Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej oczekiwane albumy 2011 roku
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Ja też czekam przede wszystkim na Edytę Bartosiewicz

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
11.12.2010 05:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
Konrad napisał(a):Ja też czekam przede wszystkim na Edytę Bartosiewicz

kolejny jeszcze wierzy ? gratuluje i podziwiam ;] ale obys mial racje, obys
12.12.2010 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #23
 
odnośnie mojego rankingu nie wiem czy przypadkiem nie zmienić kolejności miejsc 1-2.
Po przesłuchaniu nowego utworu: http://www.youtube.com/watch?v=AtE1dPaIhtM uważam, że niepokorni chłopcy (tak, niepokorni - wystarczy obejrzeć teledysk do tego nagrania na NME) będą najjaśniejszą gwiazdą przyszłego roku. Dodam jeszcze, że za produkcję ich debiutanckiego albumu odpowiada Stephen Street, znany ze współpracy z Blur Icon_wink2
15.12.2010 08:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Street to jest nazwisko. Brother może być fajny, chociaż bardzo krytycznie wypowiada się o nich Liam Gallagher. Nazwał im ich czymś z przedrostkiem ''fucking'' Icon_wink2
Ale słychać, że chłopaki nie uprawiają indie-srindie, tylko starają się emitować muzykę na klasycznie britpopowym kanale. Dla mnie to duży plus. Jeśli britpop ma się odrodzić, to z nimi na początku.

PS - Michał, posiadasz jakieś empetrójki tej kapeli? (jedną mam, ale to ''new year's day'' chociażby) I czy wiesz, czy jest to album mix czy jakieś demo dopiero?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2010 09:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
saferłel napisał(a):Street to jest nazwisko. Brother może być fajny, chociaż bardzo krytycznie wypowiada się o nich Liam Gallagher. Nazwał im ich czymś z przedrostkiem ''fucking'' Icon_wink2
Np. "fucking great"? Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.12.2010 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Nazwał im ich czymś z przedrostkiem ''fucking''
a dokładniej "little f*cking posh lads with tattoos" Icon_biggrin3 Czytałem ostatnio artykuł z NME o Brother. Najbardzije podobało mi się to: Przed koncertem zespół Brother zapowiedział: Are you ready for “the future of music”? If not, leave now Icon_biggrin3

EDIT:
saferłel napisał(a):PS - Michał, posiadasz jakieś empetrójki tej kapeli? (jedną mam, ale to ''new year's day'' chociażby) I czy wiesz, czy jest to album mix czy jakieś demo dopiero?
Time Machine jest do ściągnięcia z ich oficjalnej strony Icon_wink2 a "Darling Buds of May" powinieneś mieć gdzieś w skrzynce odbiorczej swojej poczty Icon_wink2 (wiadomość z 22.10)
15.12.2010 09:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
fucking-great to chyba nic krytycznego. Nie pamiętam jak to leciało, cytat był wygwiazdkowany Icon_razz2 Nie starałem się rozszyfrować.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2010 09:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
michal91d napisał(a):Przed koncertem zespół Brother zapowiedział: Are you ready for “the future of music”? If not, leave now Icon_biggrin3
Cóż, dla mnie nie brzmią jak muzyka przyszłości, a raczej przeszłości. Ale to bardzo dobrze. Ewentualnie rozumiem to tak, że ich przyszłość wiąże się z terminem post-przeszłość Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2010 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
saferłel napisał(a):fucking-great to chyba nic krytycznego.
No właśnie, nie wszystko co jest poprzedzone "fucking" musi być krytyczne Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.12.2010 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
No ok, ale przecież ja nic takiego nie napisałem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2010 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
Można tak było wydedukować na podstawie:
saferłel napisał(a):Brother może być fajny, chociaż bardzo krytycznie wypowiada się o nich Liam Gallagher. Nazwał im ich czymś z przedrostkiem ''fucking'' Icon_wink2
W związku z czym uknułem tenże nieśmieszny żarcik Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.12.2010 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
aaktt napisał(a):Można tak było wydedukować na podstawie:
saferłel napisał(a):Brother może być fajny, chociaż bardzo krytycznie wypowiada się o nich Liam Gallagher. Nazwał im ich czymś z przedrostkiem ''fucking'' Icon_wink2
W związku z czym uknułem tenże nieśmieszny żarcik Icon_mrgreen

a o kim liam sie dobrze wyraza ?zassze tylko fakingi i szity mowi o kazdym Icon_razz2
16.12.2010 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Dokładnie. Wyjątkiem są chyba tylko Verve Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.12.2010 06:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najbardziej oczekiwane albumy 2014 roku saferłel 20 3 838 12.12.2013 01:01 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Najbardziej oczekiwane albumy 2013 roku michal91d 13 2 948 27.12.2012 11:52 AM
Ostatni post: Tomekk
  Najbardziej oczekiwane albumy 2012 roku saferłel 40 8 103 29.12.2011 08:20 PM
Ostatni post: AKT!
  Najbardziej oczekiwane albumy 2010 roku saferłel 67 10 577 20.03.2010 03:57 PM
Ostatni post: mike
  Najbardziej oczekiwane albumy 2009 roku abd3mz 130 33 475 31.08.2009 02:49 AM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości