Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 38 - Piosenka, którą ktoś cię katował - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 38 - Piosenka, którą ktoś cię katował (/showthread.php?tid=13040)

Strony: 1 2


RE: dzień 38 - Piosenka, którą ktoś cię katował - prz_rulez - 22.01.2019 10:52 PM

Chłopaki, jeśli pamiętacie jeszcze co to były za utwory, to podmieńcie linki Icon_smile

Katowanie Arcticami? Myślałem, że Ty, Dannarze, bardzo lubisz alternatywę Icon_smile

Okej, a ja już sobie pomyślałem czym mnie katowano. Mój pierwszy pierwszy współlokator na studiach miał obsesję na punkcie Ewy Farnej i po premierze katował mnie utworem "Toužím" (potem znanym w polskiej wersji jako "Ewakuacja"). Chwilę później jeszcze było ponownie z "Zodiakiem na melanżu" Monopolu. W sumie nie miało to ostatecznie tak złego skutku, skoro do dzisiaj oba utwory bardzo lubię.
Później jeszcze współlokatorka katowała mnie przez chwilę Adele, jeszcze zanim stała się tak olbrzymią gwiazdą i jeszcze w czasach, gdy dla mnie Duffy > Adele.
Były pewnie i inne drobne "katowania", ale skoro ich nie pamiętam, to chyba nie było tak źle.


RE: dzień 38 - Piosenka, którą ktoś cię katował - dannar - 23.01.2019 08:45 PM

(22.01.2019 10:52 PM)prz_rulez napisał(a):  Katowanie Arcticami? Myślałem, że Ty, Dannarze, bardzo lubisz alternatywę Icon_smile
Ale nie taką głupkowatą jak w tym utworze. I jeszcze ten teledysk... Później się dowiedziałem, że Alex Turner dał napisać tekst do tego utworu swojej dziewczynie, a reszta jego twórczości jest o wiele lepsza.


RE: dzień 38 - Piosenka, którą ktoś cię katował - Aro - 23.01.2019 09:23 PM

mój przyjaciel ze studiów w latach 90-tych często katował innych 50 sekundowym utworem.
A ja do tej pory uważam to za wybitne dzieło tego wykonawcy.
https://www.youtube.com/watch?v=sWKR7uLa77A


RE: dzień 38 - Piosenka, którą ktoś cię katował - prz_rulez - 23.01.2019 10:15 PM

dannar napisał(a):Ale nie taką głupkowatą jak w tym utworze.
Przecież jest taki miły i fajnie się buja Icon_smile

"Twistu" nie znałem, ciekawy numer.


RE: dzień 38 - Piosenka, którą ktoś cię katował - dannar - 24.01.2019 08:20 PM

(23.01.2019 10:15 PM)prz_rulez napisał(a):  
dannar napisał(a):Ale nie taką głupkowatą jak w tym utworze.
Przecież jest taki miły i fajnie się buja Icon_smile
"Jest taki miły" - to o nudnych i nijakich zazwyczaj Icon_wink