Największe forum list przebojów Mycharts.pl
George Michael - White Light - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: George Michael - White Light (/showthread.php?tid=15734)

Strony: 1 2


George Michael - White Light - Szymek79 - 27.06.2012 04:17 PM

Już w piątek premiera nowej piosenki George'a Michaela. Utwór nosi tytuł "White Light" i wydany zostaje czyli w 30 rocznicę debiutu Wham! na listach przebojów a było to nagranie "Wham Rap! (Enjoy What You Do)", na singlu znajdzie się również drugie nowe nagranie pt. "Song To The Siren".

[Obrazek: george-michael-white-light-1340807751.jpg]


RE: George Michael - White Light - saferłel - 27.06.2012 04:22 PM

I jako George Michael to wydaje? Rozumiem, że wciąż nie skończył kariery? Szkoda...tzn. moim zdaniem powinien się zdecydować co chce robić. Bawić się w podchody i wypuszczać jakieś marne charytatywne single co 2 lata czy spróbować się zmierzyć z wysokim poziomem niemal każdej swojej solowej płyty. A to już tyle lat od czasu premiery ''Patience'', chyba 10.


RE: George Michael - White Light - Szymek79 - 27.06.2012 04:24 PM

saferłel napisał(a):I jako George Michael to wydaje?
tak jako George Michael a od premiery "Patience" w marcu minęło 8 lat.


RE: George Michael - White Light - saferłel - 27.06.2012 04:27 PM

Dopiero 8 Icon_wink? No tak, 10 w takim razie od wydania pierwszych singli z tej płyty, bo pamiętam, że one tak spływały przez 2-3 lata (rocznikowo) Icon_smile

Ja bym WHAM reaktywował.

Aż sprawdziłem.....reaktywują się faktycznie! Tym bardziej dziwne, że nie wydają tego singla razem!


RE: George Michael - White Light - Szymek79 - 27.06.2012 04:31 PM

saferłel napisał(a):Ja bym WHAM reaktywował.
ale to tylko na jakąś trasę koncertową nie słyszałem nic o nowych nagraniach.


RE: George Michael - White Light - saferłel - 27.06.2012 04:39 PM

No też masz nowe nagranie powyżej Icon_razz2 Icon_wink


RE: George Michael - White Light - Szymek79 - 29.06.2012 01:11 PM






RE: George Michael - White Light - furbul - 29.06.2012 01:25 PM

STFU George!


RE: George Michael - White Light - 1981 - 29.06.2012 04:18 PM

Ależ mi smutno. Okropne nagranie. Icon_frown


RE: George Michael - White Light - Marek - 29.06.2012 04:20 PM

bomba!!


RE: George Michael - White Light - saferłel - 29.06.2012 05:21 PM

Icon_frown Też mnie ten utwór zasmucił. Niby po ''True Faith'' mogłem coś przeczuwać, ale czuję się rozczarowany i oszukany przez jednego z moich ulubionych popowych solistów ever Icon_cry2


RE: George Michael - White Light - bugman - 29.06.2012 06:45 PM

(29.06.2012 05:21 PM)saferłel napisał(a):  Icon_frown Też mnie ten utwór zasmucił. Niby po ''True Faith'' mogłem coś przeczuwać, ale czuję się rozczarowany i oszukany przez jednego z moich ulubionych popowych solistów ever Icon_cry2

umpa umpa umpa im the machine.taki numer to kazdy moze spiewac. gdzie jest ten czar z older ?


RE: George Michael - White Light - Marek - 29.06.2012 07:09 PM

co Wy w cuda wierzycie?? stary George nie wróci nigdy a ten jest taneczny popowy na najwyższym poziomie z mądrym tekstem (pewnie nikt z Was go nie przetłumaczył) i słyszycie tylko rytm na słabych basowo głośniczkach.George powiedział,że to bedzie płyta taneczna więc czego sie spodziewaliście ludziska?narzekacie jak dziadki w domu starców ,aż sie odechciewa czytać wielu postów.Nagranie jest w klimacie "Fast Love" (oo już widzę oburzenie hehe) a więc będzie tanecznie fankowo i popowo.Zejdźcie na ziemię ludzie i ostudźcie oczekiwania generalnie co do muzy tworzonej na świecie....najlepsze lata 90-te nigdy nie wrócą,myślałem ,że to dla wszystkich jasne ale się myliłem i to jest smutne.Madonna ble George ble i co dalej??same narzekania-to jest dopiero smutne.


RE: George Michael - White Light - Dobromiera - 29.06.2012 07:26 PM

Nie jest takie złe, ale jakiś taki za mało charakterystyczny ten utwór. Po prostu sobie płynie w tle, i tyle.


RE: George Michael - White Light - AKT! - 29.06.2012 07:42 PM

No więc, moje "głośniczki" nie są "słabe basowo" i potwierdzam, że jest to kaka jakich mało. A tekst, który miał ratować warstwę muzyczną, jest raczej mizerny.

Ach, i przeraża mnie okładka - wygląda jak reklama pasty do zębów dla pedofilów


RE: George Michael - White Light - saferłel - 29.06.2012 07:55 PM

Nie ma co komentować postu Marka. Niech się zastanowi nad tym co pisze w stronę kilku osób. i jak nas szufladkuje.

Co nie zmienia faktu, że...

aaktt napisał(a):wygląda jak reklama pasty do zębów dla pedofilów

To trochę kiepski żart. Aczkolwiek do samej idei pasty do zębów faktycznie pasuje, jak tak się popatrzeć Icon_biggrin

Ja oczywiście wierzę, że każdy artysta z dużym dorobkiem, który spędził na scenie kilka lat dłużej niż niektórzy nawet mają lat na tym forum, jest w stanie nas czymś pozytywnym zaskoczyć. Doświadczenie robi swoje, pewne tendencje do odnawiania schematów sprzed lat też przecież wypalają w takim czy innym wykonaniu. George na razie trochę błądzi. Porównanie do ''Fastlove'' oczywiście musi budzić uśmiech, bo te dwie piosenki są od siebie tak dalekie jak Polska i Ameryka. Niemniej - czy naprawdę nie stać go na napisanie organicznej, ''zdrowo-tanecznej'' melodii? Oczywiście, że stać. Pytanie czy dożyjemy tego.


RE: George Michael - White Light - AKT! - 29.06.2012 08:10 PM

saferłel napisał(a):To trochę kiepski żart.
Ze strony Dżordża owszem ^^


RE: George Michael - White Light - dziobaseczek - 02.07.2012 08:46 AM

1981 napisał(a):Ależ mi smutno. Okropne nagranie.
Dramatyczna rzecz. Facet się ewidentnie męczy. Nawet liczyłem na jakąś melodię. Okropność, brr..


RE: George Michael - White Light - Tomekk - 03.07.2012 05:21 PM

Naprawdę to jest słabe Icon_rolleyes
"Amazing" było ekstra, to pierwszy numer Georgea, który poznałem, ale potem nic ciekawego nie nagrał, a ta piosenka to koszmar.


RE: George Michael - White Light - Szymek79 - 13.07.2012 08:41 PM