Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jay Chou
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Jay Chou
[Obrazek: Jay-Chou-Wallpaper-Alfa-Music-4-800x600.jpg]

Jay Chou – król chińskiej muzyki. Nie ma w tym żadnej przesady. Od 2000 roku wydał już 10 studyjnych płyt, z których każda okazała się bestsellerem. Komponuje większość swoich utworów, do niektórych pisze też teksty. Od dłuższego czasu jest reżyserem swoich teledysków, które kręci do... wszystkich utworów. Jeździ w trasy koncertowe po Azji Południowo-Wschodniej i wyprzedaje stadiony! Gdziekolwiek się pojawi, wywołuje histerię. Mimo to pozostaje niesamowicie skromnym człowiekiem...
Ma też sporo antyfanów, którzy narzekają na niewyraźną wymowę Jaya – rzeczywiście, nie bardzo nadaje się na radiowca! – albo że „to już nie ten Jay!” (cokolwiek to oznacza).

Wczoraj miałem ogromną przyjemność uczestniczenia w koncercie Jaya w Hangzhou. Ach, jestem cały czas w ekstatycznym nastroju! I chyba podobało mi się bardziej, niż podczas pierwszego koncertu w Szanghaju, podczas którego padał deszcz... Później zamieszczę kilka zdjęć i napiszę trochę szczegółów.

W głośnikach brzmią oczywiście jego piosenki. Nie nudzą mi się one ani trochę. Jay to mój idol! – i dodatkowa motywacja do nauki języka chińskiego!
14.11.2010 01:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Na początek publiczność... W Chinach nawet na płycie stadionu miejsca są siedzące - poustawiane są krzesełka. W trakcie koncertu ludzie stawali na tych krzesełkach - dość karkołomne przedsięwzięcie. Icon_smile2

[Obrazek: f10c7bc6f9178195.jpg]

Scena. 3 ekrany, z których wszystko było doskonale widać. A z tej ogromnej kuli wyszedł Jay.

[Obrazek: 0ff67d46713eb06e.jpg]

A stadion był pełen ludzi! Kilkadziesiąt tysięcy~!

[Obrazek: 66f1de21d23b003c.jpg]

To już podczas koncertu. Ognie, światła, lasery, bajery! Icon_lol

[Obrazek: 25ff6d809b1584e8.jpg]

Był dym!

[Obrazek: f72219593ad3fe34.jpg]

Ja niestety byłem dość daleko od sceny, ale i tak wrażenia ogromne!

[Obrazek: 41bc4effdade77f1.jpg]

Ogromna reklama przy wyjściu ze stadionu

[Obrazek: 42ff57454d68f715.jpg]
15.11.2010 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
super, że koncert w pełni spełnił Twoje oczekiwania Icon_biggrin3. życzę abyś szybko miał okazję powtórzyć tę przyjemność Icon_smile2.
śmiesznie z tymi krzesłami na płycie Icon_smile2.
10 płyt od 2000! Icon_eek2 WOW. i to wszystko dookoła - niemalże człowiek-orkiestra.
18.11.2010 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości