Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowanie 2007
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
20. Całkiem sam - Totentanz 49
U mnie może dopiero w podsumowaniu 2008 roku Icon_wink2
8

19. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers 51
6


18. Lady Madonna - The Beatles 54
Szkoda, że nie było dla mnie znacznie lepszej przeróbki "While My Guitar..."
7

17. Maria i Józef - Muzyka Końca Lata 55
6

16. Marzec - Kasia Stankiewicz 61
4

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.01.2008 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
15. Długa droga w dół - Happysad 62
Szkoda ze tylko 15
10

14. Alinka - Pogodno 63
7

13. Brothers In Arms - Metallica 64
8

12. Ruby - Kaiser Chiefs 67
6

11. Goodbye - Lionel Richie 68
6

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.01.2008 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
20. Całkiem sam - Totentanz 49
10 - mimo że u mnie ani razu na 1. Do tej pory Icon_mrgreen

19. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers 51
6 MSP u mnie bez jakiś sukcesów.

18. Lady Madonna - The Beatles 54
5 wolę "oryginalnych" Beatlesów

17. Maria i Józef - Muzyka Końca Lata 55
7 polecam Ci ich drugą płytę! No i singelek Ekstramocne

16. Marzec - Kasia Stankiewicz 61
6

15. Długa droga w dół - Happysad 62
10 Głównie dzięki Tobie zainteresowałem się własnie tym kawałkiem, bo miałem na oku 2 inne utwory z płyty do promocji. A teraz to mój ulubieniec Icon_wink2

14. Alinka - Pogodno 63
7

13. Brothers In Arms - Metallica 64
7 mimo wszystko mi się podoba Icon_mrgreen

12. Ruby - Kaiser Chiefs 67
5

11. Goodbye - Lionel Richie 68
10 mimo że u mnie bez opierwszego miejsca to zdradzę Ci że pozycja w moim p[odsumowaniu ciut słabsza. No może ciut, ciut Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.01.2008 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
10. Open Your Eyes - Snow Patrol 69

To chyba duza niespodzianka, a przynajmniej mam wrazenie, ze dla Was. Dla mnie nie, bo wiedzialem, ze odpowiednio duzo punktow zostalo zdobyte. Tyle, ze jak wchodzilo na liste, to na pewno nie spodziewalem sie, ze dostanie sie do dziesiatki roku. Pamietam jak dlugo mi sie podobalo. Nie wszyscy mieli takie samo zdanie, ale dla mnie w tym utworze jest cudowne budowane napiecie.

9. Running Up That Hill - Placebo 72

Tu natomiast nie ma najmniejszej niespodzianki Icon_biggrin3. A dodatkowo ogromną satysfakcje sprawia mi fakt, ze to po moich namowach RUTH zostalo dodane do glosowania na LP3, a bez tego prawdopodobnie nie byloby tez sukcesow na naszej forumowej, wiec radosc dla mnie tym wieksza Icon_mrgreen.

8. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson 83

Niesamowicie wysokie miejsce Mansona w podsumowaniu roku! A przypomne, ze wczesniej w mojej dziesiatce bylo tylko "Tainted Love" i osiagnelo zdecydowanie mniej. "Heart-Shaped Glasses" bylo 4 razy na pierwszym.

7. Surrender - Billy Talent 94

Zasluzenie bardzo wysokie miejsce! A przez dlugi czas myslalem, ze moze byc nawet wyzej. Wiele punktow zostalo zdobyte nie tylko dzieki 5 tygodniom na pierwszym. "Surrender" nalezy do takich moich wzorowych ballad rockowych - przede wszystkim wokal, fajne instrumentalnie, a dodatkowo niejednostajne jesli chodzi o tempo, napiecie i emocje.

Zostala juz tylko pierwsza szostka. Jakies typy co sie w niej znajdzie i na jakich miejscach? Icon_biggrin3
10.01.2008 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
10. Open Your Eyes - Snow Patrol 69

9

9. Running Up That Hill - Placebo 72

6

8. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson 83

--

7. Surrender - Billy Talent 94

6

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.01.2008 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
10. Open Your Eyes - Snow Patrol 69
6 dla mnie to budowanie za długie w stosunku do długości trwania finału. Icon_wink2

9. Running Up That Hill - Placebo 72
10 Szczerze mówiąc to byłem przekonany, że będzie wyżej.

8. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson 83
8

7. Surrender - Billy Talent 94
8 a tu podobnie jak przy RUTH


Moje propozycje dalszych miejsc: Icon_smile2
6. Before I fall to pieces - Razorlight
5. If you were a sailboat - Katie
4. M.I.A. - A7F
3. The 80's - Robbie
2. Map of the problematique - Muse
1. Martyr - DM
10.01.2008 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
Hmm... znam tylko część Twoich list z 2007.. wiec mam pewnie nieco słabsze spojrzenie na to jak moze wygladac pierwsza szóstka ... ale spróbuje sobie postrzelać Icon_mrgreen

1. Depeche Mode - Martyr
2. Muse - Map Of The Problematique
3. Avenged Sevenfold - M.I.A.
4. Robbie Williams - The 80's
5. Katie Melua - If You Were A Sailboat
6. Linkin Park - Bleed It Out

... cóż pewnie troche sie minę z prawda Icon_razz ale to tylko typy.. Icon_wink2

komentarza do 7-10 juz dzis nie napisze, wybaczcie, padam na klawiature...
10.01.2008 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
o masz! całkiem mi to "bleed i out' umknęło. Icon_razz
10.01.2008 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
no nie powiem, fajnie sie czyta takie typowania Icon_smile2
moze jakis szybki Znawca? Icon_wink2
a tak naprawde, to jestem pelen podziwu dla pamieci i szalenie mi milo, ze pamietacie co bylo moimi najwiekszymi przebojami roku!
10.01.2008 01:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Open Your Eyes - Snow Patrol 3'5/5
Running Up That Hill - Placebo 4'5/5
Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson 4/5
Surrender - Billy Talent 2'5/5

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.01.2008 09:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #31
 
ku3a napisał(a):moze jakis szybki Znawca? Icon_wink2
a tak naprawde, to jestem pelen podziwu dla pamieci i szalenie mi milo, ze pamietacie co bylo moimi najwiekszymi przebojami roku!
A ja obstawiam, że na 5 miejscu będą dwie piosenki, a Martyra to chyba nikt nie wyprzedzi Icon_wink2

.
10.01.2008 11:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #32
 
ku3a napisał(a):10. Open Your Eyes - Snow Patrol 69
To chyba duza niespodzianka, a przynajmniej mam wrazenie, ze dla Was.
Tak, dla mnie faktycznie jest to niespodzianka.

ku3a napisał(a):9. Running Up That Hill - Placebo 72
Tu natomiast nie ma najmniejszej niespodzianki Icon_biggrin3.
przyznaje ze spodziewałam sie tego jeszcze wyżej

ku3a napisał(a):A dodatkowo ogromną satysfakcje sprawia mi fakt, ze to po moich namowach RUTH zostalo dodane do glosowania na LP3
pamiętam ten niezwykły dzień, to było 1,5 doby po koncercie Placków... Icon_smile2

ku3a napisał(a):a bez tego prawdopodobnie nie byloby tez sukcesow na naszej forumowej, wiec radosc dla mnie tym wieksza Icon_mrgreen.
ależ sie cieszyłam, jak kajman napisał na forum ze to dodano do zestawu...! Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):8. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson 83
Niesamowicie wysokie miejsce Mansona w podsumowaniu roku!
a to ciekawe! wcześniej jakoś nie zwracałam większej uwagi na muzyke Mansona.. moze powinnam dać mu szanse?

ku3a napisał(a):7. Surrender - Billy Talent 94
Zasluzenie bardzo wysokie miejsce! A przez dlugi czas myslalem, ze moze byc nawet wyzej.
pamietam ten czas jak królowało u Ciebie na liście...
nie powiem dzięki komu poznałam ten świetny kawałek... Icon_wink2 Dzięki Icon_smile2

ku3a napisał(a):Zostala juz tylko pierwsza szostka. Jakies typy co sie w niej znajdzie i na jakich miejscach? Icon_biggrin3
moje już były i ciekawa jestem ile ustrzeliłam.. statków? Icon_razz Największego masztowca zatopiłam? Icon_mrgreen
10.01.2008 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
10. Open Your Eyes - Snow Patrol 69
8

9. Running Up That Hill - Placebo 72
8,5

8. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson 83
8

7. Surrender - Billy Talent 94
9
Świetny wynik, ale... liczyłem na więcej Icon_wink2

6. Katie Melua - If You Were A Sailboat
5. Muse - Map Of The Problematique
4. Razorlight - Before I Fall To Pieces
3. Avenged Sevenfold - M.I.A.
2. Robbie Williams - The 80's
1. Depeche Mode - Martyr (ale szczerze mówiąc nie pamiętam ile razy ten utwór był na pierwszym w tym roku, a ile w poprzednim...)

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.01.2008 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
dwie kolejne pozycje Icon_smile2

6. Bleed It Out - Linkin Park 100

Dwie z trzech typujacych osob zapomnialy o tym wielkim przeboju mojej listy. 4 razy na pierwszym. Myslalem, ze to szybko wejdzie i szybko spadnie, a tymczasem bardzo szybko weszlo na szczyt i potem zupelnie nie chcialo wypasc z najscislejszej czolowki. Na forum nie spotkalo sie ze szczegolnym uznaniem, ale mnie ogromnie krecilo i kreci do dzis.

Jak widac nie ma dwoch piosenek na piatym miejscu Icon_razz. Strzal byl jednak jak najbardziej na miejscu Icon_smile2. Zostawilem szostke, dlatego ze tyle wlasnie piosenek w tym roku zdobylo trzycyfrowa liczbe punktow.

5. If You Were A Sailboat - Katie Melua 111

Choc na forum nie zdobyla wielkiej popularnosci, to mi szalenie spodobala sie od pierwszego przesluchania. Debiut od razu na drugim miejscu, a potem 3 razy na szczycie i bardzo dlugo w czubie listy. "If You Were A Sailboat" zdystansowalo na mojej liscie wszystkie inne piosenki Katie, lacznie z najpiekniejszym "Spider's Web"!

Zostala juz tylko czworka...
12.01.2008 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
6. Bleed It Out - Linkin Park 100
6

5. If You Were A Sailboat - Katie Melua 111
9 mi też wpadła w uch od razu. Była na 1 tydzien i ... nie przestała mi się podobać Icon_wink2 ale z listy wypadła

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.01.2008 01:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
ku3a napisał(a):6. Bleed It Out - Linkin Park 100
6


ku3a napisał(a):5. If You Were A Sailboat - Katie Melua 111
8
w sumie u mnie osiągnęła mniej niż powinna, ale po pierwsze nie miałem takiego nastroju jak rok z okładem temu i co najważniejsze: jeszcze "pajączek" w uszach brzmi. Icon_smile2
12.01.2008 01:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
ku3a napisał(a):Dwie z trzech typujacych osob zapomnialy o tym wielkim przeboju mojej listy. 4 razy na pierwszym.
Nie zapomniałem, ale... szczerze mówiąc miałem nadzieję, że tego nie będzie... Icon_confused

ku3a napisał(a):Zostawilem szostke, dlatego ze tyle wlasnie piosenek w tym roku zdobylo trzycyfrowa liczbe punktow.
U mnie 161 Icon_razz

ku3a napisał(a):Choc na forum nie zdobyla wielkiej popularnosci
Myślę, że jednak większość z nas ją kojarzy Icon_wink2

Oceny? Kolejno: 6 i 8.

No i mamy w pierwszej czwórce jeden wspólny utwór Icon_biggrin3 I jest tam jeszcze jeden, który cieszy mnie chyba jeszcze bardziej.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
12.01.2008 01:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
mrsap napisał(a):No i mamy w pierwszej czwórce jeden wspólny utwór Icon_biggrin3
A ja jeszcze nie doszedłem tak daleko w prezentacji, więc nie wiem czy ja też. :roll:
12.01.2008 01:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
mrsap napisał(a):Myślę, że jednak większość z nas ją kojarzy Icon_wink2
Icon_biggrin3
oczywiscie, ze tak.
ale slowo wybralem... Icon_razz
12.01.2008 02:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #40
 
ku3a napisał(a):6. Bleed It Out - Linkin Park 100
Dwie z trzech typujacych osob zapomnialy o tym wielkim przeboju mojej listy.
fajnie ze byłam tą drugą 1/3.. Icon_mrgreen Zgadłam! Okręt trafiony i zatopiony! Icon_razz Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):5. If You Were A Sailboat - Katie Melua 111
Choc na forum nie zdobyla wielkiej popularnosci, to mi szalenie spodobala sie od pierwszego przesluchania.
I do tego jeszcze króciutka wymiana słów z artystką przy podpisywaniu płyty Icon_wink2

i to jest zrozumiałe:
ku3a napisał(a):Debiut od razu na drugim miejscu, a potem 3 razy na szczycie i bardzo dlugo w czubie listy. "If You Were A Sailboat" zdystansowalo na mojej liscie wszystkie inne piosenki Katie, lacznie z najpiekniejszym "Spider's Web"!
to teraz "If You Were A Sailboat" jest najpiekniejsze?

ku3a napisał(a):Zostala juz tylko czworka...
czekamy, czekamy... Icon_mrgreen
13.01.2008 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości