Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Little Boots - Broken Record - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Little Boots - Broken Record (/showthread.php?tid=18358)

Strony: 1 2


RE: Little Boots - Broken Record - saferłel - 23.03.2013 08:42 PM

dziobas sam na liście multum kawałków prostych jak drut (chociażby w sferze refrenu), więc nie rozumiem go w tym temacie Icon_wink To chyba naturalne, że szuka się w muzyce pop jak najbardziej przejrzystego refrenu. Ale sam pomysł na melodię to nie wszystko. Konrad ma rację.


RE: Little Boots - Broken Record - prz_rulez - 23.03.2013 09:37 PM

Konradzie, Ty się naprawdę ze mną zgadzasz? Icon_lol

saferłel napisał(a):Ale sam pomysł na melodię to nie wszystko.
So what? Magiczne słowo aranż, które znaczy wszystko i nic? Bo na tekst to Ty specjalnie nie patrzysz (ewentualnie w celu u*upienia jakiejś piosenki, na pewno nie odwrotnie Icon_wink )


RE: Little Boots - Broken Record - saferłel - 23.03.2013 09:43 PM

Ja już najlepiej wiem na co patrzę i w jakiej konfiguracji, a Twoja maniera dopowiadania tego, co chcesz usłyszeć jest nader męcząca, o Icon_smile


RE: Little Boots - Broken Record - prz_rulez - 23.03.2013 09:46 PM

No to podziel się tym ze mną Icon_smile


RE: Little Boots - Broken Record - saferłel - 23.03.2013 09:50 PM

Nie, bo Ty masz niezdrowe, moim zdaniem, podejście do takich spraw i rozbijasz zarówno muzykę, jak i gusta poszczególnych osób o kant parapsychologicznych, często wydumanych teorii. Tyle już na ten temat przegadaliśmy, że niektóre punkty na tej mapie dyskusji są już dla mnie oznaczone jako przerobione na amen.


RE: Little Boots - Broken Record - prz_rulez - 23.03.2013 10:15 PM

W tym momencie nie pisałem ani nie myślałem o kantach parapsychologicznych, tylko byłem ciekaw, na co patrzysz i w jakiej konfiguracji.


RE: Little Boots - Broken Record - Szymek79 - 29.04.2013 04:19 PM