Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowanie 1000 notowań - płyty
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #61
 
ku3a napisał(a):
Szymek79 napisał(a):tytułowy numer nie do końca mi się podobał ale "Desert Rose" i "A Thousand Years" to jedne z moich ulubionych utworów Stinga
a dla mnie właśnie "Brand New Day" jest numerem 1 z tej płyty Icon_smile2. wspaniały tekst Icon_smile2.
Popieram! Rewelka tekst, cała masa świetnych erotycznych metafor. Aż się całego nauczyłem Icon_smile2 . I wstęp super, jak tak powoli się robi jasno, a potem takie "plum" i jakby pierwszy promień słońca wyjrzał zza horyzontu i leci motyw H Fis H Fis i harmonijka Steviego Icon_smile2 .
Z tej płyty jeszcze Fill her up bardzo lubiłem mimo, że to country. Ale za to świetnie przechodzące w jakieś gospel czy coś.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.12.2010 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 635
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #62
 
ku3a napisał(a):88. 190. 1x1. 33. Songs Of Faith And Devotion - Depeche Mode (96)
86. 196. 1x7. 30. The Fat Of The Land - Prodigy (318)
genialne albumy

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.12.2010 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #63
 
ku3a napisał(a):"Melassa" to chyba ostatni tak przebojowy album Kazika. Potem już zaczął trochę eksperymentować i nagrywać bardziej dla siebie niż dla słuchacza.
Dobrze ujęte. Jak sobie posłuchałem w sklepie "41" to się złapałem za głowę, bo z półtorej godziny muzyki może ze 3 kawałki w ogóle się nadawały do słuchania. W tym 1 to autocover (Poland).
CHoć już tutaj na jednej stronie (nie pamięam, czy to była wschodnia, czy zachodnia) kasety były początki takich ciągot - Lśnij potęgo kościołów, Wicuś ulepił grzybki, coś jeszcze, a nawet Gdybym wiedział, to co wiem (lubiłem tylko wersję z Możdżerem samym).

Santana, Kult, Sting, Liroy (w sumie oba, już nie pamiętam który był fajniejszy), Prodigy, Franz, BigCyc - o tak bym ustawił tą dwudziestkę.
Aczkolwiek mam tylko Santanę i Kazika"Melassa". I ze Stinga, Liroyów i DM co fajniejsze kawałki przegrane od znajomych. Ugly Kid Joe kiedyś pożyczyłem w podstawówce od kumpla i mi się podobało, ale jakoś tak się skończyło, że jednak nie przegrałem tego. Czy szybko musiałem oddać czy coś nie miałem kasety pod ręką, nie pamiętam. Ale ze 3 kawałki bardzo fajne były.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.12.2010 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #64
 
ku3a napisał(a):87. 193. 1x4. 28. Franz Ferdinand - Franz Ferdinand (726)
to moja ulubiona płyta z tej dziesiątki Icon_wink2
14.12.2010 06:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
W kolejnych odsłonach znowu widać Kazika i Kult. Jest też rewelacyjna płyta Yugotonu. Po za setką są też kultowe już (w swoim znaczniu) polskie płyty takie jak "Sax & Sex", "Powstanie Warszawskie", czy "Elf". "Oddalenie" Kazika aż 12 razy na pierwszym, a takie jednak niskie miejsce, podobne Lao Che
ku3a napisał(a):"Melassa" to chyba ostatni tak przebojowy album Kazika. Potem już zaczął trochę eksperymentować i nagrywać bardziej dla siebie niż dla słuchacza. Widać jak bardzo mi się podobał - 13 tygodni na pierwszym! Tylko 10 płyt w historii było więcej razy na szczycie!
Zgadzam się, że to był ostatni tak bardzo przebojowy album Kazika, ale i na tej płycie jest dużo eksperymetów muzycznych, z tym, że wyszło mu to bardzo zgrabnie i przełożyło się na przebojowość.
ku3a napisał(a):Ace of Base to wspomnienie pierwszych lat mojej listy i lżejszych klimatów które wtedy częściej gościły. W Szwecji wiedzą jak tworzyć dobry pop - Roxette, później Ace of Base.
I ja tych dwóch wykonawców nawet lubię. Tzn Roxette bardzo lubię, a AOB mi nie przeszkadza w swojej muzyce. Ok rok temu ściągnąłem sobie albumik z największymi przebojami tego zespołu i nie jest tak źle. Dzisiaj równie przebojwo i chyba bez obciachu Icon_wink2
ku3a napisał(a):"I Hate Rock'N'Roll" to jak dla mnie znakomity powrót T.Love to grania z pazurem
To prawda. Najlepsza płyta od czasów "Al Capone"
ku3a napisał(a):"Z gitarą wśród zwierząt" to najwyżej notowana płyta Big Cyca, a w sumie na liście zagościło aż 12 ich płyt! Przez przynajmniej 10 lat Big Cyc był w najściślejszej czołówce moich ulubionych polskich zespołów. Ostatnio powoli tracą swoją pozycję, bo grają niezbyt ambitne rzeczy, ale zdarzają się wyjątki i mam nadzieję, że i na liście płyt jeszcze zaznaczą swoją obecność.
W moim odczuciu Big Cyc nie był polską czołówką ulubionych zespołow. Był przeze mnie zawsze lubiany, ale nie wielbiony zanadto, dlatego też nigdy nie oczekiwałem wielkich płyt Big Cyca. Najbardziej mi się podobała i największy sentyment mam do płyty "Golonka flaki i inne przysmaki", a ten album pewnie byłby na drugim. To były świetne czasy dla tego zespołu. "Golonkę" miałem jako jeden z pierwszych kompaktów i jak to było wtedy każdy słuchałem bardzo często, nawet kilka razy dziennie. Chyba każdą piosenkę z tej płyty znałem na pamięć Icon_wink2 I to może dziwnie zabrzmieć w kontekście tego co napisałem wcześniej, że nie jest i nie był to mój zespół z czołówki, ale w tamtym okresie słuchałem wszystkiego co było kompaktem jak miałem tylko kilka, które dostałem, bo niestety najczęściej nie było mnie stać na kupienie czegokolwiek jako ucznia podstawówki.
Od tamtych lat Big Cyc nagrywał już trochę gorsze płyty, dopiero dwie ostatnie są znowu dobre.
ku3a napisał(a):"Dodekafonia" już w dziewiątej dziesiątce, a przecież to podsumowanie pochodzi sprzed 4 miesięcy...
Teraz co najmniej w top 30

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.12.2010 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
Miszon napisał(a):I wstęp super, jak tak powoli się robi jasno, a potem takie "plum" i jakby pierwszy promień słońca wyjrzał zza horyzontu
tak, to jest piękny moment i zawsze kurde takie ciepło wpuszcza do serca Icon_smile2.
Miszon napisał(a):Ugly Kid Joe kiedyś pożyczyłem w podstawówce od kumpla i mi się podobało, ale jakoś tak się skończyło, że jednak nie przegrałem tego. Czy szybko musiałem oddać czy coś nie miałem kasety pod ręką, nie pamiętam. Ale ze 3 kawałki bardzo fajne były.
to kiedyś było w dwudziestce moich płyt ever Icon_razz. jakoś tak po trzech latach tworzenia listy. uwielbiałem wtedy tę płytę.
tadzio3 napisał(a):"Oddalenie" Kazika aż 12 razy na pierwszym, a takie jednak niskie miejsce
na "Oddalenie" to po prostu był szał Icon_smile2. pamiętam, że to było dla mnie wielkie odkrycie, że można taką płytę nagrać i to prawie że w domu, co wtedy naprawdę było ewenementem. ta płyta mi trochę otworzyła oczy na pewne dźwięki i sposoby tworzenia. i potem to faktycznie się stosunkowo szybko wypaliło, ale pozycja w podsumowaniu zdecydowanie zasłużona!
tadzio3 napisał(a):ja tych dwóch wykonawców nawet lubię. Tzn Roxette bardzo lubię
ja to się nawet zastanawiam czy by nie pójść na ich koncert Icon_mrgreen . bo oni teraz od kilku lat w odwrocie u mnie, ale głównie dlatego, że nic nie tworzą i inni ich wyprzedzają, ale w takim overall rankingu wykonawców wciąż są wysoko i są bardzo wysoko wśród moich ulubionych wykonawców których jeszcze nie widziałem na żywo Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Od tamtych lat Big Cyc nagrywał już trochę gorsze płyty, dopiero dwie ostatnie są znowu dobre.
"Szambo i perfumeria" mnie jednak nie porwały, nie złapały tak, jak bym chciał. ale "Atak klonów" faktycznie był super płytą i godnym następnym tych wspomnianych najlepszych. a najlepsza to dla mnie jednak "Z partyjnym pozdrowieniem", to prawie jak taki best of Icon_smile2. choć w podsumowaniu tego tak wyraźnie nie widać, tylko 248. miejsce, ale to i tak dobry wynik, a po drugie to było też swego rodzaju przecieranie szlaków dla kolejnych płyt.
19.12.2010 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Powoli zbliżamy się do najlepszej pięćdziesiątki 1000 notowań!
"A pudle?" to w pewnym sensie początek jakiejś mojej nowej muzycznej historii Icon_wink2. Co prawda wcześniej były Big Cyce, T-Raperzy znad Wisły itd., którzy pokazywali, że muzyka nie musi być taka bardzo na serio, ale to dopiero El Dupa wyniosła dla mnie wszystko do aż takiego absurdu Icon_smile2. Gdy ta płyta się ukazała i była na mojej liście nie znałem jeszcze Dra Yry Icon_wink2.
Z "Yield" związana jest pewna dykteryjka. Otóż w dzień premiery tego albumu poszedłem do Empiku, bo wtedy tam jeszcze kupowało się płyty (w moim przypadku kasety Icon_wink2 ) i były one w sensownych cenach. To prawda, że ludzie stojący w kolejce do kasy mieli też w ręku inne płyty, ale nie skłamię jeśli napiszę, że 2/3 wszystkich osób stało w kolejce, by zapłacić za trzymany już w ręku egzemplarz nowej płyty Pearl Jam Icon_smile2.
"Shangri-La" wydawało mi się, że nie podoba mi się aż tak bardzo jak poprzednicy. I faktycznie, ale wynik punktowy jest fenomenalny! Ostatnio płyty Marka walczą już tylko o to, by choćby raz znaleźć się w dziesiątce... :roll:
Ależ w pewnym okresie miał szał na punkcie "Wolności słowa"! Porywała mnie ta płyta! A niektóre utwory do dziś dziwię się dlaczego tak mało wywalczyły na mojej liście... Za to płyta wykonała plan maksimum, tak w punktach, jak i w liczbie tygodni na pierwszym!
"Antyszanty" - i komentarz zbędny Icon_mrgreen . Kapitalna płyta nagrana metodą chałupniczą Icon_mrgreen . I jak dla mnie większość wirtuozów może się przy Spiętym schować. Jego teksty rozkładają mnie na łopatki i mam nadzieję, że jeszcze wiele razy będę taki rozłożony Icon_razz.

80. 205. 1x8. 30. Tourism - Roxette (66)
80. 205. 1x1. 33. A pudle? - El Dupa (542)
79. 206. 2. 36. Yield - Pearl Jam (348)
78. 207. 1x2. 32. Stop - De Mono (88)
76. 209. 1x2. 38. Bzzzzz - O.N.A. (281)
76. 209. 2. 31. 9 - Damien Rice (807)
75. 211. 2. 36. Shangri-La - Mark Knopfler (696)
74. 217. 1x5. 32. Music, music - Hey (651)
72. 218. 1x14. 31. Wolność słowa - Pudelsi (626)
72. 218. 1x12. 28. Antyszanty - Spięty (964)
71. 219. 1x1. 43. Prymityw - T.Love (182)
19.12.2010 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 635
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #68
 
ku3a napisał(a):80. 205. 1x8. 30. Tourism - Roxette (66)
Queen Of Rain, strasznie mi się podobało
Cytat:76. 209. 2. 31. 9 - Damien Rice (807)
świetnie

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.12.2010 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
"Queen of Rain" i "How Do You Do" to były 2 duże przeboje na mojej liście Icon_smile2.
20.12.2010 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
Wybieram "bzzzzz" (chociaż "T.R.I.P." podobał mi się najbardziej od O.N.A.) i "music music" (chociaż nie podobała mi się zbytnio na początku) ..
20.12.2010 09:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Pierwszy album Comy dla mnie był... drugim Icon_wink2. Po tym jak Zaprzepaszczone mnie porwały sięgnąłem po debiut i okazało się, że był kolejny wielki przebój. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócą do tego poziomu.
Mnie samego zadziwia wynik "Rudeboxu". Tym bardziej, że w tamtym okresie właśnie chyba bardziej powinienem mieć małą ochotę słuchać tej płyty... A jednak nie dała mi się od siebie oderwać i przez 20 tygodni była na pierwszym miejscu!! Tylko dwie płyty w historii były więcej razy na pierwszym!! A miejsce zaledwie w siódmej dziesiątce...
Bardzo nisko również "Use Your Illusion III". Tak, tak - "III" Icon_wink2. Tak to było u nas wydane na kasetach - w trzech częściach Icon_wink2. Potem gdy kupiłem sobie całość normalnie na dwóch kompaktach dokonałem jakichś przeliczeń, żeby punkty z kaset odpowiadały punktom z płyt Icon_wink2.

70. 220. 1x4. 37. Nieprzygoda - Happysad (850)
69. 222. 1x4. 31. Pierwsze wyjście z mroku - Coma (873)
67. 226. 1x2. 54. Piosenki Toma Waitsa - Kazik Staszewski (616)
67. 226. 1x8. 38. Nevermind - Nirvana (42)
66. 230. 1x2. 34. Echosystem - Hey (756)
65. 234. 1x20. 25. Rudebox - Robbie Williams (810)
64. 235. 1x13. 32. Steal This Album - System Of A Down (601)
63. 236. 1x11. 39. Use Your Illusion III - Guns N'Roses (24)
62. 241. 1x12. 33. Salon Recreativo - Kult (540)
61. 242. 1x2. 49. Ho! - Hey (153)
21.12.2010 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
ku3a napisał(a):63. 236. 1x11. 39. Use Your Illusion III - Guns N'Roses (24)
Haha, a to ciekawostka. Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):61. 242. 1x2. 49. Ho! - Hey (153)
To też masz z kasety? Pamiętam, że kończyła się na "Chyba" - nie zmieściły się tam "Maliny" i tytułowy przebój... Takie to były czasy!
21.12.2010 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #73
 
Cytat:Pamiętam, że kończyła się na "Chyba" - nie zmieściły się tam "Maliny" i tytułowy przebój...
to było megawkurzające, bo przez to dowiedziałem się o takich kawałkach jak "Maliny" i cośdrugiego po angielsku, dopiero w tym wieku, około 2003-4 roku, jak w necie zobaczyłem, że ludzie na forum Heya komentują takie tytuły.
Pomijam to, że przez lata "Ho" miałem tylko w wersji zgranej z Listy, a to był kawałek, który mi się bardzo podobał. I był przebojem szkolnych dyskotek Icon_razz .

Ale ku3a o ile pamiętam miał to na CD.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.12.2010 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
1981 napisał(a):To też masz z kasety?
Miszon napisał(a):ku3a o ile pamiętam miał to na CD.
tak, Miszon ma rację Icon_smile2. a dokładnie to było tak, że miałem na kasecie i dużą część "kariery" na mojej liście punktowała wersja kasetowa. potem jednak gdy przetrwała próbę czasu i okazała się jedną z moich ulubionych kaset dostałem to pod choinkę w wersji CD Icon_smile2.
1981 napisał(a):Pamiętam, że kończyła się na "Chyba" - nie zmieściły się tam "Maliny" i tytułowy przebój... Takie to były czasy!
i "What About Me" też nie było. ale że nie było tytułowego to granda po prostu! to jeden z mich ulubionych Heyów ever! na mojej liście doszedł do pierwszego miejsca, a na kasecie (i to już oryginalnej) nie znalazło się dla niego miejsce...
23.12.2010 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
Ależ dziesiątka (a właściwie dziewiątka)! O każdym warto coś napisać! Dire Straits przez ładnych parę lat było moim ulubionym zespołem. Cieszę się, że przynajmniej jedną ich płytę poznałem na bieżąco, a nie jako zapoznawanie się z historią. I to jaką płytę! "On Every Street" jest w szóstej dziesiątce podsumowania, ale znacznie wyżej w moim topie wszech czasów płyt! "Cinema" Ice MC to płyta uwielbiana przeze mnie w czasach przed tworzeniem listy, ale i w pierwszych latach listy jak widać też nie narzekała na wyniki Icon_wink2. A gdybym zaczął tworzyć listę kilkanaście tygodni wcześniej... Ice MC, MC Hammer i Technotronic to była wielka trójka, których płyt słuchałem niemal naprzemiennie Icon_wink2. Potem Dr Alban chlubnie kontynuował tradycję Icon_mrgreen . Bardzo się cieszę, że to znalazło odzwierciedlenie w podsumowaniu, bo to bardzo ważna dla mnie płyta. Placebo poznałem stosunkowo późno, bo tak naprawdę dopiero przy okazji "Black Market Music". Wcześniej coś tam od nich znałem, ale wtedy mi się nie podobało. A "Black Market Music" było dla mnie objawieniem! "Sailing To Philadelphia" to do dziś moja ulubiona solowa płyta Marka. Najwięcej w niej rocka i energii. Nie sądzę, by jeszcze kiedyś z ręki Marka wyszło na raz tyle utworów które mnie złapią w swe szpony. Gdy poznałem płytę "Smash" Offspring z miejsca stał się jednym z moich ulubionych zespołów i w najściślejszej czołówce pozostaje do dziś. W ramach nadrabiania poznałem przedostatnią wówczas płytę, która okazała się także znakomita i zawierała kilka przebojów. Gdy Liroy pokazał nad Wisłą na czym polega taka muzyka na początku to odpychałem, ale tak "z definicji", nie poznając tej twórczości. A potem bez mojej ingerencji zostałem zapoznany z "Albóómem" i mnie trafiło z potworną siłą. Liroy po prostu był mistrzem w tym co robił i następne płyty też poznawałem i większość też odnosiła sukcesy, ale to już nie była taka rewolucja jak w przypadku pierwszej płyty. Damien Rice to spec od tych spokojniejszych i nie da się ukryć, że również smutniejszych utworów. Wiele z takich mnie nudzi, ale Damien ma w głosie to coś niesamowitego, co powoduje, że przy słuchaniu jego utworów czuję jakby mnie ktoś rozdzierał... "Joyride" to zwycięzca pierwszego notowania, w sumie 11 razy na pierwszym. To wszystko wystarczyło tylko do zajęcia 52. miejsca... Zwycięzca pierwszego notowania piosenek, "Wind of Change", w podsumowaniu jest na miejscu 17., ale gdyby jego wynik umieścić na liście płyt, to wystarczyłoby to jedynie do zajęcia 87. miejsca... Ale to zrozumiałe - nowych płyt poznaje się zdecydowanie mniej niż nowych piosenek.

60. 245. 1x4. 44. On Every Street - Dire Straits (17)
58. 247. 2. 53. Cinema - Ice MC (1)
58. 247. 1x6. 42. Black Market Music - Placebo (534)
57. 248. 1x1. 51. Sailing To Philadelphia - Mark Knopfler (487)
56. 250. 1x12. 48. Ignition - The Offspring (407)
55. 251. 1x10. 34. Albóóm - Liroy (223)
54. 252. 1x5. 55. O - Damien Rice (739)
53. 254. 2. 42. Czy te oczy mogą kłamać - Raz, Dwa, Trzy (586)
52. 257. 1x11. 39. Joyride - Roxette (1)
23.12.2010 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 635
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #76
 
Cytat:58. 247. 2. 53. Cinema - Ice MC (1)
coż za niespodzianka "Easy to remember" Icon_wink2
ku3a napisał(a):52. 257. 1x11. 39. Joyride - Roxette (1)
szczyt popularności zespołu zobaczymy jak sobie poradzą w XXI wieku

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
23.12.2010 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #77
 
Wow, ale rewelacyjna grupa! Nawet ten Knopfler dobry, niegorszy od tego DS.
Nie kojarzę tylko tego Ice MC, co to za ludek jest.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
27.12.2010 03:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #78
 
Miszon napisał(a):Nie kojarzę tylko tego Ice MC, co to za ludek jest.
brat MC Hammera Icon_mrgreen
27.12.2010 04:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
Szymek79 napisał(a):coż za niespodzianka "Easy to remember" Icon_wink2
uwielbiałem to Icon_smile2. ale nie tylko "Easy", również "OK Corral", "Scream", "Cinema" Icon_smile2.
Szymek79 napisał(a):szczyt popularności zespołu zobaczymy jak sobie poradzą w XXI wieku
w sumie to chciałbym pójść na ich koncert Icon_smile2.
Miszon napisał(a):Nie kojarzę tylko tego Ice MC, co to za ludek jest.
u nas w klasie w podstawówce to był wielki hit i jeden z ulubionych wykonawców Icon_smile2.
30.12.2010 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #80
 
ku3a napisał(a):67. 226. 1x8. 38. Nevermind - Nirvana (42)

65. 234. 1x20. 25. Rudebox - Robbie Williams (810)
"Rudebox" wyżej od "Nevermind"... a to się porobiło Icon_wink2
Po drodze kilka fajnych płyt, głównie Hey Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.12.2010 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  płyty 10-lecia (1990-1999) ku3a 130 3 237 29.09.2023 08:28 PM
Ostatni post: AKT!
  płyty 10-lecia (2000-2009) ku3a 110 2 202 06.02.2022 01:02 PM
Ostatni post: Yacy
  podsumowanie 1500 notowań / 30 lat płyt ku3a 184 39 454 24.12.2021 10:44 AM
Ostatni post: Miszon
  podsumowanie 1500 notowań / 30 lat ku3a 366 44 186 08.09.2021 10:58 PM
Ostatni post: ku3a
  płyty 10-lecia (2010-2019) ku3a 93 3 355 10.02.2021 11:01 PM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 1400 notowań płyt ku3a 155 32 879 03.09.2019 09:42 AM
Ostatni post: tadzio3
  podsumowanie 1400 notowań ku3a 307 29 547 23.07.2019 11:20 PM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 2015 - płyty ku3a 19 3 177 11.02.2016 02:24 PM
Ostatni post: adameria
  podsumowanie 2014 - płyty ku3a 26 4 839 25.03.2015 11:08 AM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 2013 - płyty ku3a 22 3 622 20.02.2014 04:01 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości