Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lana Del Rey - Born To Die - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Lana Del Rey - Born To Die (/showthread.php?tid=13727)

Strony: 1 2 3


RE: Lana Del Rey - Born To Die - Marek - 06.01.2012 07:38 PM

niestety na żywo koleżanka wypada TRAGICZNIE,fałsz na fałszu.gwiazdka jednej piosenki.Podpisała konktrakt na bycie modelką kilka dni temu hmmm może to i lepiejIcon_smile


RE: Lana Del Rey - Born To Die - saferłel - 17.01.2012 10:44 PM

I jak wrażenia z odsłuchów płyty Icon_smile?


RE: Lana Del Rey - Born To Die - michal91d - 17.01.2012 10:49 PM

nie żartuj, już?
z tych utworów co znam to większość jest słabsza od "Video Games" i "Born to Die" (choć niektórzy pewnie będą twierdzić inaczej Icon_razz2)
czuję, że to po prostu będzie średnia płyta z paroma momentamiIcon_smile


RE: Lana Del Rey - Born To Die - AKT! - 18.01.2012 01:49 PM

pierwsze daty premiery w sumie chyba już jakoś w przyszłym tygodniu, więc nie ma się co dziwić, choć ja też jestem zaskoczony Icon_smile


RE: Lana Del Rey - Born To Die - michal91d - 24.01.2012 09:40 PM

widziałem, że niektórzy już zdążyli się zapoznać z albumem Icon_biggrin Ciekawe jakie są Wasze odczuciaIcon_smile Ja poczekam do premiery


RE: Lana Del Rey - Born To Die - saferłel - 24.01.2012 10:02 PM

Po co czekać do premiery? Kto nie wspiera ATCA, ściąga od razu!

Paradoksalnie, wersje demo niektórych piosenek były lepsze od ostatecznych, szczególnie przy ''National Anthem'' to czuć. Płyta jest niezła, utrzymana w takim równo beat-ującym średnim tempie. Trochę się zlewa (szczególnie produkcja jest bardzo powtarzalna w poszczególnych numerach), ale nie to jest zła rzecz, o nie Icon_smile


RE: Lana Del Rey - Born To Die - AKT! - 25.01.2012 01:29 PM

Mnie też martwi ta powtarzalność produkcji. Wszystkie piosenki pod tym względem kopiują "Video Games". Smyczki, ponętny głos Lany i hip-hopowy beat.


RE: Lana Del Rey - Born To Die - saferłel - 25.01.2012 02:27 PM

Mi chodzi nie tyle o sposób zaaranżowania, co konkretnie o pewną usilną próbę produkowania tej muzyki w ''formacie 3D''. Wszystko brzmi, jakby między poszczególnymi instrumentami, partiami wokalnymi były jakieś puste, rezonujące przestrzenie. Przysłowiowa ''scena'' często jest schowana baaardzo głęboko tj. znajduje się z tyłu. Dziwnie to brzmi w każdej kolejnej kompozycji, a w ''National Anthem'' kładzie ten numer na łopatki Icon_cry2 Miał być najlepszym i nic z tego :/

EDIT - sprawdziłem, że płytę produkował m.in. ..... Robopop. Myślałem, że ja wymyśliłem ten termin Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin I wszystko jasne ;P


RE: Lana Del Rey - Born To Die - przemek - 08.02.2012 10:27 AM

Posłuchałem sobie tej płyty wczoraj, dzisiaj i bardzo miło mnie zaskoczyła. Piosenki trochę się zlewają w jedno, fakt, ale mi to wcale nie przeszkadza.


RE: Lana Del Rey - Born To Die - Szymek79 - 07.03.2012 09:41 PM

"Blue Jeans" trzecim singlem z płyty.

[Obrazek: BlueJeansLana.jpg]


RE: Lana Del Rey - Born To Die - Szymek79 - 20.03.2012 05:37 PM

A oto i nowy clip do trzeciego singla.






RE: Lana Del Rey - Born To Die - Szymek79 - 23.03.2012 06:53 PM

Lana nie rezygnuje z podbicia Ameryki, wczoraj wystąpiła w American Idol z "Video Games".






RE: Lana Del Rey - Born To Die - Marek - 04.04.2012 04:09 PM

jako Lizzy Grant brzmiała chyba lepiej na zywoIcon_smile
http://www.billboard.com/#/column/viralvideos/pop-stars-before-they-were-famous-1004081456.story?page=3


RE: Lana Del Rey - Born To Die - Szymek79 - 22.04.2012 01:03 AM

Nowy clip Lany.






RE: Lana Del Rey - Born To Die - adik 303 - 22.04.2012 11:20 AM

Bardzo dobry teledysk, jak zwykle - nie podobała mi się tylko druga wersja Blue Jeans. Trzeba dodać, że na razie nie zostało potwierdzone jakoby Carmen miało zostać nowym singlem Icon_wink


RE: Lana Del Rey - Born To Die - saferłel - 22.04.2012 11:47 AM

Tego rodzaju klipy mogłyby powstać praktycznie pod każdy numer z płyty.


RE: Lana Del Rey - Born To Die - Szymek79 - 22.04.2012 01:36 PM

adik 303 napisał(a):Trzeba dodać, że na razie nie zostało potwierdzone jakoby Carmen miało zostać nowym singlem Icon_wink
"Carmen" jest to b-side singla "Blue Jeans".


RE: Lana Del Rey - Born To Die - AKT! - 22.04.2012 11:59 PM

podoba mi się; te jej klipy poskładane z różnych pozornie przypadkowych ujęć, noszą oznaki miejskiego artyzmu
natomiast piosenka, mimo aż nazbyt orkiestrowej aranżacji (swoją drogą nudnej jak flaki z olejem), wyraźnie obnaża braki wokalne Lany


RE: Lana Del Rey - Born To Die - AKT! - 23.04.2012 08:27 PM

swoją drogą ~ dość zabawne Icon_biggrin
[Obrazek: tumblr_m1xrxtTWXs1r402r3o1_400.gif]


RE: Lana Del Rey - Born To Die - Szymek79 - 17.08.2012 04:01 PM

W listopadzie ukaże się reedycja debiutanckiego albumu Lany pt. "Born To Die - Paradise Edition", znajdzie się na niej min. cover przeboju Bobby Vinton'a "Blue Velvet" nagranie będzie wykorzystane w kampanii reklamowej "H&M" na sezon jesień-zima 2012, premiera już 19 września.