Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Myslovitz - Trzy sny o tym samym - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Myslovitz - Trzy sny o tym samym (/showthread.php?tid=17315)



Myslovitz - Trzy sny o tym samym - michal91d - 03.12.2012 06:10 PM

"Trzy sny o tym samym" to pierwszy singiel zapowiadający nowy singiel Myslovitz w nowym składzie.

Do posłuchania tutaj:




Mam wrażenie, że jest bardzo Rozenkowy Icon_smile


A jakby ktoś chciał posłuchać wersji koncertowej z Rojkiem to zapraszam tutaj


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - Marek - 03.12.2012 09:47 PM

wersja koncertowa sprzed 3 lat?! i to po angielskuIcon_sad a teraz to niby "nowy" singiel? hmmm....mam obawy co do Myslovitz,oj mam....


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - bugman - 04.12.2012 12:05 AM

zgadzam sie z zalozycielem tematu. rozenkowe bardzo, numer przecietny. jesli to ma byc nowa moc z nowym wokalista to jest slabo dosc


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - Adam1992 - 04.12.2012 02:27 PM

Ja też autentycznie słyszę tu Rozynka. Nie wiem czy to plus czy nie. Piosenka przypomina trochę dawny Myslovitz, ale wokal już nie ten sam niestety.


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - Dobromiera - 04.12.2012 05:33 PM

E no to jakieś żarty są...


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - Marek - 04.12.2012 07:50 PM

wracam do płyt z Arturem.nowemu Myslovitz mówię bye bye


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - dziobaseczek - 04.12.2012 07:53 PM

całą siłą Myslovitz była ta charakterystyczna britpopowa lekkość i bezpretensjonalność. Głos Rojasa była czymś niepowtarzalnym, czasem miała coś z maniery Bretta Andersona czasem Bowiego. Teraz to żywcem wytargany z radia poprawny wypełniacz przestrzeni. Nie mam pretensji do nikogo, niech grają disco polo nawet, ale stawianie tego obok tego co stworzone zostało z Arturem to pusty śmiech.


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - thestranglers - 04.12.2012 08:31 PM

Jako odtrutkę Dr Strangler zapodaje ostatni numer 1 na liście (w dodatku z KatowicIcon_wink):





(w ogóle dobrze że zdążyłem jeszcze w listopadzie 2011 obejrzeć koncert Myslovitz z Arturem)


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - adik 303 - 04.12.2012 08:34 PM

Słabiutkie. Icon_sad Choć jeśli mam być szczerzy to 'Ukryte' było niewiele lepsze. Oby kolejne single były choć trochę lepsze.


RE: Myslovitz - Trzy sny o tym samym - ku3a - 05.12.2012 12:26 PM

"Ukryte" to była jak dla mnie jedna wielka katastrofa. to tutaj jest przynajmniej na tyle bezpłciowe, żeby już nigdy nie zaprzątać sobie tym głowy i na spokojnie bez emocji zapomnieć.