Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 75 (09.05.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 75 (09.05.08)
Jutro wreszcie w swoim długim już życiu będzie mi dane odwiedzić stolicę naszego pięknego kraju. A jak już jechać to trzeba się wyszaleć. Czas na poznanie miasta mam zarezerwowany od 6 rano do 1 w nocy. Tak przynajmniej twierdzi moja nauczycielka historii ;] Szkoda, że sam dojazd tam zajmie 1/3 całego czasu wycieczki Icon_biggrin
Ale przechodząc do konkretów to z tego właśnie powodu notowanie przyśpieszone, choć tylko o jeden dzień.

Wiecie co...?, czuję się dość kiepsko. I nie mam ochoty siedzieć przy komputerze (no...przynajmniej w celach, które muszą wysilać moje szare komórki Icon_razz2 - zrelaksuje się przy snookerze na wp.pl), więc nie napiszę nic ciekawego do tego notowania, ani do listy płyt...zostanie mi więc oglądanie jak przez ten zabieg popularność mojej listy gwałtowanie spadnie/wzrośnie* A za tydzień wróce może do obszernych komentarzy do listy ;]

* skreślić niepotrzebne.

No, może kilka małych słówek. Chcę się wyżalić, że w tym tyg. leniuchowałem i nie słuchałem dobrej muzyki, tylko dużo kiepskiej. Czasem lubię mieć wolne popołudnie i w tym czasie z przyjemnością zagłębiam się w najbardziej odrażające i prymitywne twory jakie produkuje świat. A tak w ogóle to też mało słuchałem w tym tyg. płyt, głównie skupiłem się akurat na pozycjach z listy swojej oraz przypominałem sobie ciągle album Pj Harvey - To Bring You My Love, który chyba dostanie wymarzone 5 gwiazdek, bo to naprawdę kolejna wielka rzecz w dorobku tej...no na obecny stan mojej wiedzy muzycznej mogę tak napisać - najlepszej śpiewającej kobiety w historii muzyki ;]
Zauważcie, że Stachursky już w 1998 roku wydał płytę o bardzo proroczym tytule, która wybiegała w przyszłość, to tylko świadczy o tym, że to inni czerpią ze Stacha, a on jest oryginałem i wzorem idealnego piosenkarza. Jest w końcu płyta naszego najlepszego towaru eksportowego czyli Blog 27!. Nie dość, że robił on karierę na Germany top 40 singles! to teraz znów ma na to szansę przebojowym single z pierwszej płyty. Teledysk w linkach! W dodatku Tola jedzie do Ameryki by podbić tamtejszy rynek!

Ostrzegam by przy przeglądaniu listy albumów zwrócić uwagę na odpowiednie przypisy, ponieważ do dolnej połówki też dodałem linki do klipów. Ale oczywiście obejrzyjcie wszystko jak chcecie ;]

-----te płyty potraktujcie poważnie-----------------------------------------

01 - Pj Harbey - To Bring You My Love (1995) - Down By The Water
02 - Alice in Chains - Alice in Chains (1995)- Again
03 - Cranes - Population 4 (1997) - youtube mnie zawiódł Icon_sad
04 - Queens of the Stone Age - Queens of the Stone Age (1998) - Regular John (live)
05 - Pale Saints - The Comforts of Madness (1990) - patrz pozycja 3 Icon_sad
06 - The Last Shadow Puppets - The Age of the Understatement (2008) - The Age Of The Understatement

------płacz i zgrzytanie zębami----------------------------------------------

07 - Bajm - Ballady 2 (2008) - Szklanka Wody
08 - Blog 27 - Before I'll Die (2008) - Cute? (I'm Not Cute!)
09 - Stachursky - 1999 (1998) - Zostańmy Razem
10 - Stachursky - Urodziłem Się aby Grać (1997) - Kowbojskie Życie :D:D


Notowanie:


01. 01. 02. R.E.M. - Hollow Man

02. 03. 02. Nick Cave & The Bad Seeds - More News From Nowhere
03. 05. 05. Interpol - Pioneer To The Falls
04. 02. 08. Radiohead - Nude
05. 04. 06. dEUS - The Architect
06. 06. 05. Elbow - Grounds For Divorce
07. 07. 06. Portishead - Machine Gun
08. 15. 02. Coldplay - Violet Hill
09. 10. 04. Steve Lukather - Tell Me What You Want From Me
10. NE. 01. Coldplay - Viva La Vida

11. 11. 04. Goldfrapp - Happiness
12. 09. 07. Eric Avery & Shirley Manson - Maybe
13. 08. 11. PJ Harvey - The Devil
14. 14. 06. Lao Che - Hydropiekłowstąpienie
15. 12. 09. Rufus Wainwright - Between My Legs
16. 17. 04. The Racounteurs - Salute Your Solution
17. 13. 05. Jarvis Cocker - Heavy Weather
18. 20. 05. Rush - The Way The Wind Blows
19. 21. 03. The Wombats - Backfire In The Disco
20. 16. 09. Roisin Murphy - You Know Me Better

21. 23. 03. Guillemots - Get Over It
22. 19. 10. The Futureheads - The Beginning Of The Twist
23. 18. 07. Travis - Big Chair
24. 30. 02. Foo Fighters - Cheer Up Boys (Your Makeup Is Running)
25. 28. 03. Nine Inch Nails - Discipline
26. 22. 11. Lao Che - Drogi Panie
27. NE. 01. The Jesus And Mary Chain - All Things Must Pass
28. NE. 01. dEUS - Slow

29. 26. 10. Carla Bruni - Autumn
30. 32. 02. The Subways - Girls & Boys

31. 24. 08. Porcupine Tree - Normal
32. 25. 07. The Kooks - Always Where I Need To Be
33. NE. 01. Muzyka Końca Lata - Chłopaki
34. 27. 13. The Kills - U.R.A Fever
35. 31. 09. David Gahan - Saw Something
36. 29. 11. Blonde Redhead - Spring And By Summer Fall
37. 39. 03. Satellite Party - Only Love Let's Celebrate
38. 37. 03. British Sea Power - No Lucifer
39. 38. 05. Flykkiler - Fear
40. 40. 04. The Kills - Cheap And Cheerful

41. 33. 06. Supergrass - Bad Blood
42. 47. 04. The Charlatans - You Cross My Path
43. 36. 09. The Enemy - This Song
44. 35. 14. R.E.M. - Supernatural Superserious
45. 49. 08. Editors - Lullaby
46. 41. 11. Menomena - Rotten Hell
47. 34. 08. Counting Crows - You Can't Count On Me
48. 42. 10. Gnarls Barkley - Run
49. 43. 13. Lenny Kravitz - Love Love Love
50. 46. 20. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig!!!
-------------------------------------------------------------------------------
51. 44. 07. IAMX - The Alternative
52. 45. 17. The Hooosiers - Worst Case Scenario
53. 53. 05. The Raveonettes - You Want The Candy
54. 48. 16. Manic Street Preachers - The Second Great Depression
55. 50. 23. David Gahan - Deeper And Deeper

Z listy wypadły:

51 - Moby - Disco Lies - po 7 tyg.
52 - Siouxsie Sioux - About To Happen - po 8 tyg.
54 - Siouxsie Sioux - Here Comes That Day - po 13 tyg.
55 - Waglewski, Fisz, Emade - Dziób Pingwina - po 11 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2008 03:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
a co bedziesz u nas zwiedzal? Icon_mrgreen zdaj potem relacje jak bylo Icon_razz
no i wyspij sie przede wszystkim, tym bardziej, ze slabiej sie czujesz. poczytaj sobie jakas ksiazke lepiej, a nie tak tylko ciagle przy kompie Icon_razz.
pewnie przez tego Stachurskiego tak Ci sie pogorszylo. nastepnym razem uwazaj jak bedziesz przechodzil kolo jego plyty Icon_wink2.
ok, wierze Ci, ze sie slabiej czujesz - notowanie wcale nie ma nr 74, tylko 75 Icon_razz. czy w zwiazku z tym bedzie jakies podsumowanko? Icon_smile2
Coldplaz ladnie atakuje - 2 razy w dziesiatce u Ciebie, hoho. ciekawe kiedy bedzie ten b-side Icon_razz.
Hydro sie zatrzymalo, ale mam nadzieje, ze jeszcze pojdzie do gory.
uuu, Kuksi juz lecą, szkoda.
Nick dal rade wejsc na drugie, ciekawe czy bedzie na tyle silny, zeby powalczyc o zwyciestwo. moze jeszcze zdazy przed Coldplayem...
09.05.2008 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Do Warszawy tak naprawdę jadę do na sztukę Opiór W Oporze (16:00 - 19:00) Pozostały czas (11:00 - 16:00) to właśnie czas na zwiedzanie...i zobaczymy co z tego da się wykorzystać na wartościowe miejsca Icon_razz2 Jeszcze pewnie się dzieci z 1 gim, które też jadą uprą na jakiś cholerny Mcdonald Icon_razz2, ale to może w drodze powrotnej. W każdym razie to co zobaczymy, będzie zależało od tego jak wypadniemy z czasem i gdzie konkretnie będziemy. Nie mamy zatwierdzonego konkretnego planu. A relację zdam Icon_razz2 Czemu nie, może się dowiesz dzięki niej o jakiś nowych kanapkach w sieci fast foodu Icon_razz2

Nick jest silny jak skurczybyk Icon_biggrin Świetny, ruzbudowany numer, podziwiam go, że nagrał taki kawałek, który mimo 8 minut i praktycznie identycznej sekwencji (zwrotka, refren) nie nudzi...a sądzę, że skok na 1 bardzo możliwy będzie gdy zobaczę klip do tego utworu. Właśnie czytałem na forum Nicka, że kilka brytyjskich celebrities się w nim pokaże. Jestem ogromnie ciekawy. Utwór ma świetny tekst, najlepszy chyba na płycie i...i liczę może na jakieś nawiązania w klipie do niego ;]
Codlplay raczej z b-sidem się nie pojawi. Bez przesady. Musiałoby być naprawdę kiepsko z nowymi piosenkami czy to Coldów czy też ogólnie, żebym dał to na listę. B-sid jest ok...ale to b-sid, brzmi jak b-sid...i nie sądzę by karierę mógł zrobić. Na pewno Violet Hill i Viva La Vida są lepsze. Teraz zresztą Zimnogrających mam pod dostatkiem i to w top 15, więc...
Co do błędu w notowaniu to już poprawiam. Po prostu jak używam mozili to automatycznie zapamiętuje mi co wpisywałem kiedyś w te pola i wpisałem ''7'' i od razu mi wyskoczyły wszystkie notowania i ich daty od 70 w górę. Przeprawiłem datę, ale nie cyfrę ;]

Oj Stachursky chyba naprawdę źle na mnie wpłynął...rzucam już taką badziewną muzykę, bo zauważyłem i że chory po niej jestem, a i w ogóle ciężko wrócić do słuchania czegoś wartościowego ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2008 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
PS - żadem jubileusz się nie szykuję, nie wiem nawet czy będę robił coś na ''100''. Prawdopodobnie trzeba będzie poczekać do podsumowania 2 roku i może 2 lat razem.
A to w końcu będzie numerek 112, więc....po co tak się rozbijać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2008 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Do Warszawy tak naprawdę jadę do na sztukę Opiór W Oporze
zrobiles literowke, powinno byc "w Oborze" Icon_lol
saferłel napisał(a):A relację zdam Icon_razz2 Czemu nie, może się dowiesz dzięki niej o jakiś nowych kanapkach w sieci fast foodu Icon_razz2
Icon_lol
ostatnio zobaczylem reklame Burger Kinga. czyli BK znowu w Polsce! a pamietam, ze jak bylem w Londynie to polecialem zjesc Whoppera, bo pomyslalem, ze u nas tego nie znajde Icon_mrgreen .

no to milej wycieczki i... smacznego Icon_mrgreen .
09.05.2008 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin Niech będzie w ''Oborze'' Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin Hehe pewnie dzięki temu posłucham tej słynnej muzyki do tego spektaklu, akurat na liście mam numer, który zawiera w sobie nutki właśnie z tego spektaklu ;] (Between My Legs)

Dzięki za życzenia ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2008 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
 
saferłel napisał(a):01. 01. 02. R.E.M. - Hollow Man
Dzisiejsza piosenka dnia w trójce.
Może za tydzień tez i u mnie.
saferłel napisał(a):05. 04. 06. dEUS - The Architect
saferłel napisał(a):28. NE. 01. dEUS - Slow
Zdecydowanie wolę Slow.
saferłel napisał(a):06 - The Last Shadow Puppets - The Age of the Understatement (2008)
Po takiej kooperacji spodziewałem sie ciekawszej płyty.

[Obrazek: kleschko.png]
09.05.2008 08:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Hollow piosenką dnia w 3? - Jak miło ;]

Ja zdecydowanie wolę....cały nowy album grupy.

Ja również spodziewałem się lepszej rzeczy po Puppetsach, niby fajna płytka, ale trochę zbyt monotonna. Mimo, że kawałki są krótkie. Jest kilka super numerów jak planowany 2 singiel czy My Mistakes Were...., ale ogólnie 3/5, choć to pozytywna ocena jak najbardziej.
I sam pomysł z nadaniem muzyce takiego mexykańskiego wydźwięku i produkcji ala lata 60 też na +.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2008 08:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
 
Saferłel, moze juz śpisz przed wycieczka... a moze jeszcze gdzies tu jestes.
No to pytanko: świętujesz dzisiaj? (a jest co Icon_mrgreen )
09.05.2008 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Tak! Nagrałem sobie na wycieczkę, tzn zgrałem na mp3 całą kompilacje DM: Best Of 80-06, którą stworzyłem kilkanaście miesięcy temu i umilała mi ona czas, a potem jeszcze Enjoy Kaczkowskiej na sam koniec dnia ;] Po za tym jednak będąc w Warszawie nie było zbytnio okazji do jakiegoś szczególnego świętowania Icon_biggrin. Aaa i założyłem sobie na wycieczkę koszulke Songs Of Faith....to też się liczy ;]

A co do wycieczki to chociaż ogólnie było dośc kiepsko, bo nie jest komfortowym siedzenie około 10 godzin łącznie a busie, a potem oglądanie 3 godzinnego spektaklu (udanego jednak i to bardzo!) w sali gdzie temperatura sięgała ponad 30 stopni :/ Chcąc nie chcąc musiałem się trochę wyróżnić od innych i zdjąłem elegancką część garderoby i zostałem w swojej Depeszowej koszulinie Icon_razz2.....a potem te niekończące się kolejki do baru, gdzie Cola była po 5zł a Nestea po 6zł :/ Skandal.

Sama Warszawa jednak bardzo mi się podoba. Zobaczyłem chyba wszystkie najważniejsze punkty. Woronicza, Pałac Kultury, Stadio 10 Lecia, Grób Nieznanego Żołnierza...nawet Pałac Prezydencki, oczywiście byłem na Starym Mieście, które bardzo mi się podoba ale to jednak nie to samo co Kraków, wybacz Kubo Icon_biggrin
Spotkałem nawet grupę wiernych kibiców Legii, którzy gdy dowiedzieli się już, że nie jesteśmy z Bytomia lub Łodzi zaczęli skandować: CWKS Będzien wiernym fanem Legii jest czy coś takiego ;] i eskortowali nas od Centrum do autokaru.
Lubię takie wielkie metropolię ;] Szkoda, tylko, że dojazd tam to naprawdę kupa czasu Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 11:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Sama Warszawa jednak bardzo mi się podoba.
ciesze sie Icon_smile2. tym bardziej, ze jestes kolejna osoba w niedlugim przedziale czasu od ktorej to slysze.
saferłel napisał(a):Zobaczyłem chyba wszystkie najważniejsze punkty
a Mysliwiecka to gdzie?! Icon_mrgreen
tym bardziej, ze tuz przy Łazienkach, no i oczywiscie przy ulicy Łazienkowskiej... Icon_biggrin3
to sa dla mnie najwazniejsze miejsca w Warszawie Icon_mrgreen.
saferłel napisał(a):oczywiście byłem na Starym Mieście, które bardzo mi się podoba ale to jednak nie to samo co Kraków, wybacz Kubo Icon_biggrin
Icon_smile2
ja tam ciesze sie z tego, ze Ci sie podoba Icon_smile2.
mi tez nasza Starowka bardzo sie podoba.
saferłel napisał(a):Spotkałem nawet grupę wiernych kibiców Legii
bo o kibicach to mowi sie tylko wtedy jak jest jakas zadyma Icon_confused2. a gdy jest wszystko pieknie, gdy na stadion przychodzą setki ojcow z synami, chlopakow z dziewczynami, czy nawet cale rodziny, kiedy jest przyjazna atmosfera i pozytywne nastawienie do ludzi, to sie nie mowi. bo to przeciez malo medialne. bo to przeciez malo ciekawe. bo to przeciez kłóci sie z obrazem kibicow wykreowanym przez lata. i dlatego trzeba miec wlasne zdanie, a nie tylko na mediach bazowac. o!
11.05.2008 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Ja tam do tych kibiców nic nie mam. Było nawet całkiem zabawnie ;]

Akurat koło Myśliwieckiej ani nie przechodziłem, ani nie przejeżdzałem, kiedy robiliśmy jeszcze kółko wokół miasta by zobaczyć jak najwięcej rzeczy, zanim z niej wyjedziemy już Icon_smile, a szkoda....;[

A ty w jakiej części mieszkasz? Nie bój się, nie mam zamiaru cię odwiedzić, tylko ciekaw jestem czy może byłem w tamtej okolicy....;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 02:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
saferłel napisał(a):27. NE. 01. The Jesus And Mary Chain - All Things Must Pass
A to na pewno nowość? Icon_lol
Nie będę co tydzień pisał tego samego, więc zapytam. Jaki utwór miał największy staż na Twojej liście? Ile to było tygodni?
11.05.2008 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Tak nowośc. Co ma oznaczać ten uśmieszek, coś nie tak jest Icon_razz2?
Kingdom Of Doom ze stajni GBQ spędził 27 tyg na liście.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Już wiem, dlaczego nie kojarzyłem spokojniejszych fragmentów na Twoim nrze 1. Po prostu błyskawicznie mnie usypiały, a te mocniejsze budziły.
Szkoda, że Nude już za podium.
No no, drugi Coldplay debiutuje tydzień po pierwszym i to wyżej. Trzeba poznać.
Czy ta Choinka Jezusa i Marii to coś nowego?
11.05.2008 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Tak nowe. Pierwszy numer nagrany od 98 roku, czyli najnowszy po reaktywacji, na razie nagrany w wersji studyjnej na potrzeby serialu Heroes. Ciekawe czy na płycie będzie...bardzo chciałbym.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 03:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Tak nowośc. Co ma oznaczać ten uśmieszek, coś nie tak jest Icon_razz2?
Nie słyszałeś o All things must spaść? Icon_wink2
11.05.2008 04:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Aha ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 04:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):... a potem jeszcze Enjoy Kaczkowskiej na sam koniec dnia ;]
fajnie, ze do Ciebie tez to dotarło Icon_smile
(odrobinke sie do tego przyczyniłam Icon_mrgreen )

saferłel napisał(a):Po za tym jednak będąc w Warszawie nie było zbytnio okazji do jakiegoś szczególnego świętowania Icon_biggrin. Aaa i założyłem sobie na wycieczkę koszulke Songs Of Faith....to też się liczy ;]
pięknie to musiało wyglądac Icon_smile2
ja w swojej tez ostatnio byłam ... na koncercie Marka Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):
saferłel napisał(a):Sama Warszawa jednak bardzo mi się podoba.
ciesze sie Icon_smile2. tym bardziej, ze jestes kolejna osoba w niedlugim przedziale czasu od ktorej to slysze.
ja chyba tego Ci nie mówiłam, Kubo, ale mi tam tez sie podoba Icon_smile2
najbardziej to miejsce styku Myśliwieckiej, Torwaru i Stadionu Legii Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):
saferłel napisał(a):Zobaczyłem chyba wszystkie najważniejsze punkty
a Mysliwiecka to gdzie?! Icon_mrgreen
no własnie Icon_wink2
ku3a napisał(a):tym bardziej, ze tuz przy Łazienkach, no i oczywiscie przy ulicy Łazienkowskiej... Icon_biggrin3
i obok Stadion Legii (wiem, juz pisałam Icon_razz )
11.05.2008 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Eh widzę, że koniecznie będę musiał pojechać do stolicy drugi raz, aby odwiedzić Myśliwiecką, stadion Legii i Torwar i dacie mi spokój Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości