Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PODSUMOWANIE ROcKU 2007
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
mrsap napisał(a):Ale przyszły rok już na pewno będzie do nich należał! Przecież na tej płycie jest taki utwór, co się nazywa "Blackbird". Jeżeli on pojawi się u mnie, to pewnie wejdzie do ścisłej czołówki podsumowania. Ciekawe jak sobie poradzi "Watch Over You", ale myślę, że nie ma szans na tak dobry wynik, jak poprzednie dwa utwory...
Się zobaczy jak to z nimi będzie, na pewno na nowym albumie jest parę kawałków które mogłyby u mnie zawalczyć, a co do "Watch...", to sam nie wiem, za mało słuchałem Icon_wink2

mrsap napisał(a):"Afterlife". To informacja potwierdzona. Widziałem nawet okładkę Icon_wink2 Na YouTube jest klip do "A Little Piece Of Heaven", ale ten utwór nie zostanie wydany na singlu.
Ano właśnie, ten klip mnie troszkę zdezorientował Icon_smile2 Teraz będę musiał się zastanowić który z tych kawałków ma większe szanse u mnie... Icon_wink2

mrsap napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):45. CHEVELLE - Well Enough Alone
533 punkty, 17 tygodni, max. 8 x 2
Myślałem że będą wyżej, ale to i tak ich najlepsze miejsce w podsumowaniach rocznych do tej pory.
A może by tak wrzucić coś nowego z tej płyty?
No może, może... The Fad jest blisko listy... Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.01.2008 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Czas na czwartą dziesiątkę:

40. RUSH - Armor and Sword
586 punktów, 16 tygodni, max. 4 x 1

Kawałek niesinglowy "wylansowany" przez Yacego, u mnie poradził sobie nawet trochę lepiej niż u niego Icon_wink2

39. CLAWFINGER - The Price We Pay
592 punkty, 19 tygodni, max. 5 x 2

Udany powrót Clawfingera, tylko raz byli wyżej w podsumowaniu rocznym, z "Recipe For Hate" 4 lata temu.

38. MASTODON - Colony of Birchmen
593 punkty, 24 tygodnie, max. 6 x 1

Mastodon mógłby być dużo wyżej, ale akurat największe sukcesy odnosił na przełomie lat.

37. SYSTEM OF A DOWN - Holy Mountains
620 punktów, 33 tygodnie, max. 4 x 2

Ten utwór niestety nie odniósł takiego sukcesu na jaki zasługiwał, ale za to jeden z członków tego zespołu zrekompensował to sobie w następnych miesiącach Icon_wink2

36. THE WHITE STRIPES - Icky Thump
625 punktów, 20 tygodni, max. 9 x 1

Największy hit naszego forum zaznaczył swoją obecność także i na mojej liście, ale nie zrobił takiej furory jak na większości innych list...

35. QUEENS OF THE STONE AGE - Sick Sick Sick
629 punktów, 19 tygodni, max. 6 x 4

QOTSA zadebiutowali wraz z TWS w tym samym tygodniu na sąsiednich pozycjach i w podsumowaniu rocznym też się spotykają Icon_wink2

34. TOOL - Rosetta Stoned
634 punkty, 21 tygodni, max. 10 x 4

Kawałek wylansowany przez mrsapa, początkowo podchodziłem do niego z taką pewną nieśmiałością, ale jak wydać poradził sobie całkiem przyzwoicie... Icon_wink2

33. RED HOT CHILI PEPPERS - Stadium Arcadium
649 punktów, 19 tygodni, max. 7 x 2

Kolejny utwór który powinien wyjść na singlu a tak się niestety nie stało i kolejny niewykorzystany w pełni potencjał...

32. PARADISE LOST - The Enemy
655 punktów, 21 tygodni, max. 1 x 1

Singiel promujący najnowszy album Paradajsów: dość szybko przebił się do czołówki, zaliczył pierwsze miejsce, po czym również dość szybko spadł...

31. HURT - Ten Ton Brick
662 punkty, 21 tygodni, max. 6 x 1

Singiel promujący "Vol. II", nie zrobił co prawda takiej kariery jak utwory z "Vol. 1", ale mimo wszystko poradził sobie znacznie lepiej niż mogłem początkowo sądzić Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.01.2008 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Znam tylko te:

44. FOO FIGHTERS - The Pretender
7

41. DREAM THEATER - Constant Motion
6

40. RUSH - Armor and Sword
8

39. CLAWFINGER - The Price We Pay
8

36. THE WHITE STRIPES - Icky Thump
10

35. QUEENS OF THE STONE AGE - Sick Sick Sick
7
jakoś zapomniałem, że w zeszłym roku wydali płytę. :roll:

34. TOOL - Rosetta Stoned
6

33. RED HOT CHILI PEPPERS - Stadium Arcadium
9
14.01.2008 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
No to lecimy z trzecią dziesiątką:

30. ONESIDEZERO - Sleep
663 punkty, 23 tygodnie, max. 7 x 2

Udany powrót OneSideZero po długiej przerwie. "Sleep" co prawda najwyżej pojawił się zaledwie na 7. miejscu, ale długo przebywał w czołówce i dzięki temu załapał się do pierwszej trzydziestki roku.

29. KARNIVOOL - Cote
673 punkty, 25 tygodni, max. 6 x 2

Australijski Karnivool wypadł trochę poniżej oczekiwań, ale to między innymi dlatego że sporo punktów zdobył jeszcze w poprzednim roku.

28. PARADISE LOST - Requiem
681 punktów, 20 tygodni, max. 3 x 2

Requiem w przeciwieństwie do The Enemy nie pojawił się co prawda na pierwszym miejscu, ale dłużej przebywał w Top10 i ostatecznie to on wypadł lepiej w podsumowaniu.

27. MARILYN MANSON - Heart-Shaped Glasses
690 punktów, 23 tygodnie, max. 5 x 2

Zaskakująco udany powrót. Ostatnio tak wysoko w podsumowaniu M.M. był u mnie 8 lat temu!

26. KATATONIA - Deliberation
694 punkty, 23 tygodnie, max. 1 x 3

Kompletnie przegapiłem pierwszy singiel z nowej Katatonii czyli "My Twin"... Ale drugi błyskawicznie dotarł na pierwsze miejsce. Potem co prawda dość szybko opuścił listę, ale następne ich utwory poradziły sobie lepiej.

25. MEGADETH - Sleepwalker
699 punktów, 25 tygodni, max. 6 x 2

Nowy album generalnie rozczarował, ale zapowiadający go utwór wypadł bardzo fajnie, niestety inne utwory z tego albumu poniosły kompletną klęskę...

24. FINGER ELEVEN - Paralyzer
701 punktów, 23 tygodnie, max. 3 x 1

"Paralyzer" to jeden z większych hitów początku roku, a także największy sukces Finger11 jak do tej pory u mnie.

23. KATATONIA - July
714 punktów, 20 tygodni, max. 2 x 4

Kolejny singiel Katatonii co prawda nie zdołał pojawić się na pierwszym miejscu, ale mimo tego zdobył więcej punktów od poprzednika. Ale co ciekawe bonus z tego singla poradził sobie jeszcze lepiej Icon_wink2

22. SERJ TANKIAN - Empty Walls
714 punktów, 16 tygodni, max. 1 x 3


21. SERJ TANKIAN - The Unthinking Majority
740 punktów, 20 tygodni, max. 5 x 1

Na zakończenie Serj razy dwa. Co prawda "Empty Walls" doszedł wyżej, bo na sam szczyt, ale "The Unthinking..." pojawiło się wcześniej i dzięki temu zdołało zgromadzić więcej punktów Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.01.2008 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #25
 
p.u.r.h. napisał(a):22. SERJ TANKIAN - Empty Walls
21. SERJ TANKIAN - The Unthinking Majority
Ciekawie wyszło, ale najlepszy z tej dziesiątki jest Paralyzer Icon_smile2

.
15.01.2008 12:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
40. RUSH - Armor and Sword
nie znam

39. CLAWFINGER - The Price We Pay
7

38. MASTODON - Colony of Birchmen
5

37. SYSTEM OF A DOWN - Holy Mountains
8

36. THE WHITE STRIPES - Icky Thump
8

35. QUEENS OF THE STONE AGE - Sick Sick Sick
6

34. TOOL - Rosetta Stoned
nie pamietam

33. RED HOT CHILI PEPPERS - Stadium Arcadium
8

32. PARADISE LOST - The Enemy
nie znam

31. HURT - Ten Ton Brick
8
15.01.2008 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
30. ONESIDEZERO - Sleep
6

29. KARNIVOOL - Cote
6

27. MARILYN MANSON - Heart-Shaped Glasses
9

24. FINGER ELEVEN - Paralyzer
8

22. SERJ TANKIAN - Empty Walls
8

21. SERJ TANKIAN - The Unthinking Majority
8

28. PARADISE LOST - Requiem
26. KATATONIA - Deliberation
25. MEGADETH - Sleepwalker
23. KATATONIA - July
nie znam
15.01.2008 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
30. ONESIDEZERO - Sleep
7

27. MARILYN MANSON - Heart-Shaped Glasses
8

24. FINGER ELEVEN - Paralyzer
7

22. SERJ TANKIAN - Empty Walls
8

21. SERJ TANKIAN - The Unthinking Majority
7
15.01.2008 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Fajnie że ktoś tu jednak zagląda Icon_smile2 Nawet niezła średnia ocen, ale trochę mnie martwi że tak dużo nie znacie Icon_wink2 A obawiam się że w Top20 może być z tym jeszcze gorzej Icon_razz

20. FAIR TO MIDLAND - April Fools and Eggmen
754 punkty, 20 tygodni, max. 4 x 1

Drugi i oczywiście jeszcze nie ostatni przedstawiciel FTM w zestawieniu. Minimalnie wyprzedzili oni w podsumowaniu faceta który ich odkrył i wypromował, ale cóż, life is brutal ... Icon_wink2

19. RUSH - Far Cry
759 punktów, 20 tygodni, max. 1 x 2

Singiel promujący najnowszy album Rush błyskawicznie przebił się na pierwsze miejsce, ale tylko na jeden tydzień, potem jednak po aż 7 tygodniach przerwy na to miejsce powrócił! A później bardzo szybko wypadł... Mimo wszystko przebywał w Top10 na tyle długo, żeby załapać się do Top20 roku.

18. NEUROSIS - Water Is Not Enough
776 punktów, 31 tygodni, max. 10 x 2

Pozycja tego utworu w podsumowaniu troszkę mnie zszokowała Icon_eek2 Jest on na tyle mało przystępny, że nigdy nie przebił się do ścisłej czołówki a w Top10 był tylko przez moment, jednak jest na tyle intrygujący że bardzo długo utrzymywał się w górnych rejonach listy i trochę niespodziewanie dostał się pierwszej dwudziestki roku.

17. KATATONIA - Unfurl
794 punkty, 18 tygodni, max. 1 x 3

Któż mógłby przypuszczać że moim największym hitem Katatonii i w ogóle jednym z moich większych hitów roku będzie kawałek dodany jako bonus do singla... Icon_wink2 Z drugiej strony jednak stylistycznie odbiega on trochę od ostatniego albumu i może dlatego się na nim nie znalazł: nastrojowe, relaksujące granie w sam raz na długie zimowe wieczory Icon_cool2

16. ANTIMATTER - Another Face In a Window
802 punkty, 21 tygodni, max. 5 x 2

Singlowy "Leaving Eden" nieszczególnie mnie zachwycił, ale za to temu, wybranego przez Garego utworowi, poszło zdecydowanie lepiej. Co prawda nie doszedł wyżej niż do piątego miejsca, ale bardzo długo utrzymywał się w czołówce.

15. THE MARS VOLTA - Vermicide
803 punkty, 29 tygodni, max. 5 x 1

Początkowo wydawało się że ten utwór wypadnie po zaledwie kilku tygodniach... Później jednak przezwyciężył kryzys i ostatecznie został moim największym hitem Mars Volty a do tego załapał się do pierwszej piętnastki roku!

14. THE SMASHING PUMPKINS - Tarantula
828 punktów, 22 tygodnie, max. 1 x 4

Początkowo wydawało mi się że pozycja Tarantuli w moim podsumowaniu jest pewnym rozczarowaniem, kiedy jednak zobaczyłem Wasze podsumowania, stwierdziłem że u mnie jednak nie jest tak źle Icon_wink2 Z Początku wydawało się że Tarantula spokojnie załapie się do pierwszej dziesiątki roku, potem jednak dość szybko straciła impet i ostatecznie skończyło się na drugiej...

13. PERRY FARRELL'S SATELLITE PARTY - Wish Upon a Dog Star
865 punktów, 29 tygodni, max. 6 x 3

Kariera utworu promującego najnowszy projekt Farrella to w pewnym sensie przeciwieństwo kariery Tarantuli Icon_wink2 W Top10 był krótko, najwyżej "tylko" na szóstym, ale za to tak długo krążył po liście że ostatecznie Tarantulę wyprzedził Icon_smile2

12. HURT - Overdose
875 punktów, 31 tygodni, max. 1 x 3

Jeden z większych hitów początku roku i pomimo że nie wyszedł na singlu, poradził sobie lepiej niż utwory singlowe tego zespołu. Wydawało się też że pojawi się w ścisłej czołówce podsumowania rocznego, ale te plany pokrzyżował jeszcze inny utwór tego zespołu Icon_smile2

11. ISIS - Holy Tears
878 punktów, 52 tygodnie, max. 1 x 2

Pechowe miejsce jedenaste przypadło mrocznej Isis... Rozpoczęli rok na pierwszym miejscu, ale dość szybko opuścili czołówkę i potem głównie bronili się przed spadkiem. Robili to tak skutecznie że utrzymywali się w zestawieniu przez cały rok! Pomimo tego do Top10 zabrakło im trochę punktów...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.01.2008 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
p.u.r.h. napisał(a):PERRY FARRELL'S SATELLITE PARTY - Wish Upon a Dog Star
Cudowny kawałek, bardzo sexy. Szkoda, że tak późno go poznałem - "samopromocja" raczej się nie udała.
16.01.2008 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
faktycznie w drugiej dziesiatce gorzej z liczba kawalkow ktore znam...
a u mnie "Tarantula" na mniej wiecej 40. miejscu jak tak na szybko policzylem.
z Satellite Party bardziej mi sie podoba "Hard Life Easy".
16.01.2008 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
19. RUSH - Far Cry
7

16. ANTIMATTER - Another Face In a Window
10

15. THE MARS VOLTA - Vermicide
8

14. THE SMASHING PUMPKINS - Tarantula
8
16.01.2008 06:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
No cóż, z drugą dziesiątką nie poszło Wam najlepiej, zobaczymy jak będzie z Top10 Icon_smile2



10. MACHINE HEAD - Now I Lay Thee Down

917 punktów, 35 tygodni, max. 7 x 2


[Obrazek: 3254794-163783720.jpg]

W pierwszym momencie byłem trochę zaskoczony, kiedy okazało się że ten utwór załapał się do Top10, bo nigdy nie pojawił się w ścisłej czołówce, najlepszy jego wynik to siódme miejsce, ale za to utrzymywał się bardzo długo w zestawieniu (35 tygodni!). Ale to znakomita kompozycja pochodząca zresztą z bardzo udanego albumu, więc pozycja jak najbardziej zasłużona Icon_smile2



9. HURT - House Carpenter

942 punkty, 28 tygodni, max. 1 x 2


[Obrazek: B000ELJA8S.01._SCMZZZZZZZ_.jpg]

Tak jakoś wyszło że moim największym hitem Hurt został utwór niesinglowy a do tego najdłuższy na albumie. Ale tak już jest że przeważnie to właśnie te niesinglowe i najdłuższe są najlepsze Icon_smile2



8. DEVIN TOWNSEND - Hyperdrive

955 punktów, 25 tygodni, max. 1 x 3


[Obrazek: 1311.jpg]

Pierwszy przedstawiciel szalonego i pokręconego albumu "Ziltoid the Omniscient" Icon_mrgreen Chociaż akurat ten kawałek tego nie zapowiada: powiedziałbym nawet że jest bardzo miły dla ucha Icon_smile2 Ale to nie on został największym hitem z Ziltoida... Icon_wink2



7. PORCUPINE TREE - Anesthetize

963 punkty, 21 tygodni, max. 1 x 5


[Obrazek: Porcupine_Tree_-_Fear_of_a_Blank_Planet_cover.jpg]

Najdłuższy utwór jaki kiedykolwiek sie u mnie pojawił. Zaledwie skromne 17 minut z kawałkiem Icon_mrgreen Z powodu jego długości dość długo się zastanawiałem czy w ogóle nadaje się na listę. Ale jak już w końcu się pojawił, zdołał 5 razy zaliczyć pierwsze miejsce a w Top10 przebywał 20 tygodni bez przerwy (i wciąż poprawia ten wynik). Jednak z tego względu że zadebiutował pod koniec roku, punktów starczyło mu "zaledwie" na siódme miejsce... Icon_wink2



6. DEVIN TOWNSEND - Solar Winds

973 punkty, 21 tygodni, max. 1 x 2


[Obrazek: 3598037.jpg]

Kolejny tasiemiec: tym razem zaledwie niecałe 10 minut... Centralna część opowieści o Ziltoidzie Wszechwiedzącym Icon_smile2 Utwór ten zadebiutował wraz z "Anethetize" i początkowo pozostawał w jego cieniu, później jednak wysunął się na prowadzenie i ostatecznie zdobył minimalną przewagę w podsumowaniu Icon_smile2

CDN... Icon_wink2

P.S. mam nadzieję że okładki się wyświetlają...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
17.01.2008 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #34
 
Cytat:P.S. mam nadzieję że okładki się wyświetlają...
Tak, szczególnie DEVIN TOWNSEND - Solar Winds przypadła mi do gustu, ale to już kiedyś pisałem Icon_wink2 przypomina kadr z filmu "Marsjanie atakują" Icon_mrgreen

.
17.01.2008 12:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
9. HURT - House Carpenter
7

i tyle... Icon_redface2
17.01.2008 01:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Ale pędzisz... Icon_razz Ostatnio jak tu zaglądałem, była dopiero piąta dziesiątka...

Cytat:31. HURT - Ten Ton Brick
662 punkty, 21 tygodni, max. 6 x 1
Singiel promujący "Vol. II", nie zrobił co prawda takiej kariery jak utwory z "Vol. 1", ale mimo wszystko poradził sobie znacznie lepiej niż mogłem początkowo sądzić
Pozostaje pewien niedosyt, ale na trzydziestym też jest znakomity kawałek...

30. ONESIDEZERO - Sleep
10

29. KARNIVOOL - Cote
9

28. PARADISE LOST - Requiem
6

27. MARILYN MANSON - Heart-Shaped Glasses
7,5

26. KATATONIA - Deliberation
7

25. MEGADETH - Sleepwalker
6

24. FINGER ELEVEN - Paralyzer
10 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

23. KATATONIA - July
8

22. SERJ TANKIAN - Empty Walls
9

21. SERJ TANKIAN - The Unthinking Majority
7 (jeden z najsłabszych utworów na tej płycie, taki nijaki trochę...)

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.01.2008 02:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
20. FAIR TO MIDLAND - April Fools and Eggmen
9 (ale u mnie dopiero zaczyna karierę Icon_smile2 )

19. RUSH - Far Cry
8

18. NEUROSIS - Water Is Not Enough
już nie pamiętam...

17. KATATONIA - Unfurl
8,5 (jest spora szansa, że u mnie zadebiutuje jeszcze...)

16. ANTIMATTER - Another Face In a Window
9 (ostatnio przeżywa u mnie kryzys, w przeciwieństwie do innych utworów z tej płyty)

15. THE MARS VOLTA - Vermicide
6,5 (jakoś nigdy mnie nie złapał wystarczająco, żeby wejść na listę)

14. THE SMASHING PUMPKINS - Tarantula
8

13. PERRY FARRELL'S SATELLITE PARTY - Wish Upon a Dog Star
8 (u mnie przepadł w poczekalni...)

12. HURT - Overdose
10
Icon_mad (Spodziewałem się, że będzie znacznie wyżej...)
Cytat:pomimo że nie wyszedł na singlu, poradził sobie lepiej niż utwory singlowe tego zespołu.
Szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi Icon_mrgreen
Zresztą nie tylko u Ciebie Icon_wink2

11. ISIS - Holy Tears
Icon_redface2 (słuchałem chyba raz, może dwa i mnie nie przyciągnęło...)

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.01.2008 03:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
10. MACHINE HEAD - Now I Lay Thee Down
9
Ten utwór u mnie poradził sobie fatalnie, jak na swoje możliwości. Może "Aesthetics Of Hate" poradzi sobie nieco lepiej...
Bardzo się cieszę, że przynajmniej u Ciebie jest wysoko.

9. HURT - House Carpenter
10 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Choć szczerze mówiąc myślałem, że "Overdose" będzie wyżej.
Ale przecież u mnie "House Carpenter" też poradził sobie znacznie lepiej niż "Overdose", tyle że nie w tym roku.

Cytat:Tak jakoś wyszło że moim największym hitem Hurt został utwór niesinglowy a do tego najdłuższy na albumie. Ale tak już jest że przeważnie to właśnie te niesinglowe i najdłuższe są najlepsze
Rzeczywiście, ostatnio to już jest reguła. Choć u mnie te singlowe też poradziły sobie nieźle.

8. DEVIN TOWNSEND - Hyperdrive
8

7. PORCUPINE TREE - Anesthetize
10
Cytat:Najdłuższy utwór jaki kiedykolwiek sie u mnie pojawił. Zaledwie skromne 17 minut z kawałkiem Z powodu jego długości dość długo się zastanawiałem czy w ogóle nadaje się na listę.
U mnie się nie pojawił i wcale tego nie żałuję. Jak na liście było "Lights", to strasznie się z tym męczyłem...

6. DEVIN TOWNSEND - Solar Winds
Nie spodobał mi się po pierwszym przesłuchaniu, więc na drugie nawet nie zasłużył. Może powinien... Icon_confused

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.01.2008 03:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
mrsap napisał(a):13. PERRY FARRELL'S SATELLITE PARTY - Wish Upon a Dog Star
8 (u mnie przepadł w poczekalni...)
na tym przykladzie widac jak rozni sie u nas ocenianie piosenki na tym samym poziomie. U Ciebie 8 dostaje cos co przepadlo w poczekalni, a u mnie jakby cos nie weszlo do trzydziestki, to mialoby spore problemy, zeby dostac wiecej niz 6. Dlatego tez chcialbym zauwazyc, ze 6 to u mnie dobra ocena, w koncu powyzej sredniej Icon_smile2.
17.01.2008 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
9. HURT - House Carpenter

942 punkty, 28 tygodni, max. 1 x 2
10, choć na liście nie wiedzieć czemu kariery nie zrobiło u mnie.



7. PORCUPINE TREE - Anesthetize
10 szczerze mówiąc to myślałem, że w pierwszej piątce będzie. Icon_smile2
17.01.2008 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podsumowanie ROcKU 2009 p.u.r.h. 6 2 369 03.02.2010 01:16 PM
Ostatni post: Konrad
  PODSUMOWANIE ROcKU 2008 p.u.r.h. 46 35 094 14.01.2009 11:44 PM
Ostatni post: p.u.r.h.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości