Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Notowanie 75 (09.05.08) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Domowa Lista Przebojów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Wątek: Notowanie 75 (09.05.08) (/showthread.php?tid=1759)

Strony: 1 2 3


- Aro - 15.05.2008 10:03 PM

saferłel napisał(a):Nikt tu chyba oprócz mnie nie czuję prawdziwego rocka (Living Well, I'm Gonna Dj, Horse The Water) Icon_biggrin
He akurat się składa, ze na drugiej częsci są i "I'm gonna DJ" (który dla mnie jest nr 1) oraz "Horse.." . Także są to bardzo dobre numery. I tu się zgadzamy.
saferłel napisał(a):Masz jakiś swoich faworytów z Vantage Point?
Obecnie to napewno i Slow i Architect i całkiem niezle brzmią "Oh Your God" oraz "Is A Robot" . Tak to taka moja czwórka z VP.


- 1981 - 16.05.2008 02:34 AM

saferłel napisał(a):Zapomniałem tytułu jednej z najlepszych płyt roku Icon_biggrin Punkt obserwacyjny, a znikający punkt w pewny sposób są powiązane ze sobą Icon_biggrin.....a Vanishing Point znam jedynie jako utwór w wykonaniu New Order i to jest świetne ;]
Chodziło mi o album "Vanishing Point" Primal Scream z 1997 r. Świetna kapela, a na tej płycie znalazł się hit "Kowalski" (#8 w UK!!)


- saferłel - 16.05.2008 03:04 PM

8 w UK w tamtych to było dobre miejsca....nie aż tak prestiżowe jak dziś jednak Icon_razz2
Primal Scream nie znam, ale nawet nie dawno przeglądałem ich profil na RYM i brytyjskiej wikipedii, zaciekawiły mnie gatunku jakie ten zespół wykonuje, ciekawe połączenia...


- Konrad - 16.05.2008 08:13 PM

saferłel, mimo iż nie wszyskie utwory na Twojej liście mi się podobają to jednak mbardzo mnie cieszą artyści stanowiący esencję naprawdę dobrej muzyki

The Jesus And Mary Chain - All Things Must Pass


- saferłel - 16.05.2008 08:30 PM

;] Co najważniejsza ta ''esencja'' jest równie mocna jak w czasach Psychocandy, Darklands czy Automatic....Lipton normalnie ;P


- Konrad - 16.05.2008 08:34 PM

a słyszałeś ich kawałek SOMETIMES ALWAYS z 1994 roku :?:


- saferłel - 16.05.2008 08:51 PM

Oczywiście. Genialny wręcz! Szkoda, że całościowo płyta....to ich najsłabszy album chyba :/, ale numer przedni!