Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Garbage - Battle in Me - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Garbage - Battle in Me (/showthread.php?tid=14749)



Garbage - Battle in Me - saferłel - 27.03.2012 05:40 PM

[Obrazek: scaled.php?server=217&filename=b...res=medium]

''Battle in Me'' to pierwszy brytyjski singiel z płyty ''Not Your Kind of People'' grupy Garbage. Piosenka miała właśnie swoją radiową premierę w BBC Radio 6, a od 21 kwietnia będzie dostępna do kupienia w ramach Record Store Day w wersji analogowej. Premiera komercyjna 7 maja, tydzień przed wydaniem albumu.





Tego właśnie oczekiwałem, takiej kwintesencji ich stylu. O ile ''Blood'' sprawiło mi wiele radości jako come-back singiel i trochę zaskoczyło swoim popowym, frywolnie-no-doubtowym charakterem, o tyle ''Battle in Me'' to już coś rasowego, pełnokrwistego i łatwo kojarzącego się z eklektycznym stylem kapeli. Dużo gitar, dużo elektronicznych drobiazgów, świetny most.....no, mocna rzecz. Niczym Pj Harvey za swoich ''dziwkarskich'' lat oraz Yeah Yeah Yeahs (''shaking, shaking!) Icon_wink


RE: Garbage - Battle in Me - Marek - 27.03.2012 05:54 PM

"Blood" wywołało u mnie niemiłą irytację natomiast ten singiel jest REWELACYJNY!


RE: Garbage - Battle in Me - michal91d - 27.03.2012 07:12 PM

Jak dla mnie lepsze od "Blood..."


RE: Garbage - Battle in Me - saferłel - 27.03.2012 07:17 PM

Dla mnie też Icon_cool I to nawet nie ''troszeczkę''.


RE: Garbage - Battle in Me - AKT! - 27.03.2012 07:18 PM

michal91d napisał(a):Jak dla mnie lepsze od "Blood..."
Tak, co do tego nie ma wątpliwości, ale po jednokrotnym odsłuchu nie wczułem się jeszcze należycie, więc więcej napiszę niebawem Icon_smile


RE: Garbage - Battle in Me - dziobaseczek - 27.03.2012 08:26 PM

dając to info zrobiłeś niedzwiedzią przysługę. Bo już miałem wpuścić blood na listę a tu taki killer. Zglupialem. Ale szykuje się niezla płyta.


RE: Garbage - Battle in Me - bugman - 27.03.2012 08:53 PM

mowilem ze wroca w wielkim stylu Icon_biggrin w koncu wroci dobry zespol z laska na wokalu ;]


RE: Garbage - Battle in Me - Tomekk - 27.03.2012 09:27 PM

Bardzo dobra rzecz.
pierwszy singiel był jak dla mnie przeciętny.
Ale ten numer daje nadzieję na wspaniały album.

saferłel napisał(a):eklektycznym stylem kapeli
no właśnie tego słówka mi brakowało, łączenie różnych pomysłów i dźwięków wyszło tu bardzo oryginalnie i świeżo.
Trzeba mieć talent, żeby osiągnąć taki efekt.


RE: Garbage - Battle in Me - saferłel - 28.03.2012 12:43 AM

Tomekk napisał(a):pierwszy singiel był jak dla mnie przeciętny.
Wyprodukowany równie efektownie, jak na moje ucho. Będzie mocno odstawał od zawartości płyty, sądząc po wszelkich dotychczasowych przesłankach, filmikach ze studia itd.... To była chyba specjalna szybka piłka dla Amerykanów, tak podejrzewam. Nie wiem po co, ponieważ jeśli jest się ''na swoim'', bez dużej wytwórni za plecami,i to ceną maksymalnej swobody jest porażka na listach bez względu na dopasowanie się do potrzeb słuchaczy. Niemniej, nadal uważam ''Blood'' za bardzo udane, zabawowe nagranie. ''Battle'' jest już ''poważne''.

Tomekk napisał(a):Trzeba mieć talent, żeby osiągnąć taki efekt.
I pieniądze na bardzo konkretny sprzęt/ludzi/technologie. Dlatego 3/4 debiutantów, którzy dopiero zaczynają i chcą tworzyć podobnie widowiskową i melodyjną muzykę w efekcie osiąga wielkie NIC.


RE: Garbage - Battle in Me - prz_rulez - 20.03.2013 07:57 PM

Nie spodziewałem się, że jeszcze coś napiszę w temacie singli Garbage z "Not Your Kind Of People", ale...



Normalnie jak nie Shirley!


RE: Garbage - Battle in Me - Remo - 20.03.2013 08:42 PM

Ale ta babka się trzyma Icon_rolleyes aż mi wstyd Icon_lol


RE: Garbage - Battle in Me - thestranglers - 20.03.2013 10:17 PM

Wszystkie single były rewelacyjne. Posypuję głowę popiołem bo swego czasu kręciłem trochę nosem...