Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Koncert Garbage w Krakowie, klub "Kwadrat", 16.11.2012 - relacje, wrażenia, opinie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Koncert Garbage w Krakowie, klub "Kwadrat", 16.11.2012 - relacje, wrażenia, opinie (/showthread.php?tid=17166)

Strony: 1 2


RE: Koncert Garbage w Krakowie, klub "Kwadrat", 16.11.2012 - relacje, wrażenia, opinie - Marcel - 18.11.2012 12:26 AM

Jeśli chodzi o następny singiel to bedzie to "Automatic Systematic Habit" Icon_razz

http://garbage.com/post/32272552292/garbage-beatport-contest


RE: Koncert Garbage w Krakowie, klub "Kwadrat", 16.11.2012 - relacje, wrażenia, opinie - Dobromiera - 18.11.2012 01:53 AM

Nie mam talentu do dłuższych wypowiedzi, ale spróbuję coś napisać.
To mi się wydawał szalony pomysł, 800 kilometrów (wg. PKP) na koncert. No, ale warto było. Icon_smile Co mi najbardziej zapadło w pamięć? Kontakt z publicznością, Shirley z gitarą, Shirley ucząca się mówić "dziękuję" po polsku. Icon_wink I jeden z gitarzystów (ten w garniturze) na końcu ubrał kapelusz, jak reszta zespołu zeszła i zaczął śpiewać. Icon_biggrin
Podobał mi się koncert. Takie kawałki jak I Think I'm Paranoid czy Why Do You Love Me roznosiły parkiet. Zaskoczyły mnie cięższe wersje Stupid Girl i When I Grow Up, poza tym nie od razu rozpoznałem Hammering In My Head, chyba najdziwniejszy utwór w repertuarze. Spokojniejsze kawałki również były przekonujące. No i zagrali Supervixen Icon_biggrin Choć jak było zagrane to aż tak się nie wyróżniało. Zabrakło Milk, no ale nie będziemy płakać nad rozlanym mlekiem.
Ogólnie super było się spotkać i zobaczyć Garbage na żywo.
No i wielkie dzięki dla Pawła za całą pomoc w dotarciu na koncert. Icon_smile


RE: Koncert Garbage w Krakowie, klub "Kwadrat", 16.11.2012 - relacje, wrażenia, opinie - prz_rulez - 18.11.2012 02:19 AM

E tam, dla mnie w przejechaniu Polski wzdłuż i wszerz nie ma nic szalonego, ale ja mam tanie bilety PKP, więc może nie będę się wypowiadać Icon_wink


RE: Koncert Garbage w Krakowie, klub "Kwadrat", 16.11.2012 - relacje, wrażenia, opinie - Dobromiera - 18.11.2012 03:14 AM

No niby nie, ale ja się w ogóle nie ruszam z domu poza tym że do szkoły, więc jak na mnie to ;P A, przyjmij moje zaproszenie na facebooku. Icon_smile


RE: Koncert Garbage w Krakowie, klub "Kwadrat", 16.11.2012 - relacje, wrażenia, opinie - prz_rulez - 18.11.2012 03:33 AM

Prawda, ja miałem tak samo przed rozpoczęciem studiów.