Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Little Boots - Broken Record - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Little Boots - Broken Record (/showthread.php?tid=18358)

Strony: 1 2


Little Boots - Broken Record - Szymek79 - 18.03.2013 08:29 PM

"Broken Record" to pierwszy oficjalny singiel z drugiej studyjnej płyty Little Boots "Nocturnes", którego premiera 5 maja.

[Obrazek: Little-Boots-Broken-Record-2013-1200x1200-300x300.png]






RE: Little Boots - Broken Record - dziobaseczek - 18.03.2013 08:34 PM

niezły kociokwik z tymi singlami, ufam Szymkowi w kwestii wydawniczej, ale jaki jest status motorway czy ...heart ?


RE: Little Boots - Broken Record - Szymek79 - 18.03.2013 08:39 PM

"Motorway" można było pobrać za darmo ze strony Little Boots.


RE: Little Boots - Broken Record - AKT! - 18.03.2013 08:49 PM

Szymek79 napisał(a):pierwszy oficjalny singiel
haha, żarty


RE: Little Boots - Broken Record - Remo - 18.03.2013 09:24 PM

Pogubiłem się Icon_rolleyes


RE: Little Boots - Broken Record - Szymek79 - 18.03.2013 09:42 PM

Wpis z Facebooka Little Boots.

"Check out 'Broken Record' the first single from Nocturnes now on Entertainment Weekly !"


RE: Little Boots - Broken Record - saferłel - 18.03.2013 09:46 PM

Ale macie problemy. Jakby to miało znaczenia, który to singiel Icon_rolleyes


RE: Little Boots - Broken Record - AKT! - 18.03.2013 10:11 PM

saferłel napisał(a):Jakby to miało znaczenia, który to singiel
no, wiadomo, że nie pierwszy (chyba, że liczymy jakoś od tyłu)


RE: Little Boots - Broken Record - adik 303 - 18.03.2013 11:07 PM

Kobieca logika, "Nie wiem co dać na pierwszy singiel więc dam wszystko łącznie z odrzutem" Icon_lol


RE: Little Boots - Broken Record - Remo - 19.03.2013 11:06 AM

nie ma czegoś takiego jak kobieca logika - to oksymoron Icon_lol


RE: Little Boots - Broken Record - adik 303 - 19.03.2013 08:00 PM

Ty uważaj co mówisz, bo nam tu feministki sprowadzisz Icon_razz


RE: Little Boots - Broken Record - Tomekk - 21.03.2013 05:52 PM

Pierwszy singiel, to ciekawa koncepcja.
Może pierwszy w tym roku Icon_smile
poprzednie nie-single były ciekawsze, ten brzmi nieco słabiej. Ta elektronika jakoś mi przeszkadza...


RE: Little Boots - Broken Record - saferłel - 22.03.2013 12:55 PM

Ale ta piosenka jest przecież w całości elektroniczna Icon_lol, więc o "którą" chodzi Icon_razz2?

Ja myślę, że to z kolei jedno z jej najlepszych nowych nagrań. Little Boots znów odjeżdża koleżankom z branży, tworzy swoją własną ligę, tylko dla najlepszych. Dojrzała muzycznie, świetna koncepcyjnie, odważna i idąca pod prąd. To chyba jej najbardziej PSB-owy numer w karierze, jakbym słyszał ich b-sidy z lat 90. w nowej, eleganckiej obudowie.


RE: Little Boots - Broken Record - dziobaseczek - 22.03.2013 01:36 PM

saferłel napisał(a):w nowej, eleganckiej obudowie.
krystalicznie czystej i bez rys. To jest wada, której chyba się już nie wyeliminować. Jako namaszczone przez wielu ogromne muzyczne objawienie nie omieszkam doszukać się kilku wad i jak sądzę spotka się to ze zrozumieniem. Zbyt doskonałe i wyprasowane w kant. Niespecjalnie oryginalny głos przestał mi już przeszkadzać. Natomiast kierunek marszu podoba mi się, nie ma tu już namolnego rytmu jak w Headphones i refrenu typu tralalala, tylko zaczyna się era inteligentnego kombinowania. Kierunek oceniam jako dobry. 3,55/5,0


RE: Little Boots - Broken Record - Tomekk - 23.03.2013 04:36 PM

saferłel napisał(a):więc o "którą" chodzi
Icon_lol
no wiem, ta moja "precyzja" Icon_wink
w zasadzie najbardziej mi wadzi ta w refrenie Icon_lol ale może się przyzwyczaję jeszcze.

saferłel napisał(a):Little Boots znów odjeżdża koleżankom z branży
dla mnie to za mało przebojowe. dodać mocniejszy bicik i byłoby w sam raz dla Rihanny Icon_razz

Przez Ciebie safer musiałem jeszcze raz przesłuchać i zaczyna mi się powoli wkręcać Icon_razz2


RE: Little Boots - Broken Record - saferłel - 23.03.2013 04:57 PM

Tomekk napisał(a):dla mnie to za mało przebojowe. dodać mocniejszy bicik i byłoby w sam raz dla Rihanny Icon_razz
Dobrze, że napisałeś to drugie zdanie, bo nie mógłbym się pogodzić z tym powyżej Icon_razz2 Mam nadzieję, że to był żart, bo do Rihanny to nijak podobne Icon_wink


RE: Little Boots - Broken Record - Tomekk - 23.03.2013 05:06 PM

saferłel napisał(a):Mam nadzieję, że to był żart, bo do Rihanny to nijak podobne
a czy ja tak napisałem?
stwierdziłem tylko, że jeśli by to trochę przearanżować to ona mogłaby to spokojnie zaśpiewać.

dziobaseczek napisał(a):nie ma tu już namolnego rytmu jak w Headphones i refrenu typu tralalala
ale to było na swój sposób fajne, takie proste, bez silenia się na coś ambitnego Icon_smile


RE: Little Boots - Broken Record - saferłel - 23.03.2013 05:19 PM

Tomekk napisał(a):stwierdziłem tylko, że jeśli by to trochę przearanżować to ona mogłaby to spokojnie zaśpiewać.
To wystarczy, bym dostał zawału Icon_biggrin


RE: Little Boots - Broken Record - prz_rulez - 23.03.2013 07:15 PM

dziobaseczek napisał(a):Natomiast kierunek marszu podoba mi się, nie ma tu już namolnego rytmu jak w Headphones i refrenu typu tralalala, tylko zaczyna się era inteligentnego kombinowania.
Ja nie wiem, dlaczego refreny typu tralalala są tak często piętnowane. Wpada w ucho = jest fajne i będę się tego trzymał.
P.S. oczywiście zależność nie wpada w ucho = nie jest fajne uważam za błędną Icon_smile


RE: Little Boots - Broken Record - AKT! - 23.03.2013 07:27 PM

prz_rulez napisał(a):Ja nie wiem, dlaczego refreny typu tralalala są tak często piętnowane.
Prawda? Ludzie komplikują sobie niepotrzebnie życie. Ja lubię proste melodie. Inna sprawa wykonanie/aranżacja.