Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 60 z 4.01.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
Re: kajman30 nr 60 z 4.01.08
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):9. 10. 40 THE FUNERAL - Band Of Horses
kolejny awans!!!
kajman napisał(a):22. 23. 2 WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
a myślałęm że będzie spory skok... a u mnie obroniła się na 30!
kajman napisał(a):27. 33. 2 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
wyżej, wyżej!!!
kajman napisał(a):46. N 1 BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
właśnie przeszukałem Jej płytę pod kąem wyciągniecia z tej płyty jakiegoś kawałka. Mam rzy typy, ale nie ma tam Czarnej wdowy. I właściwie nie wiem co z tego będzie bo to jednak nie Cranberries. A podobno Dolores dogrywa wokale do 3 nagrań które miały się w 2003 ukazać na ich 6 płycie!!! Icon_biggrin3 Może z tego będzie płyta, może nie ale nowe utwory Cranberries - to brzmi niewiarygodnie zachęcająco!
9. Obawiam się, że to już ostatni.
22. No cóż, i tak zaszły wysoko i pewnie to już koniec ich możliwości.
27. Chyba nie w najbliższym tygodniu. Wzięło mnie (w zasadzie) na zupełnie inny typ muzyki.
46. No cóż, dla mnie to coś zupełnie innego od tej popowej sieczki, którą raczyła nas na pierwszych singlach. A Cranberries też mi się nie we wszystkim podobało. Ostatnia płyta jakoś nie pozostawiła echa.
09.01.2008 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
kajman napisał(a):No cóż, i tak zaszły wysoko i pewnie to już koniec ich możliwości.
u mnie miejsce nr 30 to też pewnie kres Icon_mrgreen Ja miałem to szczęście i słyszałem Je w Trójce i byc może dlatego miałem wrażenie że to bardzo fajny kawałek. A potem posłuchałem raz czy dwa Luisa Armstronga i skończyło się upodobanie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.01.2008 06:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):No cóż, i tak zaszły wysoko i pewnie to już koniec ich możliwości.
u mnie miejsce nr 30 to też pewnie kres Icon_mrgreen Ja miałem to szczęście i słyszałem Je w Trójce i byc może dlatego miałem wrażenie że to bardzo fajny kawałek. A potem posłuchałem raz czy dwa Luisa Armstronga i skończyło się upodobanie...
A mi z kolei Louis Armstrong ani w tej piosence ani w zasadzie w ogóle nie podoba. To chyba jeden z nielicznych jazzmanów, którego nie lubię.
09.01.2008 07:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości