Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj (/showthread.php?tid=26250)



Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - Szymek79 - 05.06.2015 09:46 AM

"Bitch I'm Madonna" z gościnnym udziałem Nicki Minaj to trzeci oficjalny singiel Madonny z jej trzynastego studyjnego albumu "Rebel Heart", który miał swoją premierę w marcu.

[Obrazek: Madonna-Bitch-Im-Madonna-2015-1500x1500-300x300.png]




RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - bugman - 05.06.2015 02:52 PM

najgorsza piosenka z płyty.


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - Tomekk - 05.06.2015 05:32 PM

No właśnie, strzeliła sobie w kolano z tym wyborem.
"Devil Pray" lub "Illuminati" byłoby najlepsze.


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - prz_rulez - 05.06.2015 06:48 PM

Może chodziło o wsparcie się na Nicki...


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - bugman - 07.06.2015 11:00 PM

(05.06.2015 05:32 PM)Tomekk napisał(a):  No właśnie, strzeliła sobie w kolano z tym wyborem.
"Devil Pray" lub "Illuminati" byłoby najlepsze.

albo tytulowy, albo addicted (to to dla mnie w ogole wstyd ze na podstawowej wersji nie ma), albo wszystko inne tylko nie to bicz ajm maduna.

i jeszcze jak pani plastik sie odzywa.brrrrrrrr


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - AKT! - 07.06.2015 11:47 PM

nicki minaj trochę psuje efekt, ale to jedyny słuszny wybór z tej śmiesznej płyty


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - Szymek79 - 16.06.2015 11:37 AM

[Obrazek: Madonna-Bitch-Im-Madonna-Music-Video-Poster.png]


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - AKT! - 16.06.2015 03:13 PM

ojej; czyżby taylor swift rozpoczęła nową erę teledysków?
madonna nadal w desperacji, ale chętnie rzucę okiem, zwłaszcza że, jak już pisałem, singiel jest naprawdę ok


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - Szymek79 - 18.06.2015 09:34 AM




RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - miszony - 18.06.2015 10:13 AM

tego się własnie obawiałem. Nie dość że płyta radzi sobie bardzo słabo na listach przebojów to wybór tego singla to porażka.
Quo vadis Madonno?


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - AKT! - 18.06.2015 01:09 PM

heh, granie nazwiskami, a w klipie nota bene tylko chris rock i rita ora
klip kolorowy, ale bez szału
no i numer jest nierówny, partie, które produkował sophie (od "i just wanna have fun tonight" do "let me blow up this house tonight" i synthy, gdy powtarzają "bitch i'm madonna") są czarujące, ale diplo trochę przesadził z bigroomowym motywem


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - furbul - 18.06.2015 01:12 PM

AKT! napisał(a):heh, granie nazwiskami, a w klipie nota bene tylko chris rock i rita ora
Też mnie to uderzyło. Madonna tak się dzisiaj liczy, że nawet współwykonująca Nicki Minaj nie wpadła na plan Icon_lol


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - Tomekk - 18.06.2015 01:45 PM

Po prostu czas przestać kreować się na 30 latkę Icon_rolleyes


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - AKT! - 18.06.2015 01:53 PM

prędzej czy później zmuszą jej okoliczności lub stanie się karykaturą samej siebie -- powoli już tak w sumie jest, ale da się to jeszcze zamaskować photoshopem


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - Altec92 - 16.07.2015 10:24 AM

Cyrus idealne odzwierciedlenie współczesnej Madonny. Za ową królową nigdy nie przepadałem (wszakże Madonna wokalistką jest mierną, co udowodniła nie raz). Takie kompozycje jak "Bitch, I'm Madonna" nie powinny zobaczyc swiatła dziennego. Cher z "Woman's World" się z deczka skompromitowała, ale to to dno wielkości Rowu Mariańskiego. Straszne jest to, co gwiazda, której Orbit wyprodukował jeden z najlepszych albumów ever sposnsoruje sobie. Fani z lat 80' i 90' muszą być strasznie zniesmaczeni. Napewno komercyjny sukces jest wart tego?


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - kondzio_92 - 30.07.2015 09:29 PM

Zdecydowanie najlepsza piosenka z ostatniej płyty... Nareszcie Madonna dała coś dobrego na singla Icon_razz


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - prz_rulez - 30.07.2015 10:14 PM

Żeby ten komercyjny sukces w ogóle był Icon_lol Bo ostatnio jest bardzo średnio.
A Cher to mimo wszystko potrafi wciąż wokalnie walnąć, aż jestem w szoku.


RE: Madonna - Bitch I'm Madonna feat. Nicki Minaj - kondzio_92 - 30.07.2015 10:17 PM

(30.07.2015 10:14 PM)prz_rulez napisał(a):  Żeby ten komercyjny sukces w ogóle był Icon_lol
Ja oglądam tylko VH1 i tam już widziałem kilka razy ten klip Icon_cool