Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 206 (15.11.10)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 206 (15.11.10)
The National - Terrible Love - Efekt sobotniego koncertu, z którego relację postaram się wkleić na forum w ciągu najbliższych dni. Było spektakularnie, a przecież nowe utwory The National zachwycają już w wersji studyjnej. Dzisiejsze notowanie nie mogło nie ułożyć się pod nowojorczyków.
The National - Anyone's Ghost - patrz wyżej.

Asobi Seksu - Trails - Ten singiel jest sensacyjny! Asobi Seksu wraca po dwóch latach z nowym krążkiem (premiera wczesną wiosną 2011 roku) i singlem, który totalnie odstaje od frywolnego i potulnego wnętrza albumu ''Hush'' sprzed dwóch lat. Na '"Trails'' mamy do czynienia z rasowym shoegazem. Nie ma tu miejsca na owijanie w bawełnę i poruszanie się po cienkich granicach stylistyk około rockowych. Jest ''czuły szum'', sprężenia i drżenie gitar, zapętlony riff w stylu My Bloody Valentine - bo przecież nie bawimy się w jakieś podróbki made in new-gaze czy post-rock revival. Spośród kakofonicznego pyłu wyłania się jednak zalążek dobrej, popowej melodii, pozbawionej wszak melancholijnych naleciałości znanych z ''Hush''. Nawet Yuki Chikudate śpiewa ostro i wyraziście, nie próbując zanurzyć się w dream-popowym oceanie ochów i achów. Cały utwór ani na moment nie przestaje stać twardo na ziemi, a już absolutnym mistrzostwem jest przejście, po którym Asobi Seksu brzmi niczym alternatywne połączenie Florance & The Machine z późnym Lush. ''Trails'' to na razie singiel listopada. Bez dwóch zdań.

PS - A najpiękniejsze jest trzydzieści ostatnich sekund....tylko gdzie ja już słyszałem tę melodię!? Czyżby U2? Pomóżcie, bo nie będę mógł zasnąć jak nie wpadnę na rozwiązanie tej zagadki.

Młynarski Plays Młynarski & Gabriela Kulka - Lubię wrony - Duże zaskoczenie, nie ukrywam. Twórczość Młynarskiego jest dla mnie kompletną zagadkę, a jej nieliczne echa w eterze (''Jesteśmy na wczasach'') nie są w stanie skłonić mnie do sięgnięcia po jego płyty. W przypadku projektu Młynarski Plays Młynarski byłoby pewnie tak samo. W końcu idea wyświechtana i nadzwyczaj często wdrażana w życie w polskich realiach - odrestaurować repertuar jednego z bardów, wkładając w klasyczne numery trochę świeżej techniki i młodzieńczego ducha. Niemniej, ''Lubię Wrony'' w niezwykle szybkim tempie zaczęło zdobywać uznanie na mycharts.pl i to nie tylko na listach, które z góry mogłem namaścić ''syndromem Młynarskiego''. W końcu poczęstowałem się kawałkiem i oniemiałem z zachwytu. Nie wiem jak brzmi oryginał, ale wykonanie z 2010 roku ma szansę pretendować do tytułu mojej polskiej piosenki roku. Elektroniczna aranżacja nawinięta na klasycznie rockową szpulę przypomina new-wave'owe poczynania The Stranglers lub Roxy Music. Harmonie bezbłędne, nieziemsko przebojowe i doskonale współgrająca z pokręconym tekstem. Ja, mój muzyczny smak oraz gust stworzyliśmy w ciągu dziesięciu minut prawdziwy szlagier. Takie niespodzianki kocham najbardziej i będę z niecierpliwością wypatrywał dalszych ruchów ''Lubię wrony''.

Beady Eye - Bring the Light - Nowy projekt Liama Gallaghera czerpie z twórczości The Beatles jeszcze mocniej i bezczelniej niż swego czasu robiło to Oasis, ale większość słuchaczy nie ma z tym najmniejszego problemu. Raz na jakiś czas można przecież wrócić do korzeni, tym bardziej że ostatnie longplaye Oasis nie zawsze dostarczały rozrywki na najwyższym poziomie. ''Bring The Light'' napełnia słoneczna energia rock n' rolla zaczerpnięta prosto z archiwalnych taśm studia BBC w Londynie. Dynamiczne wokale, charakterystyczne żeńskie chórki i karczmiany fortepian niezwykle precyzyjnie określają miejsce w jakim wylądowali muzycy Beady Eye. Przy odrobinie szczęścia uda im się zgarnąć pochlebne komentarze z ust rządnej powrotu niezobowiązującego pop/rocka krytyki. O publiczności nie wspominam, bo z tak chwytliwym i zawadiackim repertuarem wypełnią niejedną playlistę czy też halę koncertową. Czasem dobrze jest spróbować zmierzyć się z Himalajami sztuki, ale równie dobrze można pozostać po prostu wśród ludzi. Beady Eyes wybrali opcję numer dwa i nikt nie ma im tego za złe.


AP. PP. LT.

01. 01. 04. Goldfrapp - Shiny And Warm
02. 08. 03. Crystal Castles & Robert Smith - Not In Love
03. 11. 02. The National - You Were A Kindness
04. NE. 01. The National - Terrible Love
05. 04. 04. Pet Shop Boys - Together
06. 02. 08. Stars - We Don't Want Your Body
07. 03. 07. The Raveonettes - I Wanna Be Adored
08. 10. 05. Stereolab - Everybody's Weird Except Me
09. 15. 13. The National - Sorrow
10. 05. 12. Hurts - Sunday

11. 06. 06. Discodeine & Jarvis Cocker - Synchronize
12. 07. 04. Take That - The Flood
13. 12. 09. Grinderman - Worm Tamer
14. 09. 10. Janelle Monáe - Cold War
15. NE. 01. Asobi Seksu - Trails
16. 17. 07. Twin Sister - All Around And Away We Go
17. 22. 06. Gorillaz - Doncamatic (All Played Out)
18. 13. 09. Kings Of Leon - Radioactive
19. 21. 02. Jamiroquai - White Knuckle Ride

20. NE. 01. The National - Anyone's Ghost
21. 33. 02. The Pains Of Being Pure At Heart - Heart In Your Heartbreak
22. 14. 08. Ed Drewett - Champagne Lemonade
23. 19. 11. Built To Spill - Planting Seeds
24. 27. 17. Ariel Pink's Haunted Graffiti - Bright Lit Blue Skies
25. 57. 34. The National - Bloodbuzz Ohio
26. 18. 10. Blonde Redhead - Everything Is Wrong
27. 29. 05. Dorleac - Dying In Silence
28. 25. 15. Hurts - Wonderful Life
29. 20. 11. Belle & Sebastian - I Want The World To Stop
30. 23. 06. Kylie Minogue - Mighty Rivers

31. 26. 10. Wavves - Green Eyes
32. 16. 09. Monika Brodka - Granda
33. 24. 06. My Chemical Romanse - Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)
34. NE. 01. Młynarski Plays Młynarski & Gabriela Kulka - Lubię Wrony
35. 40. 02. The Roots & Dice Raw - How I Got Over
36. 30. 16. The Roots & John Legend - The Fire
37. 32. 13. The Raveonettes - Breaking Into Cars
38. 34. 21. Gorillaz - On Melancholy Hill
39. 38. 03. Yello & Heidi Happy - Vicious Games 2010
40. NE. 01. Beady Eye - Bring The Light

41. 46. 03. Red Box - The Sign
42. 37. 07. Ladytron - Ace Of Hz
43. 36. 18. Scissor Sisters - Any Which Way
44. 31. 12. Benjamin Biolay - Si Tu Suis Mon Regard
45. 39. 19. Stars - Changes
46. 64. 29. The National - Afraid Of Everyone
47. 42. 09. Marnie Stern - Transparency Is The New Mystery
48. 49. 02. Mason & Roisin Murphy - Boadicea
49. 28. 11. OMD - New Babies: New Toys
50. 47. 14. Beach House - Silver Soul
51. 35. 11. Belle & Sebastian - I Didn't See It Coming
52. 44. 19. Morcheeba - Self Made Man
53. 43. 08. Florrie - Fascinate Me
54. 45. 12. Arcade Fire - Suburban War
55. 41. 12. Cee-Lo - Fuck You
56. 50. 04. Skunk Anansie - Feeling The Itch
57. 52. 11. Tamaryn - Love Fade
58. 48. 03. Deerhof - Travels Broaden The Mind
59. 55. 17. Deerhunter - Revival
60. 53. 05. Gabriella Cilmi - Hearts Don't Lie
61. 51. 14. Klaxons - Venusia
62. 58. 20. All Saints Day - You Can't Be Alone
63. 54. 15. Tindersticks - Harmony Around My Table
64. 56. 05. Ou Est Le Swimming Pool - The Key
65. 60. 14. Veronica Falls - Beachy Head
66. 59. 17. Joanna Newsom - Easy
67. 61. 16. Griderman - Heathen Child
68. 65. 18. Crystal Castles - Baptism
69. 63. 15. Manic Street Preachers - (It's Not War) Just The End Of Love
70. 62. 18. Klaxons - Echoes

Z listy wypadły:

z 66 - Greatest Hits - Danse Pop - po 7 tyg. (max: 43)
z 67 - OMD - If You Want It - po 13 tyg. (max: 3)
z 68 - Dum Dum Girls - Rest Of Our Lives - po 21 tyg. (max: 20)
z 69 - Dead Confederate - Run From The Gun - po 11 tyg. (max: 38)
z 70 - Black Rebel Motorcycle Club - Bad Blood - po 12 tyg. (max: 31)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.11.2010 03:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Asobi Seksu - Trails kolejny dowód na to że rok 2010 należał do nowej fali shoegaze, przynajmniej w moim mniemaniu. Nie udało się być na National, mam tylko wspomnienia z Mysłowic. Została muzyka z płyty, u mnie Terrible Love już w poczekalni w środę.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
15.11.2010 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #3
 
Czyżbyś na nowo odkrywał The National?
15.11.2010 06:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Nie Icon_smile To nie ma chyba związku z nowym odkrywaniem czegokolwiek.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.11.2010 06:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #5
 
Wiem wiem, tak to już jest po koncertach
Często wracając z koncertu puszczam sobie płytę i ... klapa. Płyta nie odda tej atmosfery. Lepiej słuchać przed koncertem. Icon_biggrin3 Icon_wink2
15.11.2010 06:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Ja tak właśnie robię. Teraz wystarczył mi jeden odsłuch ''Terrible Love'' i ''Anyone's Ghost'', żeby wynieść je na listę. Bardziej przemawiały do mnie koncertowe slajdy w mojej głowie Icon_wink Oczywiście wersje studyjne też są boskie...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.11.2010 06:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Cieszy mnie debiut "Anyone's Ghost" Icon_smile
Z Asobi Seksu mam raczej średnio pozytywne skojarzenia, ale skoro tak się nad tym nagraniem rozpływasz, to byłoby błędem nie dać mu szansy.
Pojawienie się "Lubię wrony" zaskoczyło mnie pozytywnie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.11.2010 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
aaktt napisał(a):Cieszy mnie debiut "Anyone's Ghost" Icon_smile
A ''Terrible Love'' nie?

aaktt napisał(a):Z Asobi Seksu mam raczej średnio pozytywne skojarzenia
Jak to!? Słuchałeś samego ''Hush'' czy czegoś innego? Icon_wink

aaktt napisał(a):Pojawienie się "Lubię wrony" zaskoczyło mnie pozytywnie Icon_smile
Co bardziej alternatywne polskie kawałki trafiają tu czasami, więc... Icon_wink

Co taki skromny komentarz w tym tygodniu? Icon_smile2 Zażyj witaminy i do dzieła!

...

...tak, ja też mam ostatnio napięty grafik Icon_frown

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.11.2010 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):Cieszy mnie debiut "Anyone's Ghost" Icon_smile
A ''Terrible Love'' nie?
Z "Terrible Love" mam raczej średnie relacje, ale pracuję intensywnie nad ich polepszeniem z alternatywnym mixem Icon_razz

Cytat:
aaktt napisał(a):Z Asobi Seksu mam raczej średnio pozytywne skojarzenia
Jak to!? Słuchałeś samego ''Hush'' czy czegoś innego? Icon_wink
Nie pamiętam. To było dawno...

Cytat:Co taki skromny komentarz w tym tygodniu? Icon_smile2
Strasznie mi ostatnio czas przecieka przez palce, a pogoda nie sprzyja raczej jakiejkolwiek szeroko pojętej aktywności Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.11.2010 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Alternatywny miks jest spoko. W sumie ja nie robię rozgraniczenia na liście pomiędzy wersją z płyty, a bonusem. Obie kompozycje to dla mnie ''Terrible Love''. Z drugiej strony w ostatnim wywiadzie jeden z członków zespołu przyznam, że albumówka brzmi jak demo, na co uwagę zwrócili sami fani (i to się chwali - ten zespół wie co się dzieje w sieci, zna opinie swoich słuchaczy!). To skłoniło ich do ponownego nagrania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.11.2010 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
aaktt napisał(a):Nie pamiętam. To było dawno...
''Trails'' to zupełnie nowe otwarcie, więc może być przepisem na sukces i u ciebie. Nie wiem jaki jest twój KONKRETNY stosunek do noise'owych układanek, ale ten utwór ma coś więcej do zaoferowania. Wcześniej zakochałem się w ich drugiej płycie ''Citrus'' i na ''Hush'' czekałem z ogromnym podekscytowaniem, które minęło po kilku odsłuchach. Jak na swój potencjał - zawiedli. ''Familar Light'' spędziło tu wszak 19 tygodni i może jest to ten twój kontakt z ich twórczością Icon_wink Bądź co bądź to dwa różne światy!

dziobaseczek napisał(a):Asobi Seksu - Trails kolejny dowód na to że rok 2010 należał do nowej fali shoegaze, przynajmniej w moim mniemaniu.
Połowicznie zgadzam się z tą opinią.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.11.2010 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
 
Trzy razy National w Top 10. Nieznośne stężenie ;P
Goldfrapp nadal na odpowiedniej pozycji. Zobaczymy, jak u mnie sobie poradzą. ;]
Crystale będą dla nich porządnym zagrożeniem. I słusznie. Ta wersja Not in Love zasługuje na największe pochwały.
PSB co prawda się nie wychylają, prawie ich nie widać, ale bardzo wysoko są ciągle.
Ten kultowy Sunday już spada? No niee!
Asobi Seksu opisałeś tak, że nie będę mógł sobie tego odmówić w okolicach najbliższego weekendu. W ogóle w tej chwili dowiaduję się, że coś niedługo od nich wychodzi. Wcześniej nic na ten temat się nie obiło.
Gorillaz jednak rusza w górę Icon_wink
Ed coraz szybciej spada. Chyba niezbędne jest to HQ Icon_wink
Ruch Bloodbuzz przypomina mi sytuacje Odessy i Flash Delirium u mnie. Tylko za tym coś stoi, a w wypadku LPF, to tylko moje widzimisię ;]
OMD drastycznie w dół. Wrzucaj Maryśkę czym prędzej.
Jestem naprawdę zawiedziony kondycją nowego SA. Co to ma być?!

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
16.11.2010 12:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
furbul napisał(a):Nieznośne stężenie ;P
Tak, krążą legendy o tym, że są śmiałkowie, którzy nie uważają ''High Violet'' to świetny krążek Icon_razz2

furbul napisał(a):I słusznie. Ta wersja Not in Love zasługuje na największe pochwały.
Znów na niewielu listach, ale będzie (i już jest) hit.

furbul napisał(a):Ten kultowy Sunday już spada? No niee!
Sam wiesz jak to było z ''Sunday'', a lecisz takimi żarcikami Icon_razz2

furbul napisał(a):Asobi Seksu opisałeś tak, że nie będę mógł sobie tego odmówić w okolicach najbliższego weekendu. W ogóle w tej chwili dowiaduję się, że coś niedługo od nich wychodzi. Wcześniej nic na ten temat się nie obiło.
Opisałem i nie wiem co jeszcze mógłbym dodać, żeby przekonać innych. Moim zdaniem jest skrojony perfekcyjnie. Drapieżny i słodki jednocześnie. Ze świetnym tekstem (np. ''There’s no reason to look at me so sadly, when I cry for you''). Gdyby tylko cała płyta była wypełniona takim songwritingiem...

Informacja o krążku pojawiła się swego czasu na pitchforku i stamtąd przepisałem ją m.in. na Astrologa - może nie zauważyłeś.

furbul napisał(a):Gorillaz jednak rusza w górę Icon_wink
Zmobilizowałem się. W końcu płyta na horyzoncie ;P

furbul napisał(a):Chyba niezbędne jest to HQ Icon_wink
Fakt, pisałem, że się odezwę Icon_smile

furbul napisał(a):OMD drastycznie w dół. Wrzucaj Maryśkę czym prędzej.
Spoko, oni ze względu na silne zaplecze nie mają się o co martwić Icon_smile

furbul napisał(a):Jestem naprawdę zawiedziony kondycją nowego SA. Co to ma być?!
Ja też jestem zawiedziony, naprawdę. Trochę stracili na tym pokoncertowym zamieszaniu i nie przysłuchałem się im uważnie. Na pewno nie stoją na straconej pozycji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.11.2010 01:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #14
 
atak the national cieszy bo wydali znakomita plyte w tym roku (ja juz siebie widze co sie bedzie ze mna dziac po niedzieli Icon_biggrin) debiut beady eye bardzo cieszy bo to dobry kawalek. goldfrapp namer lan-nic dziwnego bo to najlepszy ich kawalek z najnowszej plyty.
16.11.2010 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #15
 
saferłel napisał(a):Tak, krążą legendy o tym, że są śmiałkowie, którzy nie uważają ''High Violet'' to świetny krążek Icon_razz2
Na czele ze mną ;D
saferłel napisał(a):Sam wiesz jak to było z ''Sunday'', a lecisz takimi żarcikami Icon_razz2
Jak było? Zachwalaliście to jak mało co. Jak jakieś zbawienie popu. A tu w dół jak tylko poznałem Icon_wink
saferłel napisał(a):Na pewno nie stoją na straconej pozycji.
I tego się trzymajmy Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.11.2010 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
furbul napisał(a):A tu w dół jak tylko poznałem Icon_wink
Ale to już nie nasza wina. Przez 10 tygodni było w szczytowej formie, w sumie nadal jest. Co mogę jeszcze dodać?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.11.2010 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #17
Re: DLP - Notowanie 206 (15.11.10)
saferłel napisał(a):01. 01. 04. Goldfrapp - Shiny And Warm
Mocno się trzymają tego szczytu Icon_smile
18.11.2010 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
5 utworów jednego zespołu w top25! wreszcie jakoś po ludzku, bez sztucznego wstrzymywania Icon_wink2. (wiem, sto razy o tym pisaliśmy, ale nie mogłem się powstrzymać, by skomentować Icon_wink2 ).
Take That tydzień temu taki wielki skok, a tym razem zdecydowany spadek. ciekawe czy to już koniec marzeń Icon_wink2.
"Na Na Na" szybko do góry, ale i szybko w dół. w sumie tego się spodziewałem. i tak nie najgorzej sobie poradzili. ciekawe ile u mnie jeszcze pociągną.
po takim opisie liczę na jakiś naprawdę dobry wynik "Lubię wrony", bo jak Cię znam, to może się nawet nie załapać do dwudziestki Icon_razz.
18.11.2010 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):5 utworów jednego zespołu w top25! wreszcie jakoś po ludzku, bez sztucznego wstrzymywania
A sześć w całym zestawie, to rekord. Myślę, że koncert to najlepsza okazja do takiego wylewu piosenek jednej grupy. Na co dzień nie muszę katować jednej płyty, żeby wyciągnąć z niej wszystkie wnętrzności, ale taka okazja jest do tego idealna Icon_smile

ku3a napisał(a):Take That tydzień temu taki wielki skok, a tym razem zdecydowany spadek. ciekawe czy to już koniec marzeń Icon_wink2 .
Poznałem płytę, a tam zupełnie inne bajki odpowiadają. ''The Flood'' prawie nie słuchałem, ponieważ chciałem wczuć się w klimat reszty nagrań. Stąd ten spadek.

ku3a napisał(a):i tak nie najgorzej sobie poradzili
Przesłuchałem już album i może coś dodam do playlisty. Nie jest on jednak tak fajny jak ten ostatni. Trochę męczący, jak przystało na intergalaktyczny-koncept album (:O).

ku3a napisał(a):po takim opisie liczę na jakiś naprawdę dobry wynik "Lubię wrony", bo jak Cię znam, to może się nawet nie załapać do dwudziestki Icon_razz .
Tutaj chyba możesz być spokojny Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.11.2010 05:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
 
Tak tak, mnie też Lubię wrony zaskoczyło. I też nie znam wcześniejszych wersji. W sumie podpisałbym się pod każdym zdaniem twojego opisu. Po prostu - kurcze, to jest świetne! Icon_biggrin3

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.11.2010 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości