrzy tylko na ruchy, a nie na miejsca, to wygląda to okazale.
01.12.2008 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
1981 napisał(a):
kajman napisał(a):21. 14. 61 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
Oj, jak nisko. Czy to najniżej w jej historii?
Tak, do tej pory była najniżej na 16 (oczywiście dotyczy to piosenki, nie artystki).
01.12.2008 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
kajman napisał(a):Tym razem z dwóch zupełnie odmiennych od siebie brzmieniowo utworów Voo Voo zdecydowanie lepiej spisał ten oszczędniejszy i spokojniejszy, pełen nietypowych dźwięków Nie manipuluj, które po sporym skoku załapało się do top20.
Bardzo mnie to cieszy, zwłaszcza póki jeszcze nie ma następnego notowania. Icon_wink2
01.12.2008 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
kajman napisał(a):1. 2. 32 SUMMERS LOST - Hurt
fantastyczna forma utworu Icon_biggrin3
kajman napisał(a):4. 10. 13 COME ALIVE - Foo Fighters
bardzo cieszy mnie ten awans , ciekawe czy jest w stanie sprawic niespodziankę i usadowic się na szczycie .
kajman napisał(a):6. 6. 3 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
pierwsze skojarzenie po usłyszeniu tego utworu to tak jakby się cofnąc ze 30, 40 lat do epoki Grechuty Icon_wink2
kajman napisał(a):15. 29. 5 NATTURA - Bjork
a jednak zaskoczyła tak jak powinna, choc przyznam ze u Ciebie akurat to i tak średnio jak na Bjorkównę Icon_wink2
kajman napisał(a):19. 37. 3 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
to mój numer jeden z płyty, ale jak do tej pory nie miało wystarczającej siły aby sie załapac na listę.
kajman napisał(a):25. 21. 11 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
po kilkutygodniowej bessie przydałaby sie teraz hossa Icon_wink2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):17. N. 1 KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
sympatyczna nowość , może warto bylóby sięgnąc po całą płytę .
kajman napisał(a):18. N. 1 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak & Lena Piękniewska
Smaczne sa jabłka ale chyba się nie załapią, natomiast Zmyslonych jeszcze nie znam .
kajman napisał(a):29. 32. 36 GOLIATH - The Mars Volta
to mi się także podoba, wydaje sie że może jeszcze długo poszaleć Icon_smile2

No i jest kilka jak nie kilkanaście bliskich mi utworów w poczekalni z debiutujacym "Indigo" Icon_smile2
03.12.2008 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Lista jak zwykle niezwykle wielobarwna, a mnie tym razem najmilej zaskakuje indygo Icon_wink2 Z tych pozostałych wybieram różne odcienie błękitu. A z pozycji niepokolorowanych 1 i 4 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
03.12.2008 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Oooo Tricky się pojawił. Ktoś tu się bierze za prawdziwy trip-hop. Szkoda, że jego nowy album nie jest wypełniony w całości takimi magnetyzującymi kawałkami, na miarę debiutanckiej płyty. Równie sensacyjne są przetasowania w czołówce. Kiedy tak było ostatnio, że z czołowej 5 kochałem AŻ 2 numery? Foo Fighters dokonują rzeczy prawie niemożliwych Icon_biggrin Szkoda, że u mnie już na 69 miejscu Icon_mrgreen Pozostałe (prócz Trickyego) nowości zapożyczone od Sebastiana. Niestety zero w nich ''fajności''. To nie ten sam Turnau co u mnie dochodził bez problemu do top 15 z kawałkami pokroju Motorka. Verve spada umiarkowanie Icon_razz2 Cieszą mnie ożywione ruchy Bjork i Voo Voo (właśnie się zastanawiam czy na koncert 28 grudnia się nie wybrać, raczej się skuszę Icon_biggrin)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.12.2008 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
saferłel napisał(a):To nie ten sam Turnau co u mnie dochodził bez problemu do top 15 z kawałkami pokroju Motorka.
Icon_lol Icon_eek2 Icon_lol Icon_eek2 Icon_lol Icon_lol
Nic dziwnego, bo to nie Turnau. Icon_lol
03.12.2008 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):Tym razem z dwóch zupełnie odmiennych od siebie brzmieniowo utworów Voo Voo zdecydowanie lepiej spisał ten oszczędniejszy i spokojniejszy, pełen nietypowych dźwięków Nie manipuluj, które po sporym skoku załapało się do top20.
Bardzo mnie to cieszy, zwłaszcza póki jeszcze nie ma następnego notowania. Icon_wink2
Przyznam się, że nie za bardzo rozumiem, co chciałeś przez to powiedzić. Czy Tobie się utwór przestanie podobać, czy myślisz, że u mnie spadnie czy jeszcze co innego. :?:
03.12.2008 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
kajman napisał(a):Przyznam się, że nie za bardzo rozumiem, co chciałeś przez to powiedzić. Czy Tobie się utwór przestanie podobać, czy myślisz, że u mnie spadnie czy jeszcze co innego. :?:
To znaczy, że Twoja lista jest na tyle zmienna, że w następnym notowaniu znów Leszek może być górą, a sama piosenka zaliczyć podobnie wielki spadek, jak awans w tym tygodniu. Icon_smile2
03.12.2008 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):To nie ten sam Turnau co u mnie dochodził bez problemu do top 15 z kawałkami pokroju Motorka.
Icon_lol Icon_eek2 Icon_lol Icon_eek2 Icon_lol Icon_lol
Nic dziwnego, bo to nie Turnau. Icon_lol

Icon_biggrin3 Wiem, że to może się wydać nieprawdopodobne, ale naprawdę dotąd byłem przekonany, że to TURNAU Icon_mrgreen Nie mam pojęcia czemu, szczególnie, że piosenki przecież słuchałem i....nie wiem już sam - ale to potwierdza, że jestem jednym ze specjalistów w tego typu wpadkach....no i w końcu wychodzę z błędu, bo w tym wypadku (powtórzę się jeszcze raz) cały czas to był Turnau.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.12.2008 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):1. 2. 32 SUMMERS LOST - Hurt
fantastyczna forma utworu Icon_biggrin3
kajman napisał(a):4. 10. 13 COME ALIVE - Foo Fighters
bardzo cieszy mnie ten awans , ciekawe czy jest w stanie sprawic niespodziankę i usadowic się na szczycie .
kajman napisał(a):6. 6. 3 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
pierwsze skojarzenie po usłyszeniu tego utworu to tak jakby się cofnąc ze 30, 40 lat do epoki Grechuty Icon_wink2
kajman napisał(a):15. 29. 5 NATTURA - Bjork
a jednak zaskoczyła tak jak powinna, choc przyznam ze u Ciebie akurat to i tak średnio jak na Bjorkównę Icon_wink2
kajman napisał(a):19. 37. 3 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
to mój numer jeden z płyty, ale jak do tej pory nie miało wystarczającej siły aby sie załapac na listę.
kajman napisał(a):25. 21. 11 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
po kilkutygodniowej bessie przydałaby sie teraz hossa Icon_wink2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):17. N. 1 KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
sympatyczna nowość , może warto bylóby sięgnąc po całą płytę .
kajman napisał(a):18. N. 1 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak & Lena Piękniewska
Smaczne sa jabłka ale chyba się nie załapią, natomiast Zmyslonych jeszcze nie znam .
kajman napisał(a):29. 32. 36 GOLIATH - The Mars Volta
to mi się także podoba, wydaje sie że może jeszcze długo poszaleć Icon_smile2
2. No i jest kilka jak nie kilkanaście bliskich mi utworów w poczekalni z debiutujacym "Indigo" Icon_smile2
1. Nic dziwnego. Jest rewelacyjny.
4. Przyznam się, że szansa na szczyt, niedawno bardzo mała, jeszcze się zmniejsza.
6. Cały czas takie klimaty funkcjonują, ale to jest teraz sztuka niszowa, a wtedy było tego mnóstwo.
15. Bo jak na Bjerkę to nie jest rewelacyjne nagranie.
19. Nie znam całej płyty, ale nagranie na pewno bardzo ciekawe i oryginalne.
25. Będzie bardzo ciężko, bo młodzi atakują. Na najbliższej liście będą dwie wysokie (chyba nawet bardzo wysokie) nowości, czyli kolejne dwie przeszkody w drodze do awansu.
17. Pewnie tak, bo to są klimaty, które lubię.
18. Klimat dosyć podobny, być może tym razem (co u mnie rzadkie) duże znaczenie ma text.
36. Może poszaleć, jeżeli nie zabraknie wsparcia. Czyżbyś sugerował, że u Ciebie się pojawi?
2. Z poczekalni ciężko się będzie dostać i to paradoxalnie szczególnie nowym utworom.
04.12.2008 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
p.u.r.h. napisał(a):Lista jak zwykle niezwykle wielobarwna, a mnie tym razem najmilej zaskakuje indygo Icon_wink2 Z tych pozostałych wybieram różne odcienie błękitu. A z pozycji niepokolorowanych 1 i 4 Icon_smile2
Podejrzewam, że i kolory i pozycje 1 oraz 4 mogą mieć problemy z obroną swoich miejsc. Ale zobaczymy... może nawet dziś.
04.12.2008 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):1. Oooo Tricky się pojawił. Ktoś tu się bierze za prawdziwy trip-hop. Szkoda, że jego nowy album nie jest wypełniony w całości takimi magnetyzującymi kawałkami, na miarę debiutanckiej płyty.
2. Równie sensacyjne są przetasowania w czołówce. Kiedy tak było ostatnio, że z czołowej 5 kochałem AŻ 2 numery?
3. Foo Fighters dokonują rzeczy prawie niemożliwych Icon_biggrin Szkoda, że u mnie już na 69 miejscu Icon_mrgreen
4. Pozostałe (prócz Trickyego) nowości zapożyczone od Sebastiana. Niestety zero w nich ''fajności''.
5. To nie ten sam Turnau co u mnie dochodził bez problemu do top 15 z kawałkami pokroju Motorka.
6. Verve spada umiarkowanie Icon_razz2
7. Cieszą mnie ożywione ruchy Bjork i Voo Voo (właśnie się zastanawiam czy na koncert 28 grudnia się nie wybrać, raczej się skuszę Icon_biggrin)
1. Czyżby to oznaczało, że nie warto po inne utwory sięgać. Ten jest świetny, tylko wokal trochę mnie drażni.
2. Sensacyjne to będą na następnej liście. A kiedy kochałeś 2? Może jeszcze nigdy.
3. Bo jak na nich to totalnie rewelacyjny kawałek. I takie rzeczy nie wychodzą na singlach. Icon_evil
4. Nieprawda. Banaszak z lpmn. A dla mnie jednak mnóstwo fajności.
5. Akurat Motorek był utworem Grechuty, więc jemu należałoby przypisać znaczną część zasług.
6. To muszę się postarać, żeby teraz spadło mocniej.
7. Też bym się wybrał. Ale jak jakiś dobry koncert jest w Toruniu, to jest akurat w sobotę.
04.12.2008 12:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
kajman napisał(a):Ale jak jakiś dobry koncert jest w Toruniu, to jest akurat w sobotę.
Faktycznie Lao Che są 13.12 i to jest sobota, wic pewnie nie będziesz
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.12.2008 12:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
kajman napisał(a):36. Może poszaleć, jeżeli nie zabraknie wsparcia. Czyżbyś sugerował, że u Ciebie się pojawi?
Najlepiej nie mieć zasad na liście Icon_wink2 . Nieoficjalnie u mnie nie ma powrotów, natomiast oficjalnie nigdy tego nie potwierdziłem. Icon_lol
Lecz jak do tej pory ich nie było . (wyjatek stanowilo notowanie , kiedy lista moja sie rozrosła do TOP 50 ) .
kajman napisał(a):2. Z poczekalni ciężko się będzie dostać i to paradoxalnie szczególnie nowym utworom.
Nic nie szkodzi, kilka starszych tez tam jest, ktore bardzo lubię Icon_wink2
04.12.2008 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):36. Może poszaleć, jeżeli nie zabraknie wsparcia. Czyżbyś sugerował, że u Ciebie się pojawi?
Najlepiej nie mieć zasad na liście Icon_wink2 . Nieoficjalnie u mnie nie ma powrotów, natomiast oficjalnie nigdy tego nie potwierdziłem. Icon_lol
Lecz jak do tej pory ich nie było . (wyjatek stanowilo notowanie , kiedy lista moja sie rozrosła do TOP 50 ) .
A tak poza tym wracając do poprzedniego postu, to ten TMV, który u VCiebie zadebiutował też taki najgorszy nie jest.
kajman napisał(a):2. Z poczekalni ciężko się będzie dostać i to paradoxalnie szczególnie nowym utworom.
Nic nie szkodzi, kilka starszych tez tam jest, ktore bardzo lubię Icon_wink2
36. Gdybym nie miał zasad na liście, to w tej chwili w poczekalni tkwiłoby z 400 piosenek, co na pewno nie byłoby dobrym rozwiązaniem.
2. Myślę, że masz szansę polubić wysoką nowość, która dziś (góra pojutrze) się u mnie pojawi, a może nawet obie.
04.12.2008 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Ale jak jakiś dobry koncert jest w Toruniu, to jest akurat w sobotę.
Faktycznie Lao Che są 13.12 i to jest sobota, wic pewnie nie będziesz
Icon_mrgreen
Mam wątpliwości, czy na Lao bym w inny dzień się wybrał, no chyba, że w jakimś sympatycznym towarzystwie.
04.12.2008 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości