Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Miszon Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 11 484
RE: Przy muzyce o sporcie
W sumie też mi się wydaje, że jeszcze jest otwarta stawka, szczególnie przy tak spłaszczonej tabeli.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
Wczoraj 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 8 186
Dokładnie w naszej Ekstraklasie wszystko jest możliwe, no chyba że już dziś jak Jagiellonia i Śląsk wygrają, to raczej jednej z tych ekip uda się utrzymać przewagę do końca?
I wtedy zostanie walka o jedno miejsce w pucharach, bo ktoś wszak weźmie puchar Polski i wcale nie musi to być Pogoń. Icon_wink
Mecz Rakowa z Legią oglądałem tylko sporadycznie, no ale Portugalczyk na ławce gości wyglądał jakoś dziwnie, jakby tam nie pasował.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
Dzisiaj 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 10 065
No właśnie, myślę, że jeśli dziś Jaga wygra, a Śląsk pogubi punkty (co jest chyba dość realne), to będzie to w obecnej sytuacji całkiem spory krok do upragnionego celu.
Ale oczywiście dużo się jeszcze może wydarzyć, przede wszystkim trzeba by spojrzeć na terminarz, choć - jak widać - pogubić punkty można nawet z autsajderem.
Choć właśnie akurat Jagę i Śląsk cechuje raczej dość stabilna forma i to może być klucz do sukcesu.

WOLNE MEDIA!!!
Dzisiaj 09:10 AM
Miszon Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 11 484
(Dzisiaj 12:26 AM)Sundrajta napisał(a):  Mecz Rakowa z Legią oglądałem tylko sporadycznie, no ale Portugalczyk na ławce gości wyglądał jakoś dziwnie, jakby tam nie pasował.
Również raczej zerkałem, ale ja i tak nie znam tych trenerów, więc nic takiego nie odczułem Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
Dzisiaj 09:20 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości