Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 1 [11.01.2008]
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #1
Notowanie 1 [11.01.2008]
Postanowiłem dołączyć do szacownego grona osób tworzących osobiste listy przebojów. Moja lista będzie troche mniej trójkowa, bardziej złotoprzebojowa. Nie zabraknie na niej utworów z kręgu szeroko rozumianej muzyki elektronicznej, dobrego popu i smooth jazzu.
12.01.2008 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Ja tu jestem najmłodszy stażem, ale witam nowego forowicza. Icon_smile2 Czekam na Twoją listę.
12.01.2008 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
 
Pierwsza historyczna trzydziestka datowana na 11 stycznia 2008 roku przedstawia się następująco:

1. Gotye - Hearts A Mess
2. Unkle - Heaven
3. Daedelus - Fair Weather Friends
4. Burial - Archangel
5. Peter Cincotti - Make it Out Alive
6. Underworld - Crocodile
7. David Gray - You're the World to Me
8. Amy Macdonald - This is the Life
9. Angus & Julia Stone - Paper Aeroplane
10. Robert Plant & Alison Krauss - Gone, Gone, Gone (Done Moved On)
11. Anna Maria Jopek - Skłamałabym
12. Fatboy Slim - Radioactivity (Kraftwerk Cover)
13. Michael Bublé - Lost
14. Ira - Londyn 08:15
15. Prince - Mr. Goodnight
16. Paul Anka - Mr. Brightside
17. Suzanne Vega - Ludlow Street
18. Maximo Park - Karaoke Plays
19. Wilki - Zostać Mistrzem
20. Mick Jagger - Charmed Life
21. Beirut - A Sunday Smile
22. Gorillaz - Rockit
23. The Cinematic Orchestra - To Build A Home
24. Ewa Bem - Kocham i nie kocham cie
25. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
26. Simian Mobile Disco - Hustler
27. RJD2 - You Never Had it
28. Oszibarack - Toss Your Lasso
29. U2 - Wave Of Sorrow (Birdland)
30. Animal Collective - Fireworks
12.01.2008 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):Ja tu jestem najmłodszy stażem, ale witam nowego forowicza. Icon_smile2 Czekam na Twoją listę.

Dzięki za przywitanie.
12.01.2008 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
kleschko, witaj na forum

kleschko napisał(a):utworów z kręgu szeroko rozumianej muzyki elektronicznej, dobrego popu i smooth jazzu.

tego nam brakuje zatem bardzo się cieszymy

Z Twojej listy nie lubię tylko numeru 30, już czekam niecierpliwie na drugą Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.01.2008 11:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
bardzo ciekawe zestawienie - ciesze sie, bo jest nieco inne niż większośc tutejszych list Icon_biggrin3

z top 30 wyróżniłbym najbardziej:

kleschko napisał(a):2. Unkle - Heaven
4. Burial - Archangel
6. Underworld - Crocodile
12. Fatboy Slim - Radioactivity (Kraftwerk Cover)
18. Maximo Park - Karaoke Plays
22. Gorillaz - Rockit
25. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
27. RJD2 - You Never Had it
28. Oszibarack - Toss Your Lasso
30. Animal Collective - Fireworks
13.01.2008 12:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
witamy Icon_smile2.
Zlote klimaty to jednak nie moje klimaty.
z Twojej listy najbardziej lubie Micka Jaggera, Irę, U2 i Roberta Planta & Alison Krauss.
14.01.2008 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Witam! Icon_smile2

No cóż numer 1 to ten tego po prostu znakomity masz. Icon_smile2
Poza tym najbardziej lubię miejsca 10, 14, 29, 21, 25, 16.
14.01.2008 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
kleschko napisał(a):Postanowiłem dołączyć do szacownego grona osób tworzących osobiste listy przebojów. Moja lista będzie troche mniej trójkowa, bardziej złotoprzebojowa. Nie zabraknie na niej utworów z kręgu szeroko rozumianej muzyki elektronicznej, dobrego popu i smooth jazzu.
Nie wiem, czy to mi się na Twojej liście nie podoba, to dobry (ale nie dla mnie) pop czy jakkolwiek rozumiana muzyka elektroniczna. Tylko smooth jazz mi się podoba. A przyznam się, że sporo utworów bardziej mi nie pasuje do ZP niż do Trójki.
I tak krótko:
podoba mi się bardzo- 11,14,16,21,24
raczej tak - 1,13,17,29
pośrodku - 5,7,8,10,18
nie leży mi - 3,4,6
zdecydowanie nie trawię - 19,20,25
Czyli wyszło mi na plus Icon_biggrin3
14.01.2008 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Konrad napisał(a):
kleschko napisał(a):utworów z kręgu szeroko rozumianej muzyki elektronicznej, dobrego popu i smooth jazzu.
tego nam brakuje zatem bardzo się cieszymy
No cóż, może popu i elektroniki tutaj brakuje, ale smoothjazzu jest tutaj bardzo dużo i cieszę się, że będzie jeszcze więcej. Icon_biggrin3
14.01.2008 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
kajman napisał(a):nie leży mi - 3,4,6


"nie leży mi" świetna kategoria, nie mogłes tego lepiej wymyśleć Icon_mrgreen Icon_mrgreen

a swoja drogą, to jak może nie leżec BURIAL???
moim zdaniem od razu szubienica, za takie stwierdzenie Icon_mrgreen Icon_razz Icon_razz
14.01.2008 11:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):nie leży mi - 3,4,6
"nie leży mi" świetna kategoria, nie mogłes tego lepiej wymyśleć Icon_mrgreen Icon_mrgreen
a swoja drogą, to jak może nie leżec BURIAL???
moim zdaniem od razu szubienica, za takie stwierdzenie Icon_mrgreen Icon_razz Icon_razz
To znaczy, że jestem w stanie posłuchać cały utwór bez denerwowania się, ale z własnej woli będę starał się go omijać. A Burial (jeżeli nie pomyliłem go z Daedelusem, bo słuchałem jeden po drugim) kojarzy mi się z wyjątkowo nie lubianym przeze mnie nurtem nazywanym New romantic.
15.01.2008 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
kajman napisał(a):New romantic


hę?
jaki new romantic Chytry

BURIAL to rewiry posępnych i postindustrailnych przestrzeni około_muzycznych Icon_biggrin3
a cała płyta jest BOMBA!
15.01.2008 12:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):New romantic
hę?
jaki new romantic Chytry
BURIAL to rewiry posępnych i postindustrailnych przestrzeni około_muzycznych Icon_biggrin3
a cała płyta jest BOMBA!
Sorry, ale chyba mamy zupełnie inne pojęcie o tym, co jest posępne. To taka lekka, łatwa i jak dla mnie mało przyjemna muzyczka. Posępny to może być Recoil czy iLiKETRAiNS, ale nie to nagranie (innych nie znam i na razie chyba nie chcę poznać).
15.01.2008 01:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #15
 
Listoholik napisał(a):a cała płyta jest BOMBA!

Coraz bardziej wciąga z każdym przesłuchaniem. Archangel jest rewelacyjny. Nie mogę się uwolnić od niego już od kilku tygodni. Od paru innych utworów z Untrue również.

[Obrazek: kleschko.png]
15.01.2008 10:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #16
 
Zgodność 1/30, ale jak nie wyrzucisz U2 z miejsca 29, to za tydzień będzie 2/30 Icon_smile2

.
15.01.2008 11:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
5. Peter Cincotti - Make it Out Alive
11. Anna Maria Jopek - Skłamałabym
13. Michael Bublé - Lost
29. U2 - Wave Of Sorrow (Birdland)

To są wspólne utwory z Twojej i mojej listy. Mam nadzieję że Peter C. i AMJ w kolejnym wydaniu pojdą jeszcze wyżej Icon_biggrin3 . Serdecznie pozdrawiam.
16.01.2008 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #18
 
Aro napisał(a):Mam nadzieję że Peter C. i AMJ w kolejnym wydaniu pojdą jeszcze wyżej Icon_biggrin3 . Serdecznie pozdrawiam.

Co do Anny nie mam żadnych wątpliwości, że tak będzie. Ostatnio do znudzenia jej słucham.

[Obrazek: kleschko.png]
16.01.2008 05:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kleschko napisał(a):
Aro napisał(a):Mam nadzieję że Peter C. i AMJ w kolejnym wydaniu pojdą jeszcze wyżej Icon_biggrin3 . Serdecznie pozdrawiam.
Co do Anny nie mam żadnych wątpliwości, że tak będzie. Ostatnio do znudzenia jej słucham.
Tylko szkoda, że wybrałeś akurat to nagranie. Jest tam sporo dużo bardziej interesujących.
16.01.2008 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #20
 
kajman napisał(a):Tylko szkoda, że wybrałeś akurat to nagranie. Jest tam sporo dużo bardziej interesujących.

Masz racje. Ograniczyłem się do singla Skłamałabym. Zawiera kilka nowych nagrań. Wsłuchuje się w je zapamiętale.
Ps.: Po 18.00 płytka będzie dostępna na moim chomiku.

[Obrazek: kleschko.png]
16.01.2008 06:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości