Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Typer Mistrzów 2023/2024 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Typer Mistrzów 2023/2024 (/showthread.php?tid=67446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - kajman - 02.10.2023 05:25 PM

C* 18:45 Union Berlin — SC Braga x
D* 18:45 Red Bull Salzburg — Real Sociedad San Sebastian 1
A* 21:00 FC København — Bayern Monachium 2
A* 21:00 Manchester United — Galatasaray Stambuł 1
B* 21:00 PSV Eindhoven — Sevilla FC 1
B* 21:00 RC Lens — Arsenal Londyn 1
C* 21:00 SSC Napoli — Real Madryt 1
D* 21:00 Inter Mediolan — Benfica Lizbona 2


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 03.10.2023 01:16 PM

Czekam jeszcze na typy dzisiejszych spotkań od Dyfeo.


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - piotreklp3 - 03.10.2023 11:19 PM

(20.09.2023 07:10 PM)thestranglers napisał(a):  no i teraz klops, jeśli powtórzą się głosy
Przypadek, nie widziałem jak typowałeś Icon_wink

mecze środowe (4-10):
E* 18:45 Atletico Madryt — Feyenoord Rotterdam 1
H* 18:45 Royal Antwerpia — Szachtar Donieck 1
E* 21:00 Celtic Glasgow — Lazio Rzym 2
F* 21:00 Newcastle United — Paris Saint-Germain 1
F* 21:00 Borussia Dortmund — AC Milan 1
G* 21:00 RB Leipzig — Manchester City 2
G* 21:00 Crvena Zvezda Belgrad — Young Boys Berno 1
H* 21:00 FC Porto — FC Barcelona
1


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - thestranglers - 04.10.2023 01:12 PM

E* 18:45 Atletico Madryt — Feyenoord Rotterdam 1
H* 18:45 Royal Antwerpia — Szachtar Donieck 1
E* 21:00 Celtic Glasgow — Lazio Rzym 2
F* 21:00 Newcastle United — Paris Saint-Germain 1
F* 21:00 Borussia Dortmund — AC Milan 2
G* 21:00 RB Leipzig — Manchester City 2
G* 21:00 Crvena Zvezda Belgrad — Young Boys Berno 1
H* 21:00 FC Porto — FC Barcelona 2


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 04.10.2023 02:53 PM

A zatem jeszcze tylko neo01 i przynajmniej w grupie B będziemy mieli komplet typów. Icon_wink


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - neo01 - 04.10.2023 03:09 PM

E* 18:45 Atletico Madryt — Feyenoord Rotterdam 1
H* 18:45 Royal Antwerpia — Szachtar Donieck 1
E* 21:00 Celtic Glasgow — Lazio Rzym X
F* 21:00 Newcastle United — Paris Saint-Germain 1
F* 21:00 Borussia Dortmund — AC Milan 1
G* 21:00 RB Leipzig — Manchester City 2
G* 21:00 Crvena Zvezda Belgrad — Young Boys Berno 1
H* 21:00 FC Porto — FC Barcelona 2


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 21.10.2023 05:54 PM

mecze wtorkowe (24-10):
A* 18:45 Galatasaray Stambuł — Bayern Monachium
D* 18:45 Inter Mediolan — Red Bull Salzburg
A* 21:00 Manchester United — FC København
B* 21:00 RC Lens — PSV Eindhoven
B* 21:00 Sevilla FC — Arsenal Londyn
C* 21:00 SC Braga — Real Madryt
C* 21:00 Union Berlin — SSC Napoli
D* 21:00 Benfica Lizbona — Real Sociedad San Sebastian


mecze środowe (25-10):
E* 18:45 Feyenoord Rotterdam — Lazio Rzym
H* 18:45 FC Barcelona — Szachtar Donieck
E* 21:00 Celtic Glasgow — Atletico Madryt
F* 21:00 Paris Saint-Germain — AC Milan
F* 21:00 Newcastle United — Borussia Dortmund
G* 21:00 Young Boys Berno — Manchester City
G* 21:00 RB Leipzig — Crvena Zvezda Belgrad
H* 21:00 Royal Antwerpia — FC Porto


Pary trzeciej kolejki wyglądają następująco:

Grupa A
TuneHunterz → kajman
kuba015 → Dyfeomorfizm


Grupa B
piotreklp3 → Sundrajta
thestranglers → neo01


Myślę że dla Dyfeo to już ostatnia szansa, by włączyć się realnie do walki o awans do półfinału. Icon_arrow
Tabelę wrzucę za chwilę, bo najpierw wolałem żebyście mieli podane nadchodzące spotkania.


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 21.10.2023 07:58 PM

Wyniki LM w drugiej kolejce:

mecze wtorkowe (3-10):
C* Union Berlin — SC Braga 2
D* Red Bull Salzburg — Real Sociedad San Sebastian 2
A* FC København — Bayern Monachium 2
A* Manchester United — Galatasaray Stambuł 2
B* PSV Eindhoven — Sevilla FC X
B* RC Lens — Arsenal Londyn 1
C* SSC Napoli — Real Madryt 2
D* Inter Mediolan — Benfica Lizbona 1

mecze środowe (4-10):
E* Atletico Madryt — Feyenoord Rotterdam 1
H* Royal Antwerpia — Szachtar Donieck 2
E* Celtic Glasgow — Lazio Rzym 2
F* Newcastle United — Paris Saint-Germain 1
F* Borussia Dortmund — AC Milan X
G* RB Leipzig — Manchester City 2
G* Crvena Zvezda Belgrad — Young Boys Berno X
H* FC Porto — FC Barcelona 2

Wyniki i tabele TM po drugiej kolejce:

Dyfeomorfizm 0-2 kajman
kuba015 0-4 TuneHunterz
-------------------------------------
kajman 2-4 kuba015
TuneHunterz 3-0
Dyfeomorfizm

Grupa A (wtorkowa)
1. **** 6 **** 7 - 0 *** TuneHunterz [Bayern Monachium]
2. **** 3 **** 4 - 4 *** kajman [FC Barcelona]
3. **** 3 **** 4 - 6 *** kuba015 [Royal Antwerpia]
4. **** 0 **** 0 - 5 *** Dyfeomorfizm [Crvena Zvezda Belgrad]


neo01 2-6 Sundrajta
thestranglers 4-4 piotreklp3

----------------------------------------
Sundrajta 5-5 thestranglers
piotreklp3 4-4 neo01


Grupa B (środowa)
1. **** 4 *** 11 - 7 *** Sundrajta [SSC Napoli]
2. **** 2 **** 9 - 9 *** thestranglers [Borussia Dortmund]
3. **** 2 **** 8 - 8 *** piotreklp3 [Real Sociedad San Sebastian]
4. **** 1 *** 6 - 10 *** neo01 [Sevilla FC]



RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 21.10.2023 08:09 PM

Klasyfikacja Strzelców (po drugiej kolejce)
kolejno: miejsce, uczestnik - suma trafień, liczba typowanych meczów (skuteczność)

1. Sundrajta - 11 / 16 (68,8%)
2. thestranglers - 9 / 16 (56,3%)
3. piotreklp3 - 8 / 16 (50%)
4. TuneHunterz - 7 / 16 (43,8%)
5. neo01 - 6 / 14 (42,9%)
6. kuba015 - 4 / 8 (50%)
7. kajman - 4 / 16 (25%)
Dyfeomorfizm - 0 / 0 (0%)

Sytuacja się odrobinę wyrównała, ale ogólnie liderzy z grup są wyżej od pozostałych rywali, chociaż grupa B w tej klasyfikacji wyraźnie przoduje.


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - thestranglers - 22.10.2023 06:29 PM

mecze środowe (25-10):
E* 18:45 Feyenoord Rotterdam — Lazio Rzym 1
H* 18:45 FC Barcelona — Szachtar Donieck 1
E* 21:00 Celtic Glasgow — Atletico Madryt 2
F* 21:00 Paris Saint-Germain — AC Milan 1
F* 21:00 Newcastle United — Borussia Dortmund 1
G* 21:00 Young Boys Berno — Manchester City 2
G* 21:00 RB Leipzig — Crvena Zvezda Belgrad 1
H* 21:00 Royal Antwerpia — FC Porto 2


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - kajman - 22.10.2023 06:52 PM

A* 18:45 Galatasaray Stambuł — Bayern Monachium 2
D* 18:45 Inter Mediolan — Red Bull Salzburg 1
A* 21:00 Manchester United — FC København 1
B* 21:00 RC Lens — PSV Eindhoven 1
B* 21:00 Sevilla FC — Arsenal Londyn x
C* 21:00 SC Braga — Real Madryt 1
C* 21:00 Union Berlin — SSC Napoli 1
D* 21:00 Benfica Lizbona — Real Sociedad San Sebastian 1


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - TuneHunterz - 22.10.2023 07:14 PM

A* 18:45 Galatasaray Stambuł — Bayern Monachium 1
D* 18:45 Inter Mediolan — Red Bull Salzburg 1
A* 21:00 Manchester United — FC København 1
B* 21:00 RC Lens — PSV Eindhoven 2
B* 21:00 Sevilla FC — Arsenal Londyn 2
C* 21:00 SC Braga — Real Madryt 2
C* 21:00 Union Berlin — SSC Napoli 2
D* 21:00 Benfica Lizbona — Real Sociedad San Sebastian 1


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - kuba015 - 22.10.2023 09:56 PM

mecze wtorkowe (24-10):
A* 18:45 Galatasaray Stambuł — Bayern Monachium 2
D* 18:45 Inter Mediolan — Red Bull Salzburg 1
A* 21:00 Manchester United — FC København 1
B* 21:00 RC Lens — PSV Eindhoven 2
B* 21:00 Sevilla FC — Arsenal Londyn 2
C* 21:00 SC Braga — Real Madryt 2
C* 21:00 Union Berlin — SSC Napoli 2
D* 21:00 Benfica Lizbona — Real Sociedad San Sebastian 1


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 24.10.2023 12:13 AM

mecze środowe (25-10):
E* 18:45 Feyenoord Rotterdam — Lazio Rzym X
H* 18:45 FC Barcelona — Szachtar Donieck 1
E* 21:00 Celtic Glasgow — Atletico Madryt 2
F* 21:00 Paris Saint-Germain — AC Milan 1
F* 21:00 Newcastle United — Borussia Dortmund 1
G* 21:00 Young Boys Berno — Manchester City 2
G* 21:00 RB Leipzig — Crvena Zvezda Belgrad X
H* 21:00 Royal Antwerpia — FC Porto 2


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 24.10.2023 05:28 PM

Widzę, że chyba Dyfeomorfizm jednak zrezygnował z zabawy, a szkoda bo w ten sposób grupa A nie jest kompletna.


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - piotreklp3 - 24.10.2023 05:29 PM

mecze środowe (25-10):
E* 18:45 Feyenoord Rotterdam — Lazio Rzym 2
H* 18:45 FC Barcelona — Szachtar Donieck 1
E* 21:00 Celtic Glasgow — Atletico Madryt 2
F* 21:00 Paris Saint-Germain — AC Milan x
F* 21:00 Newcastle United — Borussia Dortmund x
G* 21:00 Young Boys Berno — Manchester City 2
G* 21:00 RB Leipzig — Crvena Zvezda Belgrad 1
H* 21:00 Royal Antwerpia — FC Porto 2


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 25.10.2023 12:46 AM

Czekam jeszcze na typy od neo01. Icon_arrow


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 25.10.2023 03:52 PM

Ostatnia(?) szansa dla wyżej wspomnianego forumowicza.


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - neo01 - 25.10.2023 05:44 PM

E* 18:45 Feyenoord Rotterdam — Lazio Rzym X
H* 18:45 FC Barcelona — Szachtar Donieck 1
E* 21:00 Celtic Glasgow — Atletico Madryt 2
F* 21:00 Paris Saint-Germain — AC Milan 1
F* 21:00 Newcastle United — Borussia Dortmund 1
G* 21:00 Young Boys Berno — Manchester City 2
G* 21:00 RB Leipzig — Crvena Zvezda Belgrad 1
H* 21:00 Royal Antwerpia — FC Porto 2


RE: Typer Mistrzów 2023/2024 - Sundrajta - 02.11.2023 01:19 AM

Wyniki LM w trzeciej kolejce:

mecze wtorkowe (24-10):
A* Galatasaray Stambuł — Bayern Monachium 2
D* Inter Mediolan — Red Bull Salzburg 1
A* Manchester United — FC København 1
B* RC Lens — PSV Eindhoven X
B* Sevilla FC — Arsenal Londyn 2
C* SC Braga — Real Madryt 2
C* Union Berlin — SSC Napoli 2
D* Benfica Lizbona — Real Sociedad San Sebastian 2

mecze środowe (25-10):
E* Feyenoord Rotterdam — Lazio Rzym 1
H* FC Barcelona — Szachtar Donieck 1
E* Celtic Glasgow — Atletico Madryt X
F* Paris Saint-Germain — AC Milan 1
F* Newcastle United — Borussia Dortmund 2
G* Young Boys Berno — Manchester City 2
G* RB Leipzig — Crvena Zvezda Belgrad 1
H* Royal Antwerpia — FC Porto 2

Wyniki i tabele TM po trzeciej kolejce:

Dyfeomorfizm 0-2 kajman
kuba015 0-4 TuneHunterz
-------------------------------------
kajman 2-4 kuba015
TuneHunterz 3-0
Dyfeomorfizm
------------------------------------------
TuneHunterz 5-3 kajman
kuba015 6-0
Dyfeomorfizm

Grupa A (wtorkowa)
1. **** 9 *** 12 - 3 **** TuneHunterz [Bayern Monachium]
2. **** 6 *** 10 - 6 **** kuba015 [Royal Antwerpia]
3. **** 3 **** 7 - 9 **** kajman [FC Barcelona]
4. **** 0 **** 0 - 11 *** Dyfeomorfizm [Crvena Zvezda Belgrad]


neo01 2-6 Sundrajta
thestranglers 4-4 piotreklp3

----------------------------------------
Sundrajta 5-5 thestranglers
piotreklp3 4-4 neo01

-----------------------------------
piotreklp3 4-4 Sundrajta
thestranglers 6-5 neo01


Grupa B (środowa)
1. **** 5 *** 15 - 11 *** Sundrajta [SSC Napoli]
2. **** 5 *** 15 - 14 *** thestranglers [Borussia Dortmund]
3. **** 3 *** 12 - 12 *** piotreklp3 [Real Sociedad San Sebastian]
4. **** 1 *** 11 - 16 *** neo01 [Sevilla FC]