Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 03 - Piosenka, która cię rozwesela - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 03 - Piosenka, która cię rozwesela (/showthread.php?tid=11348)

Strony: 1 2 3


dzień 03 - Piosenka, która cię rozwesela - Yacy - 20.04.2011 12:54 PM

już połowa dnia za nami, a nie ma tematu? temat może założyć KAŻDY, wystarczy "pobrać" tytuł z tego postu: http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?p=151226#151226 i już Icon_smile2

skoro już tu jestem...

jaki utwór wprowadza mnie w dobry nastrój? jest tego sporo, ale do głowy przyszedł mi jako pierwszy ... jingel Icon_razz

ABC - The Look of Love





- Tomekk - 20.04.2011 01:01 PM

a mnie zawsze ogarnia szaleństwo przy "Lemon Tree".
nie jest to może wesoły utwór, ale ma w sobie coś pozytywnego.
no i co najważniejsze wprawia mnie w dobry nastrój Icon_razz



- michal91d - 20.04.2011 01:15 PM

W moim przypadku jest to Mika. Nie wiem czemu, ale gdy słucham właśnie "Grace Kelly" uśmiecham się sam do siebie. Bardzo pozytywny utwór.

Mika - Grace Kelly




- saferłel - 20.04.2011 02:16 PM

Też na zasadzie pierwszego skojarzenia z tematem, bo rozweselająco działają na mnie po prostu wszystkie dobre nagrania, których mam okazję słuchać. Goldfrappowski ''Happiness'' jest ze względu na swój jednoznaczny charakter (tematyka + klip - najlepszy obraz 2008 roku) na czele stawki Icon_smile




- AKT! - 20.04.2011 04:22 PM

Ja mam mnóstwo takich piosenek, bo lubię być w dobrym nastroju (banał, prawda?)
W sumie mógłbym codziennie wklejać jakichś Beach Boysów i myślę, że Czelendż by się spokojnie obronił (no może poza dniem 2), ale polecę nieszablonowo. Kawałek, który w ostatnie święta podczas największej śnieżycy potrafił zmusić mnie do "tarzania" się w śniegu, taki jest mocny! I nawet jest teledysk z TotP - The Wombles, "Womblin' Merry Christmas"



- przemek - 20.04.2011 04:55 PM

Nie mogę się nie zgodzić co do Goldfrapp i Miki (chociaż u niego wolę "My interpretation"). Ja nie mogę się ograniczyć do jednej piosenki, będą 3. Sonny J:



I'm from Barcelona:



Barcelony to właściwie co drugi utwór bym mógł tu wkleić, ale ten usłyszałem jako pierwszy, i jako rozweselacz sprawdza się najlepiej.

I siedzi mi w głowie jeszcze "Silk dream" Pleasure, który jest jakimś zespołem widmo, ciężko znaleźć o nich sensowne informacje. Wiem, że są z Norwegii. Nie pamiętam jak ich płyta się znalazła u mnie na komputerze, ale jest, i dostarcza czasem radości.

http://hulkshare.com/zm1ddyentpow


- kajman - 20.04.2011 06:32 PM

No i zaczynają się schody. Na razie niewysokie, ale będzie gorzej. Tak w ogóle to mam taki problem, że niektore piosenki pasują mi co najmniej do kilku dni.
No a dzisiaj to problem polega na tym, że piosenki mnie nie rozweselają. Wprawiają w pogodny nastrój, pozwalają wyjść z dołka, podnoszą na duchu - jest tego mnóstwo, ale myślę, że muzykę traktuję zbyt poważnie żeby mnie rozweselała.
Takich, które wprawiają mnie w pogodny nastroj mógłbym wymieniać i wymieniać - z tego co słuchałem w ciągu ostatniej godziny to byłaby gdzieś połowa. Natomiast jest utwór, który robi to zdecydowanie najlepiej jest jeden (właściwie są dwa takie utwory, ale o drugim będzie później) i muszę się przyznać, że wiem o czym on traktuje, ale na szczęście nie rozumiem słów. Muzycznie to jest po prostu odlot w krainę szczęsliwości. A ja lubię poniedziałki.
http://chomikuj.pl/Szczycik/Muzyka/from+House/3.15+-+The+Boomtown+Rats+-+I+Don't+Like+Mondays,172710623.mp3


- Aro - 20.04.2011 07:19 PM

Mnie także na ogół dużo cieszy i rozwesela Icon_lol i nawet smutne utwory potrafią wprowadzić w świetny nastrój , z sentymentu na pewno czynią to moi lokalni wykonawcy czyli Rewolucja i WC, ale w ostatnich latach w stałym kąciku jest też jeden zespół z Meksyku .

Panteon Rococo - Hijo de su




- furbul - 20.04.2011 08:29 PM

<uśmiech>
Grizzly Bear - Two Weeks


W ogóle wszystko, co wykorzystane zostanie w HIMYM podświadomie zdobywa u mnie dodatkowe punkty.


- stavanger - 20.04.2011 09:06 PM

Teraz już będzie mniej kontrowersyjnie Icon_wink2
a że nie było jeszcze nic po polsku to wybieram: Kult - Gdy nie ma dzieci




- Remo - 20.04.2011 09:50 PM

Z nowości:

Marina & The Diamonds - Oh No!



ze starszych: Robbie Williams - The Road to Mandalay - trochę przewrotnie, ale pam pam pam para pam pam pam jest mega pozytywne:



saferłel napisał(a):Też na zasadzie pierwszego skojarzenia z tematem, bo rozweselająco działają na mnie po prostu wszystkie dobre nagrania, których mam okazję słuchać. Goldfrappowski ''Happiness'' jest ze względu na swój jednoznaczny charakter (tematyka + klip - najlepszy obraz 2008 roku) na czele stawki Icon_smile

Przyznam się że wcześniej nie widziałem video, po obejrzeniu piosenka zyskuje jeszcze bardziej. Ogółem to moja ulubiona piosenka z ST Icon_smile


- Szymek79 - 21.04.2011 12:32 AM

Erasure - Take A Chance On Me

Jeden z moich ulubionych coverów jak tu się nie uśmiechnąć jak się ma w pamięci do tego video



- prz_rulez - 21.04.2011 02:29 PM

Pod ABC mógłbym się podpisać, niemniej jednak wybiorę:

+ ogrom bałkańskiego pop-folku na czele z Moją sztiklą Severiny:



- AKT! - 21.04.2011 02:34 PM

"The Road to Mandalay" to moja ulubiona piosenka Robbiego, obok "Tripping" Icon_biggrin3


- mike - 21.04.2011 10:42 PM

Muppet Show - Mahna Mahna


Nic bardziej nie rozwesela Icon_biggrin3


- Aro - 22.04.2011 07:01 AM

Tak Icon_mrgreen
Muppety są rewelacyjne




- ku3a - 22.04.2011 08:26 AM

tutaj zupełnie nie umiem zdecydować Icon_smile2.
mnóstwo tego jest Icon_smile2.
prawie wszyscy T-Raperzy znad Wisły, sporo Blendersów, poza tym "Ja wiedziałem, że tak będzie" - ale to tylko takie które w 10 sekund wymyśliłem Icon_smile2.


- Yacy - 22.04.2011 09:55 AM

Ja chyba inaczej zrozumiałem temat...
Mapety mnie np. rozśmieszają, a to jest temat nr 25 Icon_smile2
Może nie do końca się to wyklucza, ale jednak wesołość, a śmieszność to co innego Icon_smile2


- Aro - 22.04.2011 10:09 AM

Co do śmiesznosci może to np. uczynić także jakaś straszna szmira, jeśli patrzymy od tej strony mniej przyjemnej , negatywnej. Icon_wink2


- AKT! - 22.04.2011 11:42 AM

Yacy napisał(a):Ja chyba inaczej zrozumiałem temat...
Tak, ja też.